Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daaaa, il vrem intreg la Steaua.

    Comment


    • Originally posted by Eu4yas View Post
      Plus ca va rugam sa nu mai aruncati cu torte-n torje cand e-n careul nostru.
      Corect.....http://www.sport.ro/cupa-romaniei/in...orje-cand.html

      Fivar tortele ale dreacu v-ati dat foc singuri la cur

      Comment


      • Reactia lui Torje a fost una demna de un jucator PROFESIONIST! inteleg faptul ca nu intelegeti reactia lui, voi nu stiti ce este acela profesionalism, voi nu stit ce sunt aia jucatori profesionisti! voi stiti sa INGENUNCHIATI, atat!

        Dinamo are trei tururi de trecut, dar o sa fie cap de serie in toate, asa ca nu e nici imposibil de ajuns in grupe, nu va mai dati voi rotunzi ca nu sunteti! va cam batem pe unde va prindem....daca se acorda penalti si ROSU la HANDBALISTUL ala din careul vostru altfel stateau lucrurile, dar na, mimi stoica si-a facut datoria!

        Comment


        • Sa numai zici Pch,,,,ca nu exista un DUMNEZEU al fularelor si mingiilor umplute de asemenea petarde si rachete...ia si mai vizioaneaza inca odata prostia suporterilor dinamovisti...acea de a arunca cu rachete dupa proprii jucatori.

          Ps.....macar noi l-am avut pe MEME sa ii domoleasca,,,dar voi pe cine aveti???

          Mai vezi inca odata racheta.....http://www.sport.ro/cupa-romaniei/in...orje-cand.html

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Reactia lui Torje a fost una demna de un jucator PROFESIONIST! inteleg faptul ca nu intelegeti reactia lui, voi nu stiti ce este acela profesionalism, voi nu stit ce sunt aia jucatori profesionisti! voi stiti sa INGENUNCHIATI, atat!

            Dinamo are trei tururi de trecut, dar o sa fie cap de serie in toate, asa ca nu e nici imposibil de ajuns in grupe, nu va mai dati voi rotunzi ca nu sunteti! va cam batem pe unde va prindem....daca se acorda penalti si ROSU la HANDBALISTUL ala din careul vostru altfel stateau lucrurile, dar na, mimi stoica si-a facut datoria!
            Moti merita sa fie dat afara de vreo 12784127854 ori. Plus penalty clar ca lumina zilei la Nicolita.

            Taci dreacu!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              nu va mai dati voi rotunzi ca nu sunteti! va cam batem pe unde va prindem.
              Hai ma, acu pe bune, n-au trecut nici 24 de ore de la ultima bataie pe care v-am administrato si tu continui cu sf-uri!

              Referitor la penalti, vezi ca l-ai uitat pe Moti.

              Comment


              • FAZA ANULUI! "Torje, hai cu noi, sa-ti dam torţele-napoi!" O poveste cu 'ultrasi' dezorientati si scene ca-n Stan si Bran:
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • PCH, ia si reciteste Fundatia, Dune etc. Lasa SF-urile cu teme fotbalistice.
                  Apoi reia seria Star Wars, Star Trek, inclusiv serialele. Daca nu le ai, iti fac niste DVD-uri si ti le trimit prin curier.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Daaaa, il vrem intreg la Steaua.
                    Oaia, FURAJ viseaza!

                    Originally posted by mr.K View Post
                    PCH, ia si reciteste Fundatia, Dune etc. Lasa SF-urile cu teme fotbalistice.
                    Apoi reia seria Star Wars, Star Trek, inclusiv serialele. Daca nu le ai, iti fac niste DVD-uri si ti le trimit prin curier.
                    poti pastra tu aceste dvd-uri...vezi postul tau de mai sus! BELETRISTICA

                    Comment


                    • Eu ma mir ca mai are ""semnal"" pe firul de la RDS ca sa mai comenteze SF-uri pe aici pe forum

                      In locul tau Pch,,plecam in Canada cu avionul de prafuri de la miezul noptii numai sa nu traiesc acesta mare umilinta din partea noastra a OILOR si CIOBANILOR

                      Comment


                      • Stiu ca voi dati bir cu fugitii....asta e DIFERENTA intre calitate si cantitate!

                        Comment


                        • Si mai este inca una....voi plangeti cu MUCI in cantitate si cu calitate de calitate

                          Comment


                          • Pai eu cred ca atuci cand s-a intalnit PAU aseara cu PCH, dinamovistul nostru tocmai asta facea: isi luase pasaportul si o roia din tara. Nu stiu ce l-o fi intors din drum, probabil ca s-a ambitionat cand a vazut un stelist.

                            Comment


                            • Mi'e lene sa citesc tot, imi puteti face un rezumat?


                              Salut... stelistilor!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Pasaportul il am din 2008 iar in Canada....toate la timpul lor! momentan trebuie sa stau aici sa rad de vOI!

                                mariane, unde erai tata cand va intepat Torje din centrul careului pe ghenca? ca nu va vedea nimeni pe aici...ati prins glas? steaua pentru noi, voi sunteti doar niste OI!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google