Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • UPDATE 19:53: Maxim 1000 de spectatori au primit cu o jumătate de oră înainte de start cele două echipe. Atmosfera nu este deloc una prea încurajatoare. Până acum, meciul candidează la titlul de cel mai trist derby.(normal, daca nu joaca Dinamo pe cine sa vada lumea?!)

    Pau ia-l pe MrK de mana si fugiti pe ghencea, sa fiti macar 12 insi la fluierul de final

    Comment


    • steaua-rapid sa nu fiu nesimtit zic un 0-6
      e bine ca 5-1 a fost prea nasol cum zicea meme ca am stat pe dinafara in europa dar dupa 5-1 sicer nu as mai deschide gura,sau poate daca mai arunca cineva o bricheta castiga si steaua,ca doar asa castiga ei un derby cu rapid,si inca ceva cred ca o sa fie mai multi rapidisti pe ghencea decat stelisti

      Comment


      • steaua-rapid, un stadion gol, atmosfera demna de cele doua echipe! PENIBIL! singura noastra sansa este sa cada un meteorit in seara asta peste ei si scapam dreacu cu totul de plebe!

        Comment


        • Pch..mai bine taci...pana si de Rapid sa auzit in Europa si au jucat in Europa...Dinamo/Cainii era/erau la pascut frunze taiate de pe Dorobanti si Floreasca pe vremea aia si o sa tot mai fie

          Dinamo e cea mai varza echipa din Bucuresti,,SE STIEEEEE!

          De fapt Steaua este cea mai proasta echipa din GALAXIE,,RUSINE LOR,,,Din 5000 de cornere in repriza a doua,,nu au aratat nimic/nada/niente.
          Last edited by Ivan Marian; 4 May 2011, 22:24. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • sTEAUA - RAPIDULETZ 0-1 ( Pancone)....Domnilor va rog liniste in seara asta, pentru ca e "DOAR RAPID"...."Sa fie veselie !!!!!"

            http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

            Comment


            • Vaaaaiii ie-te ma ca avem si suporteri rapidisti .

              Vorbesc o singura data pe an (facultativ) sau de 3 ori in 88 ani .
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • ce sa mai ma , sunteti ciuca batailor

                Comment


                • Mie mi-a placut de noul antrenor al Rapidului care dupa prima etapa/partida jucata pe banca Rapidului a zis "" e meritul meu domne"" si apoi vine Sumudica pe la GSP parca si vorbea la telefon cu aia din platou,,,""Ca este si aportul meu la victoria asta impotriva Stelei,,,de fapt este meritul meu din plin ca eu i-am format pana acum""

                  Comment


                  • Aseara: pacat ca m-am uitat la meci, degeaba domini fara orizont.
                    Dar mi s-a confirmat ce ziceam de unii jucatori.
                    Bine si jiji s-a dat in stamba, dar mai putin parca.
                    Cristi, cum e cu Onofras, Brandan si aia de care mai vorbeam? Cine nu-i lasa sa joace acum, patronul? Pai patronul le pupa si picioarele daca joaca bine si-i umple de bani, dar mai intai sa demonstreze ceva.
                    Banel risipeste 30% din baloanele utile in atac, m-am plictisit de asta minoritarul. Io zic sa aduca numai din atletism jucatori si sa fuga inainte si inapoi, cat mai rapid.
                    Imi creste inima ca si dinamo e varzaaaaaaa. Daca jucau ei bine si noi prost, vorba lui PCH, iti venea sa te spanzuri. Asa, e totusi bine.

                    PS: Cristi, ce ziceam de Tatarusanu? Ca e bine sa fie trimis in alta parte si sa fie adus inapoi cand are 30 de ani, pe modelul portarilor lui Man. United? Cum mama lui Stefan cel Mare sa fie mai rapid la minge Pancu? Pai Pancu a plecat de la Vaslui ca era orasul mic si pana la Iasi la cluburi avea 70 de km de mers.
                    Asta bea cate o sticla de whisky pe seara. La Iasi are dosar penal pentru ca a condus manga. Daca nu era nascut in Iasi cred ca o patea mai rau, panalosul. Baaaaaaaai Tatarusanuleeee, Pancu e un mos betiv, anchilozat, cum a ajuns maaaaaaa mai repede ca tine la minge?
                    Si mai ales si un fraier, ca a ales Rapid cand a plecat de la Poli Iasi. De la Rapid poti pleca doar in Turcia, pe filiera Lucescu, nu la Real Madrid ca GICA HAGI.
                    Last edited by mr.K; 5 May 2011, 12:28.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Marian View Post
                      Pch..mai bine taci...pana si de Rapid sa auzit in Europa si au jucat in Europa...Dinamo/Cainii era/erau la pascut frunze taiate de pe Dorobanti si Floreasca pe vremea aia si o sa tot mai fie

                      Dinamo e cea mai varza echipa din Bucuresti,,SE STIEEEEE!

