Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Eu4yas;949738]............................
    Legat de Tatarusanu, eu spun ca a scos inca vreo 3 ocazii de-ale lor dar cand respingi asa o minge direct in fata se duc dreacu faptele bune pe care le-ai facut.
    Asta e!
    ................QUOTE
    ]
    Pentru asta, Zapata a zburat. Prea i-a intrat in cap ca-i favoritul patronului.
    Bornescu ar fi si el o varianta, dar poate il convinge jiji pe Coman.

    Comment


    • Eu spun ca Steaua nu a mai avut un portar ca lumea si ea de la Stelea incoace. Niciunul!

      Pramatii de portari!

      Zapata gen, iti scotea si-ala 17 mingi si-apoi pe-a optispea o scapa printre degete. Vezi Doamne le are cam rare.

      Poate Hamutovski dar nici el nu prea mi-a placut!

      Nu mi-ar nici mie rusine cu Bornescu.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • carlos era bun la steaua

        Comment


        • La Steaua Mizil era bun Carlos.
          PS: nu va suparati pe mine cei din Mizil, era o gluma.

          Update: in ultimele 3 etape echipa va fi pregatita de Olaroiu.
          Last edited by mr.K; 5 May 2011, 17:06. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa!!!!

            Cea mai buna vesteeeeee!!!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • E egal cu 0 ! Poate venii si Guardiola...ce sa le faca in timp asa de scurt?nimic...l a luat pe olaroiu ca sa aiba si ciobanul un antrenor pe banca si cum la greu nu putea sa l refuze "fratilii" lui mai mic...

              Comment


              • Hahahahhahahhahahaha, povestea oilor de la periferie continua! din 12 puncte cu rivalele au scos 1 singur anul asta e foarte probabil sa nu prinda nici locul 6 si sa priveasca europa la TV!
                Problema este ca a venit "marele antrenor" de la Al hilal si Al jazeera (o bomba) si deja nu mai pot dormi de frica....anul asta steaua castiga tot, cupa si campionat chiar daca mai sunt doar 12 puncte puse in joc cu acest magnific antrenor pot scoate 25 de puncte din cele 12! Tiki Taka BarCElona!

                Vai ce ma bucur ca exista steaua, imi face fiecare zi mai frumoasa! Rad cu lacrimi de petardele astea!

                Diseara sper sa bata Timisoara, daca nu e Bucurestiul macar sa fie un oras care merita si nu un "sat"!

                Comment


                • Uraaaaa pe naiba,,,,vine Oli pt zece zile si atat..nimic mai mult.
                  Cu o ""Floare"" nu se face primavara..chiar acum ma uit pe Digi Sport si Olaroiu a zis ca nu ramane si sezonul urmator!!

                  Comment


                  • eu sunt suparat ca nu ramane mai mult, asa se certa cu fecali, pardon becali si se ducea si asta cum a facut si piti!

                    De stiaua a mai ramas doar vorbaraia, ca ala e betiv, ca ala e drogat, ca ala asculta manele, ca cismeaua din Parcul DINAMO este putin patata si nimeni nu o curata de 2 ore, ca Torje are CLS placat cu aur si nu are S 600 AMG, ca stadionul MApN-ului are mai multa egrasie decat altele si tot asa! nu-i bai, in doua zile sarbatoresc cce

                    Doamne, ce club de C$#@T!

                    Comment


                    • Autorul urmatorului citat este rugat sa puna berea la rece!

                      [...]Si stai sa vezi ca noi etapa asta batem rapidul [...]
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • am mirosit bine X-ul dintre gaz metan si bistrita, de 2-solist la rapid nu mai zic! vai ce mandru sunt de mine!

                        aaaaapaaaraaaaaa Dukaaadaaaaaaam

                        Comment


                        • Mai nu stiu ce sa mai zic..e bine ca te bucuri de victoriile altora,,Dar de ce nu RECUNOASTETI voi CAINII ROSII ca ham/cam PLANGETI cand vedeti OI si CIORI prin grupele din Europa!!

                          Asa un pic cred ca va cam roadeti cozile de invidie,,si cred ca o sa anticipez si replica voastra..Astept sa vad daca se confirma si abia apoi va spun!

                          Comment


                          • mama prietene cata invidie)) ca faceti cate un punct de rad toate posturile de stiri din europa de voi....ma lasi ma? se vede ca esti suporter de tv:P fara suparare

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              de 2-solist la rapid nu mai zic! vai ce mandru sunt de mine!

                              aaaaapaaaraaaaaa Dukaaadaaaaaaam

                              Nu-mi place sa recunosc, dar in unele momente esti genial! )

                              Eram pe jos de ras azi cand am vazut la tv cum fugeau fanaticii "ultrasi-cetatzeni" de la p.I din fata celor 30 de rapidisti care-si aclamau favoritii!
                              aaaaapaaaraaaaaa-i Dukaadaaaaaaaam !

                              http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                              Comment


                              • Va salut pe toti!

                                Etapa a XXXII-a

                                Rapid - FCM Tg. Mures 1
                                Victoria Branesti - Otelul 2
                                Sportul - FC Brasov 2
                                Pandurii - U Cluj X
                                Gaz Metan - Steaua X
                                CFR Cluj - Gloria 1
                                Astra - FC Vaslui 2
                                Craiova - Dinamo 2
                                Timisoara - Urziceni 1


                                Week'end'ul asta o sa cam absentez.
                                Astea's meciurile, etapa incepe maine seara la ora 21:00. Voi puteti posta pronosticurile, eu o sa le centralizez imediat ce timpul imi va permite.


                                Cristi, vezi ca vin!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google