Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se pare ca obiectul acela(VALIZA) nu a mai ajuns la Craiova si s-a oprit si anul acesta tot la CLUJ.
    Prietenii stiu d c!
    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

    Comment


    • Pe bune? Bine ca macar a dovedit dinamo ce echipa e! Asta daca mai avea cui dovedi ca multe lume ii stia deja adevarata valoare! Campioana judeteana.
      Bravo Otelu!
      Bravo Timisoara!
      Hai Steaua!

      Comment


      • Avem aici ceva.
        Galateni multumesc tuturor pentru aprecieri.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Felicitari Otelul Galati !

          Citisem in "Adevarul" cum,un jucator de la Galati a cerut scaderea salariului cu 30 % datorita crizei financiare in care se afla clubul.Respect maxim pentru asemenea atitudine !

          Comment


          • Auzi tu, sa pleci din Bucuresti pe locul 4 si dupa 90 de min sa te intorci pe locul 6.
            Astia daca stateau mai mult la Timisoara se intorceau pe loc retrogradabil!

            Originally posted by PCH View Post
            pau, iti multumim pentru datul asta de voie, dar nu avem nevoie! Jocul echipei Dinamo si rezultatele imi dau voie sa rad de voi si sa ma simt superior. oricum, apreciez incercarea ta disperata prin care sa te scoti
            Te mai simti superior?
            Last edited by Alin0007; 22 May 2011, 23:55. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • "[QUOTE=Alin0007;966058]Auzi tu, sa pleci din Bucuresti pe locul 4 si dupa 90 de min sa te intorci pe locul 6.
              Astia daca stateau mai mult la Timisoara se intorceau pe loc retrogradabil!"

              Noroc ca nu au jucat si cu echipa de juniori ,le mai scadeau 3 puncte si acolo !

              Comment


              • Ce va mai roade Nvidia ma baietzi))..daca era invers avea pch u cu siviu 10 pagini cu trambize si surle )))....de se bloca forumul)))....asa ce dracu' a ti facut ,v ati dus la timisoara si a ti urlat la nocturna))) (cum zicea cineva mai in spate)

                Originally posted by PCH View Post
                Repet pentru ultima oara....palmaresul stelei este unul mincinos obtinut cu ajutor politic in epoca ceausista iar acum cu valize si brichete! concluzia:

                mai usor cu palmaresul ca nu tine! pentru mine sunteti exact multimea vida! chestia asta tine la aia de gradinita, poate nici acolo, eu am vazut si stiu prea multe!
                Unde ai auzit ma tu discutiile astea? la maternitate,discutau dr. in sala de nasteri sau la cresa ))))
                Baieti eu de bine de rau am vazut 2 finale , voi nu cred ca mai aveti sanse in viatza asta ;desi i mi doresc indiferent de echipa
                Last edited by DISSSEL; 23 May 2011, 01:05. Reason: Automerged Doublepost
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • pe unde v am prins pe acolo v am ars asa ca silent !

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Se pare ca in ultimul timp Dinamo si-a cam pierdut din traditie si din renume! cica erau caini, luptau, muscau, faceau, dregeau! Asta este doar o umbra a lui Dinamo, o rusine! spre deosebire de stelemisti care sarbatoresc locul 5 pentru noi este foarte trist ce se intampla! si daca luam locul 4...tot inmormantare era! )....ei, saracii au ajuns sa se bucure si pentru locul 5, cine stie, in viitor or sa se bucure ca s-au salvat in ultima secunda de retrogradare sau ca au indeplinit baremul de puncte pentru liga secunda! ce sa le ceri?

                    .....................!
                    Ei pe dreaqu, PCH. Daca luati locul 13 si Steaua era pe 14, ce era la gura voastra...............
                    Cat despre Dinamo s-a confirmat. Sa-i chemam pe aia de la Vier Pfotten sa-i sterilizeze pe aia care mai au ceva oo, dar nu cred ca mai e cazul.
                    Apropo: ai inchis telefonul, gazul, curentul, usa la casa?

