Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Las' ca'l aveti pe Szekely
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Asta e alta petarda pe care s-au dat bani aiurea. Sa-l dea la Otelul sau la Timisoara, sa joace omu' in CL, ca se-nsoara si are nevoie de bani.
      Tanase daca umbla numai cu rapandule de 15 bani, poa' sa ramana numai cu salarul.

      Comment


      • Tare curios sunt care o sa fie deznodamantul acestei finale mondiale! Iar o sa ma supere Torje ca nu a ramas unde ii e locul si a venit in careu aiurea in tramvai? )
        Dinamo - Stelemeaua...sa va mai batem inca o data?!

        Cat despre stadion, eu sper sa ramanem in Soseaua Stefan cel Mare! E stadionul nostru, cine vine-n groapa ia musetel si pleaca! )

        Comment


        • Inca o dovada ca toti stelemistii viseaza si tind catre perfectiune, catre mai bine, catre DINAMO!
          Cel mai stelist notoriu (Ivan Marian-salut mestere ) din LCB poarta un tricou interesant, vezi poza!
          Attached Files

          Comment


          • Am si eu 2 dinamovisti la casa la tara. Unu-i Rex si altul Max. Cand bate dinamo pe careva, nu mai vad mancare in seara aia.

            Comment


            • Huuuoooooooooooooooooo.....eu nu am la tara oi si nici miei! cred ca ma orientez si eu

              Comment


              • Oile si mieii pasc singurei, nu depind de pomana precum cainii.

                Comment


                • @PCH

                  1. Du-te si munceste.
                  2. STEAUA - dinamo miaugh miaugh miaugh, cu Oli va fi altceva. Sper. Poate cine stie isi vor mai spala din pacate.

                  Bicfalvi e omu' topor, consider ca nu are ce cauta la cea mai galonata echipa de fotbal din Romania. Sa-l ia pe Nicolita si sa mearga la constructii. Acolo este locul lor, salariu bun, bonuri de masa, toate cele.

                  Sper ca va fi o finala pe cinste.
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Tare curios sunt care o sa fie deznodamantul acestei finale mondiale! Iar o sa ma supere Torje ca nu a ramas unde ii e locul si a venit in careu aiurea in tramvai? )
                    Dinamo - Stelemeaua...sa va mai batem inca o data?!

                    Mah numai vorbi dinainte..STEAUA e calificata sigur in finala....Dinamo mai are de jucat 90 de minute cel putin...Tare ar fi ca Gloria sa faca egal cu Dinamo si sa se califice la 11 metri..Gloria Bistrita bineinteles!
                    Astia vin cu echipa a doua sa joace cu Dinamo,,iar in acest caz neavand ce sa piarda,,,s-ar putea ca Dinamo sa o fure in cel mai cel MOD GLORIOS

                    Originally posted by Eu4yas View Post
                    @PCH
                    Sper ca va fi o finala pe cinste.
                    Da sa speram ,,dar sa vedem cine va ajunge in finala alaturi de STEAUA!

                    Comment


                    • Cartile au fost facute pentru azi. Gloria baga echipa a 2-a in teren.
                      La Bistrita, Gloria a bagat echipa a 3-a de a reusit dinamo sa dea 2 boabe.

                      Comment


                      • E greu ..e posibil sa faca egal......hai ma ce dracu ii stricati bucuria lu Pch u
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Pai sa stie ca dinamo n-are cu ce se lauda azi, rezervele astora sunt bune de liga a II-a. Acolo dinamo ar avea sanse sa iasa campioni, totusi.

                          Comment


                          • Mamaaaaa, deci are Jiji asta o influenta asupra voastra... ceva de speriat! Daca laudati atat echipa asta dupa un egal chinuit, nici nu vreau sa ma gandesc cum v'ati fi manifestat daca invingeati aseara.

                            Haideti ma baieti, nu v'ati calificat in sferturile UCL. ...da' faceti atata galagie...macar lasati'ne pe noi sa ne pregatim!
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Daca a plecat Borcica la Alinuta (care apropo e fata dasteapta dar proasta rau in rest), nici macar nu va veti mai pregati de CL. Puteti sa castigati si campionatul, de-acu inainte tur preliminar, tati. De care nu veti trece in veci, pentru ca nu va numiti Steaua, ci dinamo.

                              Si-apoi de unde e o performanta s ate califici in sferturile UCl, cand pentru voi nici castigarea unei finale nu insemna nimic?
                              Va doresc sa castigati voi vreo cupa intergalactica, noi ramanem la trofee gen CL.
                              Last edited by mr.K; 12 May 2011, 13:29.

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post
                                Pai sa stie ca dinamo n-are cu ce se lauda azi, rezervele astora sunt bune de liga a II-a. Acolo dinamo ar avea sanse sa iasa campioni, totusi.
                                DINAMO ar iesii campioana numai daca ar juca toate etapele contra steoaiei...Un copil venea batut an de an la scoala. Profesoara se hotaraste sa-l intrebe ce se intimpla. - Tata e stelist si de cite ori Steaua ia bataie acasa de la Dinamo ma pocneste. - Si cind Steaua cistiga, ce face? - Nu stiu, doamna, eu am doar 9 ani!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google