Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Traiasca partidul mucilor de calitate .

    Fenomenal torjica. Unde e el ala tare si mare care n-a aruncat torte-n ghencea? Nu mai e infipt acu'?
    Si-a luat-o pe torta torje, ce sa mai. Sa mai faca arogante el altadata.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Sa numai vorbim ca apararea lui dinamo este de CANTITATE,,,3 la leu ca legaturile de marar si patrunjel la taraba in RAHOVA ...Barbo,,Balgra si cu Moti

      Pai torjica facea pe prostul in cucuruz la meciul ala "NU IO..NU IO..NU STIU DEASTEA,,NU AM BAGAT NOI TORTE IN FULARE SI MINGII""....
      Last edited by Ivan Marian; 26 May 2011, 12:59.

      Comment


      • ceausescu nu mai e, nu mai e beleaua/
        sa dea ordine sa castige steaua/
        ceausescu nu mai eeee, nu mai ee beleaaaauaaaa/
        sa dea ordine sa castige steauaaaa!

        HUUUUUOOOOOOOOOOOOOOOO...mergeti in Koreea de Nord

        aaaapaaaraaaa dukadaaaaam
        Attached Files

        Comment


        • Cica l-a sunat aseara Ceausescu pe Mitica si pe Sandu sa faca ei cumva manevre.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • HUOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA mergi cum poti in CANADA,,esti de coma nu te lasi deloc din caterinca din asta ieftina

            Comment


            • O victorie bulanoasa .... zicea cineva ca a fost calare peste Dinamo tot meciul, cred ca ne-am uitat la alt meci. Steaua a fost peste pana la 1-0 dupa aia s-a cam schimbat raportul de forte. A mai venit un gol de generic daca era in poarta adversa si cam asta e povestea meciului.
              Avram a scapat meciul din mana, dadeau aia la oase de am zis ca nu e adevarat, ma gandeam ca o sa se lase cu vreo 2 3 rosii.

              Rezultatul ramane restul o poveste. A reusit steaua sa bata dupa muulta vreme si ca sa fiu si optimist suntem NEINVINSI in capionat de cand era benzina 2 RON

              Mariane locul 1 la ce?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Stiu ca tu esti mai purisan, mergeai pe Stadionul National inca de mic, sigur daca te uiti atent te regasesti prin pozele de mai jos!...poate si Mrk?!

                CAPAC INTERGALACTIC....repede, sedinte/meetinguri/pauza/cade netu
                Eu am fost asa:
                -soim
                -comandant de detasament


                In pozele alea nu ma regasesc, copil fiind, eram suporter de la distanta al Stelei. Mergeam pe stadion insa la meciurile lui Poli Iasi.
                Pe Ghencea prima oara am fost cand eram elev, prin '92 parca.
                Last edited by mr.K; 26 May 2011, 13:07.

                Comment


                • Hai TOATA peeeluzaaaaaa, mainile suuuuuuuuuus:

                  TOOOT STAAAADIOOONU......TOT STADIONU, sa strige TOT STADIONU!

                  CEAUSESCU NU MAI E/NU MAI E BELEAUA
                  SA DEA ORDINE SA CASTIGE steaua!

                  CEAUSESCU NU MAI EEEEEE / NU MAI EEE BELEAAAAUAAAA
                  SA DEA ORDINEEE SA CASTIGE steaua!
                  Attached Files

                  Comment


                  • Oare Boloni ar veni la Steaua? Daca Oli nu ramane.

                    Comment


                    • Originally posted by yrman View Post
                      Rezultatul ramane restul o poveste. A reusit steaua sa bata dupa muulta vreme si ca sa fiu si optimist suntem NEINVINSI in capionat de cand era benzina 2 RON
                      Mariane locul 1 la ce?
                      yrman locul unu ..adica cu o clasa peste dinamo,,de fapt multe rauuu!!!

                      Ps,,dupa cum ai scris si tu aici,,
                      NEINVINSI in capionat de cand era benzina 2 RON
                      ,,,deci CANTITATE NEGLIJABILA

                      A reusit steaua sa bata dupa muulta vreme
                      ,,deci CALITATE ca am plecat cu o CUPA acasa in GHENCEA

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Oare Boloni ar veni la Steaua? Daca Oli nu ramane.

                        uite-l, aici e, a venit!
                        Attached Files

                        Comment


                        • @yrman dar de moti al vostru ca trebuia eliminat in primele 20 minute?cred ca luati de la 4 in sus daca il dadea afara

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            Cata, lui Razvan i-a placut Latovlevici. Poate n-ai vazut tot meciul.

                            Ofiterul de presa al FRF, Paul Zaharia spune ca Razvan Lucescu a selectionat 5 jucatori de la Steaua si doi de la Dinamo pentru meciul cu Bosnia.
                            Cei sapte jucatori convocati sunt urmatorii: Ciprian Tatarusanu, Florin Gardos, Iasmin Latovlevici, Cristian Tanase, Romeo Surdu (toti Steaua Bucuresti) si Gabriel Torje, Marius Alexe (ambii Dinamo Bucuresti).
                            daca asta o sa fie echipa e rau de tot, ne dau aia de nu o sa stim cum ne cheama. Din lista aia eu as fii convocat maxim 3 oameni: Tatarusanu, Latovlevici si Torje, restul varza, praf orice numai fotbalisti nu.

                            MirCip eu nu am zis ca jucatorii de la steaua dadeau la oase, am zis ca toti si totul a inceput de la intrarea aia la Alexe, daca dadea avram acolo galben poate nu degenera jocul asa tare. Meritau mai multi galben de la Dinamo dar si de la Steaua.
                            Last edited by yrman; 26 May 2011, 13:16.
                            sigpic

                            Comment


                            • @ mircip dar de POPOROSANU in meciul din tur, pe TEMPLU cand trebuia sa vada rosu la intrarea aia DISPERATA la torje? cand nu a dat nimic???????

                              Comment


                              • EEEEEEEE aia nu se pune cu Moti,,e din oficiu,,ca la sunat Ceausescu pe Avram in secunda faultului si a zis ca daca da penalty,,il ia dupa el in IAD

                                Pch...
                                dar de POPOROSANU in meciul din tur, pe TEMPLU cand trebuia sa vada rosu la intrarea aia DISPERATA la torje? cand nu a dat nimic???????
                                ...iar vorbesti din amintiri...deja vad ca ,cauti pe goagal istoria Stelei,,ca aia a lui Dinamo nu exista,,zice """GOAGAL ERROR,,ERROR,,DINAMO NOT FOUND PLEASE TRY AGAIN LATER"""
                                Last edited by Ivan Marian; 26 May 2011, 13:16.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google