Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ))) bla bal bal
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • ))) ....pai ce sa va zic, sarbatori fericite!

      Comment


      • moare pch , nici nu mai stie cine si ce echipe sunt in liga 1 .

        Comment


        • doar una a contat, conteaza si va conta:

          FC DINAMO BUCURESTI!

          Comment


          • da , pregatirile pt ucl

            Comment


            • Anul asta tu cu cine simpatizezi? tot cu bozgorii?

              Comment


              • cat a fost scorul la dinamo-cfr ? ca am uitat...

                Comment


                • Sincer si eu am uitat....parca 1-2 pentru straini )!

                  Comment


                  • bai e tarziu , ai intarziat la antrenamentele pentru ucl , cica fac pregatiri pentru la anu`.

                    Comment


                    • eu am de la ora 14.30....am fugit!))

                      Comment


                      • Acum lui dinamo i-a mai ramas sa-si aleaga noul antrenor pentru viitorul sezon. Atat.
                        Ma mir ca Ando vorbeste de unul singur, ca va mai ramane, ca vrea performanta, cand de fapt e clar ca zboara cu viteza maxima. Nu exista motive pentru care nu face performanta acum decat faptul ca habar n-are decat sa multumeasca pe toata lumea, deci nici premise pentru viitor la performanta.
                        Club jalnic, antrenor jalnic.
                        Eu unul m-as bucura sa ramana Ando, va fi inca un sezon ratat de dinamo. Dar se pare ca se alege intre Selymes, Sabau.....

                        Comment


                        • Eu sper sa ramana Andone! Are 102 clase peste "Marus" Lacatus si 50 peste toti agliceii care au ocupat banca stelei...club mai prost ca asta nu exista, schimba antrenorii mai des ca becurile din club si au pretentii la performanta! hahahahahah!

                          Noroc ca sunt altii mai jalnici ca noi in orice domeniu )

                          Comment


                          • PCH, Ando e incapabil de prea multe ce nu tin de conjuctura si de hotiile lui Borcea. Tiltlu pe care l-a luat cu Dinamo era la pachet cu gazonul pe care i l-a cumparat Borcica.
                            Boloni are 5 clase peste el.
                            Cu Ando antrenor ma simt in siguranta, o sa va bateti la titlul ..........in Bulgaria.

                            Comment


                            • Cu Ando antrenor v-am batut tur-retur! E normal sa gandesti asa, la voi se schimba antrenorii precum ziua in noapte! Daca vrei sa faci treaba, ai nevoie de continuitate! Astia cica au inceput un proiect (in care eu nu am incredere si nu cred neam!) si pentru a avea rezultate este nevoie sa ramana Andone antrenor si sa nu plece din jucatorii tineri! Eventual sa mai aduca 2-3 baieti care stiu meseria de fundas, un mijlocas bun si aia e, dar e greu, parca tin cu FC Onesti, uooof, nici nu visam sa ajungem in situatii ca asta! Iar la steaua cat e George in frunte principalul obiectiv al lor va fi BANUL! Din pacate....spun sincer, imi e dor de DINAMO-steaua!

                              Comment


                              • FC Onesti nu cred ca mai exista.
                                Apropo, Ando a mai batut pe careva din granzi?
                                Cum ar fi CFR Cluj, care anul asta numai grande n-a fost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google