Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da. Memoria nu te inseala.
    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

    Comment


    • PT CEI CARE NU SUNT FANATICI : o victorie cu sTEAUA valoreaza cat un campionat si invers;) dinamo sau steaua pot termina pe 12 , dar daca au invins rivala e ca si cum ar fi luat un trofeu;) studiati si veti vedea ca am dreptate

      Comment


      • Originally posted by Eu4yas View Post
        Stai linistit vom termina peste voi!

        HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

        Stai asa ca muta gigica tot, va lasa cupa aia in curte pe marele stadion ghencia, vorba lu' nea Imi si pleaca in pipera, pau e perfect pentru tine te duci la meci direct de la munca! O sa ti cu steaua 2003 , mai ramaneti cu un titlu, cel din 2006....pai pana la 18 ale noastre care vor fi 19 in maxim o luna aveti de mancat multa paine

        nu mai vorbiti ma ca va faceti de ras, va dau cu clasamentul si rezultatele in cap (citez din eu0-1yas/eu0-5yas/eu2-0yas/eu2-4yas)...nu vedeti nu mai existati, gata, LA REVEDERE!

        In Mai va invit o data pe 10 (mereu vom petrece- NOI AM ARS PELUZA IN gHENCEA) si apoi spre sfarsitul lunii, in Teatrul Viselor sa sarbatorim impreuna EVENTUL 2010-2011! Reincepe HEGEMONIA alb-rosie! => BIANCO ROSSI ALE-BIANCO ROSSI ALE BIANCO ROSSI ALE ALE ALE

        Seba, am scapat de meciul direct cu Vaslui...imi e putin tarsa luni cu Gaz si apoi pe CFR ii descaltam! ...plus ca si "rivalele" mai au meciuri grele si ne putem permite putin relaxare la 1 meci...eu zic ca rupem tot pana la final!

        OLE OLE- OLE OLA
        APLAUDATI CAMPIOANA
        Last edited by PCH; 30 April 2011, 10:18.

        Comment


        • PCH treb sa fim realisti ...titlul e departe de noi dar sper sa luam cupa si sa fortam un loc pe podium ...macar un loc 3 si am salvat sezonul...echipa e in intinerire.. la anu', daca nu vindem mare lucru in vara , defilam ;)

          Comment


          • Eu sunt cam 80% ca Dinamo o sa termine in primele 2 cu precadere pe locul 1! ramane de vazut, mai intai sa castigam puncte cu Gaz si tot asa..important este ca noi suntem in lupta pentru titlu in timp ce altii tremura si pentru un loc de europa league!

            Comment


            • si asta e adevarat) e un cantec cu renume in galerie ....cu siguranta il stii ... cine tine cu steauaaa...sa i......

              Comment


              • Comment


                • Ita ma, s-au gasit doi catelusi singuri pe aici si isi fac de cap
                  PCH: sti bine ca eu am fost mereu realist, dar daca Dinamo joaca bine pana la sfarsit are sanse la campionat, dar sa se incurce si cele din fata. Oricum, eu as vrea ca Vasluiul sa ia titlul, au jucat cel mai bine dintre toate.
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • Eu ma gandesc la altceva...stim cu totii ce inseamna Romania si cum se obtin anumite lucruri pe aici, Dinamo nu a intrat in UCL si fiind ultimul an in care campioana intra direct e timpul lor...programul de final este de asa natura incat sa se joace ultima etapa cu titlul pe masa, si anume Poli-Dinamo! daca o sa fie altfel asta e, ma insel, dar eu asa cred ca se termina anul asta! Eventual cu Steaua castigand cupa

                    Comment


                    • daca ne amintim bine dinamo a avut 2 meciuri cu titlul pe masa la Pitesti .. n a avut noroc niciodata sper sa nu fie asa si anul asta la tm ...makar sa ajungem noi ;))

                      Comment


                      • Deja au inceput "baietii" sa umble la meciuri. De aceea eu nu ma mai agit asa mult cand vad ce fotbal de ***** avem si ce oamnei conduc fotbalul.
                        Chiar zilele astea am discutat cu 3 baieti care fac parte din galerie si se duc si pe la intalnirile de la stadion si le-am spus sa nu se mai bata cu pumnul in piept sa-l inlature pe jiji ca nu se va intampla asta in viitorul apropiat. Singura solutie de a-l jigni, este aceea de a nu te mai duce la stadion, adica de a nu mai plati bilet sau abonament, caci jiji vede in Steaua o afacere, nu o satisfactie aceea de a conduce un club si de a-l face mare.
                        Sincer vorbind, nu as vrea ca Dinamo sa castige campionatul, nu-l merita. Pentru ca a jucat bine ultimele partide nu inseamna ca ea trebuie sa castige. Iar Steaua, as vrea ca anul asta sa nu prinda nicu Europa League si nici sa ia Cupa Romaniei. Dinamo, se poate bate insa la locul 2.
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • Aici e problema stelei, oamenii mai ales in provincie se duc la meci, fac poze cu maimuta, pardon becali si ala se umfla in pene "ASTIA SUNT SUPORTERII NU HULIGANII AIA 300 de la SUD!" asa cum noi nu mai mergem la stadion, aratandu-ne astfel dezinteresul cred ca si la steaua ar fi de bun augur! oricum, nici ghencea nu mai strange 6000-7000 de oameni, au si recunoscut oficialii ca marea majoritate a suporterilor care umpleau stadionul la meciurile de acasa erau oameni veniti din provincie!
                          cat despre titlul de campioana, nu pot spune ca e o echipa care sa il merite? cine, timisoara cu 11 egaluri, otelul sau vaslui? dinamo care este inconstanta? o sa avem un an groaznic in europa si asta e abia inceputul!

                          Comment


                          • cred ca s a spus totul

                            Comment


                            • oricum,oricine ar lua campionatul e constienta ca nu au nici cea mai mica sansa in europa,pentru ei conteaza titlul de campioana si bani care ii iau de pe urma acestuia in rest nik,suntem varza in europa,nu mai prindem noi un sezon ca atunci cu rapid si steaua in cupa uefa,frumoase amintiri sincer

                              Comment


                              • da, frumoase, pana la meciul cu ciupa-ciups-ii aia din anglia, cand, tipic romanesc, ne-am ***** in farfurie...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google