Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am io relatii la o manastire .
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Vorbeste de pe acum la manastire, sa nu se ocupe locurile. Ca si Ando tot acolo se duce, si-asa il vad mai des pe la manastiri.

      Comment


      • voi sunteti plini de mustar...va da si pandurii cu paine, nu inteleg ce va bagati in seama?! stai sa va prinda sportul

        cristi, daca ai relatii vorbeste acolo sa se duca cizmele alea care cica sunt fotbalisti la steaua....tund si ei gazonul! tovarasu tanase cica e mare fotbalist si il mai compara mrk si cu ALEXE, auzi! ala are 2 goluri in viata lui si Balgradean cred ca are mai multe pase de gol ca el....ai sictir! CAAMPIOOOOONI

        Comment


        • Gata am vorbit, stai in camera cu Alexe si Torjica .

          Bai esti de groaza, astia ai mei e clar ca sunt picati din cer dupa ce au luat bataie de la voi. Sunt demoralizati. Nu m-am uitat la meci dar am auzit ca Pandurii i-au dominat, asta este, ce sa le mai faci acum, probabil ca si ei vor sa se termine cat mai repede acest calvar, na.

          In schimb Tanase a dat un gol frumos aseara, chiar frumos!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • 1.Cu Sportul am jucat deja.
            2.Alexe al vostru se va stinge rapid.
            3.Vorbeam si de mustar, ca Vaslui joaca in galben. 10 meciuri daca jucati cu ei, va bat aia de 9 ori si odata e egal fara goluri, ca Wesley e plecat la gagici cu Adaylton.
            Daca Dinamo are fata de campioana, prefer macar Otelul sau Timisoara, daca nu vrei sa nu ia Hizo campionatul.

            Apropo de meciuri de aseara: pe Hulk de la Porto l-am vazut acu vreo 3-4 ani jucand in atac alaturi de Lisandro, plecat la Lyon. Acum are 24, deci atunci era cu cas la gura si juca impresionat, acum e irezistibil.
            Cu asa jucatori in echipa speri la ceva, nu la taraiala asta din campionat de la noi, ne iese sau nu ne iese. Nu tata, mergi la sigur cu cativa oameni.
            Bine, asta costa, dar pe Hulk imi aduc aminte ca Porto platise fix 700 de mii de euro. Torjica a costat in acte 2 mil de euro?
            Last edited by mr.K; 29 April 2011, 13:52.

            Comment


            • Pai avand in vedere cat de des marcheaza, macar frumos sa fie. Eficacitate maxima, un gol la 500+ de zile .... idolul vostru )))))))))) .... Pulbere stelara .....
              sigpic

              Comment


              • Calitate NU cantitate .
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Salut ! Ce a facut lala?)))))))

                  Comment


                  • Champion, te-ai ratacit?

                    Comment


                    • nu nu...lala(steaua) nu stii reclama?)) lala sus rasaaaareee

                      Comment


                      • eu0-1yas .... sa tot aveti voi jucatori dinastia cu goluri calitative....

                        Stii ce imi doresc voi si noi la egalitate de puncte la sf campionatului, pe locul 5 ... datorita meciurilor directe voi aut ) ce tare ar fii....., valabil scenariul si pentru locul 1 sau 2.
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu sunt in silezio stampa referitor la aia.
                          Ceea ce nu ma impiedica sa vorbesc despre alb rosii aia care se compara cu MU, Benfica si altele stele.

                          Comment


                          • Pai vorbesti si tu despre invingatori nu? E normala treaba, doar nu o sa discutam despre aia pe care ii bat de 5 ani de zile in continuu....
                            sigpic

                            Comment


                            • Stai linistit vom termina peste voi!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • 5 ani in ghencea si 7 8 prin st cel mare ... suna a complex? :-?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google