                    PS: becurile de pozitie mai ai?

                    Originally posted by DISSSEL View Post
                    Ce va mai roade Nvidia ma baietzi))..daca era invers avea pch u cu siviu 10 pagini cu trambize si surle )))....de se bloca forumul)))....asa ce dracu' a ti facut ,v ati dus la timisoara si a ti urlat la nocturna))) (cum zicea cineva mai in spate)



                    Unde ai auzit ma tu discutiile astea? la maternitate,discutau dr. in sala de nasteri sau la cresa ))))
                    Baieti eu de bine de rau am vazut 2 finale , voi nu cred ca mai aveti sanse in viatza asta ;desi i mi doresc indiferent de echipa
                    Subscriu. Chiar daca finalele au fost aranjate de Ceausescu.
                    Aia din '89 i-a vandut-o lui Berlusconi.
                    Oare Ceasca sau Valentin or fi fost si la Cluj sa cumpere meciul sambata? parca i-am vazut langa Elvis, in tribuna.
                    Last edited by mr.K; 23 May 2011, 09:08. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • )))))))) tare

                      Comment


                      • Originally posted by Champion View Post
                        pai daca nu ai fst macar la un sg meci in ghencea , o data pe stadion...cum vb de fotbal? de la gsp? daca la tine acolo e o umilinta, o rusine prin a iti cere scuze no comment...e mai rau daca nu ceri;)
                        fost..singur..vorbesti,,pe viitor numai folosi limbaj MIRC si prescurtari !!


                        Originally posted by mr.K View Post
                        Oare Ceasca sau Valentin or fi fost si la Cluj sa cumpere meciul sambata? parca i-am vazut langa Elvis, in tribuna.
                        Era si Michael Jackson acolo in dreapta lui Ceasca...si vorba ta,,daca era dinamo pe 5 si Steaua pe 6,,erau pe aici vreo 20 de pagini scrise doar de dinamovisti,,asa ca "SILENCE SIL VOU PLE"

                        Comment


                        • Noroc ca nu au jucat si cu echipa de juniori ,le mai scadeau 3 puncte si acolo ![/QUOTE]

                          e bine si asa ca a terminat pe 6 mi e imi placea sa fii fost cu steaua la egalitate de puncte inainte de meciu cu timisoara .. asa trecea si Gaz metan peste ei
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Niki B View Post
                            Eu4yas, ai castigat... dau berea!


                            In jocul nostru, clasamentul sta cam asa:

                            1. Eu4yas - 62 p.
                            2. PCH - 55 p.
                            3. Niki B, Dany_uhp, yrman, ZEU69 - 49 p.
                            4. mr.K - 48p.
                            5. ROY - 44 p.
                            6. Mario Popa - 41 p.
                            7. Ivan Marian - 35 p.
                            Uraaaaaaaaaaaa, am castigat cupaaaaaaaaa . Fragment din ceea ce dinmometristii nu vor trai niciodata sau nu vor putea ever reda asemenea cuvinte .

                            Cum ei se lauda ca ne bat pe noi in meciurile directe asa ma laud si eu ca de fiecare data terminam peste ei in clasament .
                            Spunea inflacaratul suporter catel odata ca pentru el nu mai conteaza nimic daca a batut-o pe Steaua , bun, inca o data iti spun, bateti-ne, iar de fiecare data clasamentul sa arate asa, cu voi sub noi , la orizontala (glumesc), necontand pozitia in clasament, c-o fi Steaua locul 17 si Dinamo 18, nu conteaza, peste voi sa fim .

                            Sa curga bereaaaaaaaa si mi-am luat masinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Cristi, ce masina? A vandut Dinamo autocarul?

                              Comment


                              • Hahahahahahhahahaha, exact, am fost in targ Duminica si cereau doar 3 tichete de rabla pe el .
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google