Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Niki B View Post
    Copii, mai incropim un joc d'ala campionatul viitor? Integral!
    Cum sa nu. Sa aflam si promovatele si ne bagam.
    Ca noutate, propun la vot: fiecare spune inainte de etapa 1, campioana.
    Punctaj la final: daca echipa propusa iese campioana i se adauga prezicatorului 25 de puncte, daca iese pe locul 2-15 puncte si daca iese pe locul 3- 5 puncte. Asta bonus, la ce aduna etapa de etapa.

    La PCH, pune Steaua, presimt ca stie cine-i favorita, indiferent ce-i dicteaza inima, punctele sunt bune.

    Comment


    • sa ma anuntati si pe mine va rog cand incepeti jocul...ma bag si eu:d ms

      Comment


      • Lasa numarul de telefon sa te anunt............cand ia Dinamo gol.

        Normal ca te anuntam, ca si asa eram stelisti in numar covarsitor pe aici, si-n toata tara, si-n toata lumea.

        Asa cum PCH refuza apelurile, am un prieten dinamovist care de fiecare data cand iese treaba maro pentru Dinamo, inchide telefoanele. A uitat unul singur, un mobil de la RDS. La ala n-a vrut sa raspunda cu nici un chip. I-am dat 50 de apeluri, pe apelare automata
        Last edited by mr.K; 24 May 2011, 14:53.

        Comment


        • )))) aaaa atunci fi sigur ca ti las nr )

          Comment


          • @mr.K iti dau eu numarul de telefon, dar am o singura conditie, daca va batem ma suni si in canti aia cu "aeee aoooo va .... Dinamooooo" )

            Mereu peste Dinamo??? .... din ce imi aduc eu aminte avem vreo 11 victorii in plus fata de voi, cred ca nu am invatat eu bine la matematica cand eram mic si 135>146 . Mama lor de profesori, m-au pacalit cand eram mic.
            sigpic

            Comment


            • Ma omori cu victoriile astea.
              Trofeele conteaza. Si la trofee suntem pe toate liniile peste Dinamo.
              Numarul de telefon, poate doar sa te sun sa bem un ceai cand ajung prin Constanta.

              Comment


              • Sa lasi numarul sa-ti explic si eu cum stam la trofee. Adica, noi mai multe, voooooooiii mai putine.
                Profa ce ti-a spus la scoala? Care-i mai bun? Cel cu trofee mai muuuuuuullllllttttttteeeeeeeeeee sau cel cu trofee mai putineeeeeeeeeeeeeeee?????????

                Daca nu reusim cu "+" si "-" iti explic cu integrala tripla pe curba gama .
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Off, of, of, of Am vazut-o pe Lavinia recent si s-a mai ofilit. Roscata s-a pastrat mai prospetica.
                  PCH, apropo de finala, ai vreo preferinta la marca de bere? Sau la culoarea navetei?
                  Tot LAVI imi place mai mult, aia era cam paroasa pe maini )

                  bere, in perioada asta am o sensibilitate pentru Newmarkt )

                  Originally posted by Eu4yas View Post
                  Normal, eu unul MA BAG!



                  Ahahahahahahhahahahahaha.

                  Sa vezi cainele ce bea, vai, din doua degete de spuma e MORT DE BEAT!
                  Taci in sange, ca am fost sambata la tara la prietena si cum eram pasager in masina am acceptat sa beau un pahar de timisoareana, doar m-am facut si eu mare )...ce vorbesti frate, aveam ameteli de gradul 3 si 4 la 14 secunde dupa ce am dovedit paharul ala

                  Originally posted by mr.K View Post
                  Cum sa nu. Sa aflam si promovatele si ne bagam.
                  Ca noutate, propun la vot: fiecare spune inainte de etapa 1, campioana.
                  Punctaj la final: daca echipa propusa iese campioana i se adauga prezicatorului 25 de puncte, daca iese pe locul 2-15 puncte si daca iese pe locul 3- 5 puncte. Asta bonus, la ce aduna etapa de etapa.

                  La PCH, pune Steaua, presimt ca stie cine-i favorita, indiferent ce-i dicteaza inima, punctele sunt bune.
                  Sigur ca da.....steaua e favorita la titlu in fiecare an, pacat ca mai sus de 5 nu termina

                  Originally posted by mr.K View Post
                  Lasa numarul de telefon sa te anunt............cand ia Dinamo gol.

                  Normal ca te anuntam, ca si asa eram stelisti in numar covarsitor pe aici, si-n toata tara, si-n toata lumea.

                  Asa cum PCH refuza apelurile, am un prieten dinamovist care de fiecare data cand iese treaba maro pentru Dinamo, inchide telefoanele. A uitat unul singur, un mobil de la RDS. La ala n-a vrut sa raspunda cu nici un chip. I-am dat 50 de apeluri, pe apelare automata
                  eu raspund la telefon, eu4yas stie! ba chiar il si sun cand mai inscrie niculescu de exemplu )

                  si nu uitati:

                  Steaua e facuta pentru a fi fu...pardon, batuta

                  Comment


                  • Ala care a batut mai mult. Cand 135>146 ... atunci comentam, am zis si acum ceva vreme, pana atunci nu prea am ce comenta, nu ii vad logica
                    sigpic

                    Comment


                    • Hahahahahahahahhahahaahahaha. Aoleuuu, m-a doborat Yrman fratemiu.

                      Daca Real Madrid ar fi ciupit-o pe Barca de 6 puncte in campionat vrei sa-mi spui ca Real era mai buna ca Barca?
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Da, Real era mai buna ca Barca. Pentru simplul fapt ca Barca e in finala CL.
                        Voi vedeti logica? Eu nu.
                        Tot asa e si Dinamo mai buna decat Steaua pentru simplu motiv ca Steaua a castigat CC si a mai jucat o finala. Si i-a mai dat si ceata la numarul de trofee interne.

                        Comment


                        • Originally posted by Eu4yas View Post
                          Hahahahahahahahhahahaahahaha. Aoleuuu, m-a doborat Yrman fratemiu.

                          Daca Real Madrid ar fi ciupit-o pe Barca de 6 puncte in campionat vrei sa-mi spui ca Real era mai buna ca Barca?
                          Originally posted by mr.K View Post
                          Da, Real era mai buna ca Barca. Pentru simplul fapt ca Barca e in finala CL.
                          Voi vedeti logica? Eu nu.
                          Tot asa e si Dinamo mai buna decat Steaua pentru simplu motiv ca Steaua a castigat CC si a mai jucat o finala. Si i-a mai dat si ceata la numarul de trofee interne.

                          vai, daca mai era nevoie....m-ati convins! Cum puteti spune ca e barcelona mai buna ca real madrid...gata! nu va mai iau in seama afirmatiile! pai cand REAL MADRID zdrobea europa, barcelona pierdea finale chiar si cu steaua budapest....cand REAL MADRID cucerea trofeu dupa trofeu barcelona juca tunturoiu cu valencia!

                          SINGURELE ECHIPE CU ADEVARAT ADEVARATE, CLUBURI DE PRESTIGIU sunt:

                          AC MILAN, REAL MADRID SI MANCHESTER UNITED!

                          Comment


                          • Pai exact asta facea si Steaua cand Dinamo se juca cu p.ta-n tarana pe maidan.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • ai sictir mitocanule! )

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                ............! pai cand REAL MADRID zdrobea europa, barcelona pierdea finale chiar si cu steaua budapest....cand REAL MADRID cucerea trofeu dupa trofeu barcelona juca tunturoiu cu valencia!

                                !
                                Ma lasi? Parca istoria nu conta. Sau doar in cazul Stelei?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google