Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu banii de pe alea doua gume iti faci abonament pe viata la ei. ))))))
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      I-am ras pe toti in cupa, citeste statistica.
      PAU, daca PCH ii dadea cu portierele, fac si eu un anunt: cumpar 2 jante de tabla originale, ET 50. PCH daca emigrezi, imi vinzi mie jantele?
      nu ma intereseaza statistica , am vazut pe teren ce si cum , la facut de rusine la faza aia.
      mare aparator si nu sti unde e mingea

      Comment


      • Originally posted by Eu4yas View Post
        Vreau o Skol si-apoi o Stella.

        Te-astept....
        te bagi tu iar ca muta in papusoi .....pe FOF il intrebam, ca va dat felia!

        Comment


        • Ce felie sa-mi dea cand eu am cupa frate .

          Taci dreacu si mergi cum poti si fa-ti abonament pt sezonul viitor. La retrogradare sunteti .

          Ai asa,

          1 bucata bere pt ca am terminat peste voi
          1 bucata bere pt ca am castigat jocul
          1 bucata lada de bere ca am castigat CUPA.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • daca asta va e bucuria , ca aveti cupa , e de rau.
            abia astept sa jucati afara sa veniti toti inclusiv otelu` cu coada`ntre picioare.

            Comment


            • Sunt Socios, normal ca imi REFAC abonamentul.....eu am avut si LEGITIMATIE de membru in PCH...tu momentan nu sti unde e stadionul si care e diferenta dintre peluza, tribuna si tabela! ))))

              Comment


              • Daca nu va bateti nu faceti nimic! Parca ati castigat sau pierdut voi ceva asa faceti galagie...

                Comment


                • Si te-a facut vreodata Steaua chiar asa de rusine?

                  Originally posted by PCH View Post
                  Sunt Socios, normal ca imi REFAC abonamentul.....eu am avut si LEGITIMATIE de membru in PCH...tu momentan nu sti unde e stadionul si care e diferenta dintre peluza, tribuna si tabela! ))))
                  Eu cand mergeam pe stadion tu nu stiu daca erai nascut .
                  Last edited by Eu4yas; 26 May 2011, 12:36. Reason: Automerged Doublepost
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Cata, lui Razvan i-a placut Latovlevici. Poate n-ai vazut tot meciul.

                    Ofiterul de presa al FRF, Paul Zaharia spune ca Razvan Lucescu a selectionat 5 jucatori de la Steaua si doi de la Dinamo pentru meciul cu Bosnia.
                    Cei sapte jucatori convocati sunt urmatorii: Ciprian Tatarusanu, Florin Gardos, Iasmin Latovlevici, Cristian Tanase, Romeo Surdu (toti Steaua Bucuresti) si Gabriel Torje, Marius Alexe (ambii Dinamo Bucuresti).
                    Last edited by mr.K; 26 May 2011, 12:39.

                    Comment


                    • sincer l`am vazut , nu zic ca e praf , dar faza aia e inadmisibila , sa vina sa`ti ia mingea in halul ala si culmea , sa nici nu sti pe unde e mingea..rusine.
                      si lasa`ma cu razvan , a mai facut el convocari , la luat pe florescu care era dat afara de la echipa , pe javra aia de marica care nu a jucat nimic la nemti , deac care matura pe la banca de rezerve in fiecare meci..si toti titulari...halah antrenor.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Cica Barboianu trebuia sa fie omul meciului, nu Dica. A jucat cel mai bine de la Steaua.

                        Cred ca Becali ia dat si lui o prima de joc acolo,,sau de gol,,ca a dat AUTOGOOOOLLLL=0)

                        Originally posted by PCH View Post
                        si cand ma gandesc ca au trecut atatia ani de cand nu ati mai castigat un derby cu noi sau cu rapid nici acasa nici in deplasare parca am ziua mai frumoasa!
                        Pai asta e diferenta intre CANTITATE SI CALITATE ai spus-o singur para psihologule de OI ca nOI..adica voi ne bateti in campionat in DERBYURI unde nu conteza asta prea mult ((rezultatul)) si la urma tot va clasati sub noi in clasament deciiii....CANTITATE,,,,,,iar nOI Stelisti va batem cand va e lumea mai draga si plecam cu TROFEE ACASA si va lasam sa plangeti cu MUCI,,,deci CALITATE

                        Comment


                        • Muci de calitate .

                          Bai mor de ras .
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Eu4yas View Post
                            Eu cand mergeam pe stadion tu nu stiu daca erai nascut .

                            Stiu ca tu esti mai purisan, mergeai pe Stadionul National inca de mic, sigur daca te uiti atent te regasesti prin pozele de mai jos!...poate si Mrk?!

                            CAPAC INTERGALACTIC....repede, sedinte/meetinguri/pauza/cade netu
                            Attached Files

                            Comment


                            • Ce dreacu capac, numai baliverne. Ma regasesc in suporterul echipei de aur ce defila pe la noi si prin Europa.
                              Tu ai auzit de aia?

                              Bai apropo ce ciuda-mi e ca n-am fost si eu nici macar soim, comandant de detasament si pionier .
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Frateeee ne omori cu zile unde dreacului a fost Ceausescu aseara la 21 de ani dupa REVOLUTIE cand ala saracu este oale si ulcele demult,,,mai invoci mult placa asta stricata cu CEAUSEII???
                                Vorba astora de la pro tv la stiri...Torje era in scutece pe vremea aia si voi tot mai vorbiti de era glorioasa a STELEI care a fost..este ..si va fi intodeauna!!!

                                Ps....si dupa 1000 de ani voi tot o sa ne omorati cu poze si sloganuri Ceausiste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google