Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Mie imi pare rau ca nu l-au nimerit pe Jiji, aseara, niste bolovani in mecla.
    Pai si ce faceati fara ANTRENOR?
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Asa este, acel meci este ultimul "castigat" de ei in meciurile cu Dinamo sau Rapid! Eu trag o concluzie => Exista un Dumnezeu!

      Sunt curios sa vad tabelul cu rezultatele noastre!

      Comment


      • Da, eficacitate totala, un sut, un gol, victorie, pe langa victorie, gol cu capul de la un jucator de un metru patrauspatru, 3 puncte, Dinamo sare peste Steaua in clasament.

        Asa-ti trebuie cand unul rateaza din 2 metri, cu piciorul, cu poarta goala si nejenat de nimeni, iar celalalt ti-o baga-n ate cu cel mai scund jucator de pe teren.
        O sa i-o duc pe bunicamea la antrenament lui Onofras, saraca, as fi pus-o sa stea degeaba in careu acolo, la cate centrari au fost tot se lovea mingea de ea si intra.

        Inca o data, bravos voua, sper s-aveti un parcurs bun si in Europa, totodata sper ca Steaua sa ramana pe dinafara anul asta, sa poata realiza cineva de pe-acolo ca nu poti sa faci ce vrei tu, cand vrei tu, oriunde vrei tu, chiar daca pui si bani la bataie.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Dupa jocul echipelor din fruntea clasamentului ma tem ca o sa avem un an dezastruos in Europa! Ma refer ca tara nu neaparat la o singura echipa, toate joaca slab! prima repriza aseara a fost jenanta, Dinamo a stat pe aparare si sa zic ca sa aparat bine (dar nu asta inseamna Dinamo!) iar steaua ataca haotic....ce mai ma enerveaza la noi, nu faceau pressing deloc! si sa inchei cu ceva ce simt si o spun sincer:

          Mi-e dor de un Dinamo-Steaua adevarat!

          Comment


          • Gata si tabelul cu rezultate.

            Etapa asta, Dany_uhp, a nimerit 7/9, urcand destul de bine in clasament! Eu4yas inca se mentine pe locul I.
            Attached Files
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              ...................:

              Mi-e dor de un Dinamo-Steaua adevarat!
              Imi e dor sa vad o echipa romaneasca macar, facand pressing tot meciul. M-am saturat sa se atace haotic, la ciupeala. Vreau sa fie un antrenor macar 1 an. Van Gaal la Bayern a fost lasat sa incheie sezonul, chiar de era clar ca adio titlu, de mult.
              Imi e doar de conferinte de presa cu intepaturi fine si nu cu atacuri pe fata, ca la rascoala de la 1907.
              Imi e dor sa nu mai cuvanteze patronii, ci capitanii echipelor impreuna cu antrenorii.
              Vise, vise. In Balcani, nici in Turcia n-am vazut caterinca la nivel de baskani. Acolo fanii conteaza, poti fi miliardar, nu te joci cu o echipa simbol, ca ti-ai dat foc la valiza.

              Comment


              • Da, asa este.

                Nu te poti juca cu un simbol, nu te poti pune cu el. Chiar nu poti realiza ca nu-l poti cumpara?
                Nu poti lua demnitatea, onoarea si crezul cuiva doar cumparandu-l.

                In sfarsit, degeaba vorbim! La urmatoarea victorie vom avea iar oameni pe Maybach-uri, tiki taka, am fost un prost ca am bagat bani etc. etc. etc. etc. etc.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Bai, du-te ma la un control, iti dau cu clasamentul in cap pana-l intelegi!
                  Inca astept, sa sti...

                  Originally posted by Eu4yas View Post
                  Bah da' tu esti CAPCAUN?????????????

                  Pe ce loc e dinamo in clasament?????????????????????????

                  E mai sus decat Steaua cumva??????????

                  Doamne maica domnului, pe-asta il bate clasamentul dar vezi doamne, romanii au talent!!!!
                  Cred ca este mai sus, nu stiu exact

                  Originally posted by Eu4yas View Post
                  Serios, sunt inafara Europei????????

                  Deci cum?????????

                  A intrat acum si Tucudean un joc, a dat un gol, si ala alearga cu 5 km la ora. VEDETAAAAAAA!!!!!!!!!

                  Pai pe 402 metri ii da Nicolita 7 trenuri distanta!!!!!!!
                  Probabil sa fie in afara, nu mai stiu!

                  Originally posted by mr.K View Post
                  Raspund eu pentru PCH: dinamo e pe un loc in afara Europei.
                  PCH, daca pierdeti in Ghencea, ati pus-o, musai va trebuie cupa ca sa jucati in Europa. Daca nu, acasa tata, TiVi, seminte, bere si fotoliu. Rapidul stie, sunati si luati lectii.
                  Trebuie sa imi cumpar un LED Samsung cu diagonala de 1m plus seminteeeeleeee, si floricele cu cascaavaaaal

                  Originally posted by mr.K View Post
                  Hristos a inviat!

                  Am sa ma abtin de la a mai comenta de Steaua aici pana la sfarsitul campionatului.
                  Am sa ma multumesc sa urmaresc clasamentul.
                  Adevarat a inviat!

                  Originally posted by Eu4yas View Post
                  Adevarat A Inviat!

                  Si eu voi face acelasi lucru. Sa-i lasam sa se desfasoare, sa se bucure si sa spuna ce doresc dansii.
                  In schimb le-as sugera decat sa nu se-mbete cu apa rece, atata tot.

                  Bravos lui Dinamo!
                  ce ma amuz, bai va multumesc ca existati
                  Last edited by PCH; 26 April 2011, 13:24.

                  Comment


                  • PCH, sincer si eu am o dilema: Dinamo e echipa de fotbal?

                    Comment


                    • HAHAHAHAHAHHAHAHAHA....nu stiu!

                      Comment


                      • Informeaza-te, daca afli, sa ne lamuresti si pe noi!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • e haita de caini)

                          Comment


                          • Originally posted by Eu4yas View Post
                            Informeaza-te, daca afli, sa ne lamuresti si pe noi!

                            Am aflat, e nasul singurei echipe de fotbal de la noi...cica ii cam bate pe unde ii prinde! TUR - RETUR! nu am nimic cu voi, dar e al doilea an consecutiv in care pierdeti tur-retur cu noi

                            Comment


                            • Ma faci sa zambesc.

                              Ai dat quote la acele posturi dar era inainte de acest meci. Astept totusi sa vad si cronica meciului, is tare curios!

                              Ce caterinca prin ziare, "Steaua nu a mai castigat in fata lui Dinamo de cand benzina era 3 lei ".
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Vai, 3 lei era ma? ....nasol de voi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google