Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    dar de ce schimbati subiectul, hai sa vorbim de jocul stelei, oamenii pe Dinamo nu vin ca au suficienta minte sa realizeze cum sta treaba! hai sa lasam prostiile si sa vorbim ONTOPIC! cum vi sa parut jocul stelei in ultimele 2-3 meciuri!? aveti sperante pentru Derby-ul de luni?
    Noi nu traim cu sperante. Noi avem aspiratii. Mai mari decat indrazniti voi sa sperati.

    Comment


    • In tur iti reamintesc ca vreo 70 de minute ati bagat dosul in poarta de parca va trageati pe c*r. REMEMBER?

      Eu mi-am dat seama ca sunteti g*y, la fel si suporterii, cei 151, dar asta este, nu trebuie sa va marginalizam acum sa nu faceti depresie.
      Orice comunitate nu trebuie exclusa ci trebuie adusa pe calea cea buna!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • e clar...etnobotanice! ei cu vorba multa si aiurea noi cu penetratul smaltului

        Comment


        • Spartul smaltului la vaci probabil, pisici, catele, potai, javre, etc. Pot continua!

          De un singur va puteti lega, de acel 44, in rest sunteti la ani lumina in urma noastra.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Daca tu consideri ca MELTENII sunt la ani lumina de oamenii normali e problema ta.....oricum, la cum arata tara, ai dreptate! MELTENIA e cu vOI!

            Comment


            • Doamneeee, sper din inima sa v-o luati crunt. Vai!

              Ai cuvantul ca am sa-ti intorc toate vorbele astea. 3 saptamani nu mai postezi!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • ai nostri au stat 70 de minute cu curu in poarta si ai vostri au fost 90 de minute ipotenti. Nu au fost in stare sa ii penetreze, le-au dat pe tava tot gazonul si ai vostri.....
                sigpic

                Comment


                • Pai cum sa reusesti sa penetrezi daca v-ati pus centura de castitate?

                  De parca ati fi fost fecioare dreacu!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Eu4yas View Post
                    Doamneeee, sper din inima sa v-o luati crunt. Vai!

                    Ai cuvantul ca am sa-ti intorc toate vorbele astea. 3 saptamani nu mai postezi!

                    VISE tata, VISE!! Halucinatii, va spulberam, va desfiintati dupa meci! iese gigi cu meme cu appaaaaaraaaaa Dukadaaaaaaaam si cu cartu la conferinta si spun scurt si concis:

                    "Nu mai suportam umilintele, Dinamo este net superioara, ne0au umilit in ultimul hal, ne simtim groaznic si nu mai are rost...ne desfiintam! Dinamo este numarul 1!"

                    Comment


                    • Banel Nicolita, hai Banele, Banel, Banel Nicolita, Banel Nicolitaaaaaaaaaaa, gol, gol, gol, gooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllll!!!!

                      http://www.youtube.com/watch?v=xqCYi76_FwQ

                      Trebuie sa recunosc,

                      Sunteti primii dupa Steaua!!!!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Amintiri! pune meciul cu brasov din campionat ,INGENUNCHIATULE)


                        VISE VISE si iar VISE...iarasi VISE si iar VISE! Halucinatii!

                        Comment


                        • Il pun, desigur.

                          Daca le pui si matale pe cele cu Vaslui si cu U Cluj!

                          Vrei sa ti-l pun si pe cel cu Lens????

                          Tu stii cum e sa dai 4-0??? Cat sa va mai asteptam mah???

                          Un deceniu? Un secol?? Cand veti fi si voi mah de ceva in stare??? Offff!

                          http://www.youtube.com/watch?v=MP8ak...eature=related


                          Noi in genunchi si voi taras pe burta mah!
                          Last edited by Eu4yas; 22 April 2011, 13:03.
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Am avut neplacerea, aseara, de a ma uita la Steaua-Brasov. Ultimul meci vazut fusese Barcelona-Sahtyor. Ce pot sa spun e ca, Federatia Romana de Fotbal ar trebui dizolvata, iar 98% dintre jucatori, recalificati ca: bucatari, brokeri, asistenti, etc, ORICE, numai fotbalisti NU. Defapt, am vazut miute in curtea scolii MULT mai interesante si fara atatea erori de ras curcile.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Las' ca-i invatam armata pe baietii de la dinamo. Or sa are terenul cu buricul in jurul careului lor si o sa intrebe la final unde naiba e linia de mijlocul terenului, ca n-au vazut-o decat de 2 ori, la startul reprizelor.

                              Comment


                              • Originally posted by darksid3 View Post
                                Am avut neplacerea, aseara, de a ma uita la Steaua-Brasov. Ultimul meci vazut fusese Barcelona-Sahtyor. Ce pot sa spun e ca, Federatia Romana de Fotbal ar trebui dizolvata, iar 98% dintre jucatori, recalificati ca: bucatari, brokeri, asistenti, etc, ORICE, numai fotbalisti NU. Defapt, am vazut miute in curtea scolii MULT mai interesante si fara atatea erori de ras curcile.
                                Ai avut ghinionul intr-adevar de a te uita la un meci slab din toate punctele de vedere.
                                Poate luni seara prinzi un meci mai bun, un stadion mai plin si un spectacol pe cinste!

                                P.S. Sa tii cu Steaua!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google