Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ciao ```

    Comment


    • @Champion nu au castigat, au primit pomana, miloaga ... sau cum vrei tu sa ii mai zici.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Care ma Dinamo sau alta echipa mereu, cand Steaua are recordul de cupe?
        21.
        Poate vrei sa spui: MEREU STEAUA.

        mai nene nu vb de cupa neaparat, in general...imposibil sa castigi mereu

        Comment


        • Originally posted by yrman View Post
          PCH alea le-au castigat cum i-au batut si pe Rapid in giulesti acu vreo 3 ani .... cu pomanaaaaaaaaaa ... asa s-au obisnuit sa primeasca. E normal cand esti domiciliat langa cimitire sa fii obisnuit cu pomana.
          Originally posted by PCH View Post
          ne-ati lasat supt vOI...parca ati terminat in primele 1!

          Yrule, eu stiu toate astea....vreau sa ii acresc si pe ei....pentru ca si ei sunt constienti de toate astea, doar ca le este foarte greu sa recunoasca! brichete, valize, ceausei! asta este traditia lor! RUSINE!
          Vreti sa v-amintesc eu cum ati castigat voi la Piatra Neamt?

          Voi va considerati curati ca lacrima precum fetele virgine mah baieti?

          Dragul meu PCH, noi am luat CUPA si suntem si peste voi in clasament, cat de frumos poate fi?
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • mariane, incearca cu restart! daca tot blocat esti si dupa ce te restartezi, schimba interfata si sistemul de operare


            vad ca ocoliti intrebarea mea umila!

            care sunt cele doua trofee obtinute corect de comunisti...pardon, telemisti?!

            Comment


            • Da mereul asta in cazul lui Dinamo cum se traduce? Aveti 15 mii de cupe la rand si 17.345de meciuri fara infrangere?

              Comment


              • Champion nu te chinuii sa explici.
                pentru ei 136>146 ....
                sigpic

                Comment


                • Of Doamneeeee mare ti-e gradina ta,.....repet a mia oara si o sa tocesc tastatura...
                  Voi ne bateti in ZADAR si plecati mereu fara nimic la final,,,,dar noi aseara am plecat cu o cupa mare mare mare cat toata groapa din Stefan cel Mare

                  Ete la Yrman...aceiasi Marie cu alta palarie....
                  Champion nu te chinuii sa explici.
                  pentru ei 136>146 ...
                  ...frateeeeeee v-am luat CUPA DE SUB NAS,,,nas plin de muci cu bolboci la final de meci=)0 ce mai vreti???????
                  Last edited by Ivan Marian; 26 May 2011, 13:51.

                  Comment


                  • [QUOTE=Eu4yas;969237]Vreti sa v-amintesc eu cum ati castigat voi la Piatra Neamt?

                    Voi va considerati curati ca lacrima precum fetele virgine mah baieti?

                    Dragul meu PCH, noi am luat CUPA si suntem si peste voi in clasament, cat de frumos poate fi?[QUOTE]



                    Daca mai si retrograda Dinamo, era un mix de vise. Tacam complet.

                    Comment


                    • @PCH

                      Auzi, restarteaza-te si tu ca o tii struna si cazi in penibil.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • e greu cu algebra, ce sa facem!

                        Comment


                        • .... pe ea de cupa ))

                          Comment


                          • Originally posted by yrman View Post
                            champion nu te chinuii sa explici.
                            Pentru ei 136>146 ....
                            noi cupa voi nimic, 0 barat, multimea vida
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • iti dau report pentru scris bolduit si cu dimensiune neconforma!

                              Comment


                              • ce or mai asculta ei acum manele in masina peste tot)) stiaua eee numai unaa... meltenie totala

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google