                      De fapt Steaua este cea mai proasta echipa din GALAXIE,,RUSINE LOR,,,Din 5000 de cornere in repriza a doua,,nu au aratat nimic/nada/niente.
                      Ia vezi tu prietene ca rapid mai mutl a jucat de la ora 11 ;) sunt mai multe puncte cardinale decat nr titlurilor voastre;) asa ca las o mai moale de Dinamo;))

                      Comment


                      • Completare: 11 a.m.
                        Pana la urma nu-i nici o rusine sa mai joci si in a 2-a divizie, si marele Milan a facut-o prin ' 82 parca, cand au fost retrogradati.

                        Comment


                        • Dinamo si steaua - niciodata serie b;))

                          Comment


                          • Mizez doar pe Steaua ca nu va pica vreodata.
                            Ma rog sa pice dinamo.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Aseara: pacat ca m-am uitat la meci, degeaba domini fara orizont.
                              Dar mi s-a confirmat ce ziceam de unii jucatori.
                              Bine si jiji s-a dat in stamba, dar mai putin parca.
                              Cristi, cum e cu Onofras, Brandan si aia de care mai vorbeam? Cine nu-i lasa sa joace acum, patronul? Pai patronul le pupa si picioarele daca joaca bine si-i umple de bani, dar mai intai sa demonstreze ceva.
                              Banel risipeste 30% din baloanele utile in atac, m-am plictisit de asta minoritarul. Io zic sa aduca numai din atletism jucatori si sa fuga inainte si inapoi, cat mai rapid.
                              Imi creste inima ca si dinamo e varzaaaaaaa. Daca jucau ei bine si noi prost, vorba lui PCH, iti venea sa te spanzuri. Asa, e totusi bine.

                              PS: Cristi, ce ziceam de Tatarusanu? Ca e bine sa fie trimis in alta parte si sa fie adus inapoi cand are 30 de ani, pe modelul portarilor lui Man. United? Cum mama lui Stefan cel Mare sa fie mai rapid la minge Pancu? Pai Pancu a plecat de la Vaslui ca era orasul mic si pana la Iasi la cluburi avea 70 de km de mers.
                              Asta bea cate o sticla de whisky pe seara. La Iasi are dosar penal pentru ca a condus manga. Daca nu era nascut in Iasi cred ca o patea mai rau, panalosul. Baaaaaaaai Tatarusanuleeee, Pancu e un mos betiv, anchilozat, cum a ajuns maaaaaaa mai repede ca tine la minge?
                              Si mai ales si un fraier, ca a ales Rapid cand a plecat de la Poli Iasi. De la Rapid poti pleca doar in Turcia, pe filiera Lucescu, nu la Real Madrid ca GICA HAGI.
                              Patronul le poate pupa picioarele dar sa faca bine sa nu mai dea in ei. Am vrut sa scot in evidenta faptul ca daca ai o caruta de prosti dupa tine si esti sef ce le mai faci 3 luni? Ii batjocoresti?
                              Nu, incearca totusi sa-i aduci pe cale cea buna. De ce la unele echipe mai slab cotate si cu bugete derizorii se reuseste sa se faca din rahat brici?
                              Pentru ca nu e capul care-i batjocoreste, este totusi o atmosfera, nu ca la Steaua de azi.
                              Cum am mai spus, la Steaua, azi esti de milioane si-apoi maine te da afara.
                              Legat de Tatarusanu, eu spun ca a scos inca vreo 3 ocazii de-ale lor dar cand respingi asa o minge direct in fata se duc dreacu faptele bune pe care le-ai facut.

                              Asta e!

                              Originally posted by Champion View Post
                              Ia vezi tu prietene ca rapid mai mutl a jucat de la ora 11 ;) sunt mai multe puncte cardinale decat nr titlurilor voastre;) asa ca las o mai moale de Dinamo;))
                              Nu te aprinde ca Marian tine cu Steaua .
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Poate daca mai baga petarde in mingii si fulare Dinamo sa ajunga in B!!!

                                Ps,,sa inteleg ca @Champion este Dinamovist sau ce este de fapt!
                                Last edited by Ivan Marian; 5 May 2011, 14:32.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google