Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca sa-ntelegeti cum sta treaba cu algebra .
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • PCH, la anul retrogradati. Cu asa echipa.

      Comment


      • vai de vai

        Comment


        • Pai atunci da report la toti stelisti de pe aici si vorbiti doar voi=)0
          Pch isi da un mare REEBOT in Canada ,,ca sa uite ca a mai fost vreodata un fan infocat al lui dinamo ,,,O ECHIPA EGALA CU MULTIMEA VIDA

          Comment


          • Originally posted by Champion View Post
            ce or mai asculta ei acum manele in masina peste tot)) stiaua eee numai unaa... meltenie totala
            Te referi la Torje, cred.

            Comment


            • nu nu, la melteni

              Comment


              • Originally posted by Ivan Marian View Post
                Of Doamneeeee mare ti-e gradina ta,.....repet a mia oara si o sa tocesc tastatura...
                Voi ne bateti in ZADAR si plecati mereu fara nimic la final,,,,dar noi aseara am plecat cu o cupa mare mare mare cat toata groapa din Stefan cel Mare

                Ete la Yrman...aceiasi Marie cu alta palarie.......frateeeeeee v-am luat CUPA DE SUB NAS,,,nas plin de muci cu bolboci la final de meci=)0 ce mai vreti???????
                Mariane nu e in zadar, pot face misto de stelisti de 2 ori pe an, pe cand ei de mine o data la 10 ani .... atat pot suporta si eu , nu e problema.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  PCH, la anul retrogradati. Cu asa echipa.
                  nu-i bai, jucam eternul derby de la ora 11!

                  Comment


                  • Originally posted by Champion View Post
                    nu nu, la melteni
                    A, uitasem ca-s 3, scuze. Tu ai zis-o.

                    Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                    Comment


                    • Cu Victoria Bucuresti jucati, o reinfiinteaza Badea cu Copos!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • nu aveti mentalitate !

                        Comment


                        • Mai oameni buni,,e ca la razboi,,nu conteaza cine castiga bataliile,,conteza cine castiga la FINAL DE RAZBOI,,iar la final v-am umilit total si fara greturi,,cred ca nici nu va mai uitati la stiri la tv ca sa nu va aduceti aminte de UMILINTA SUPREMA DE ASEARA
                          Last edited by Ivan Marian; 26 May 2011, 13:59.

                          Comment


                          • Avem demnitate. Avem valoare. Si de Dinamo in cot ne doare!

                            Comment


                            • daca asta a fost umilinta atunci daca era 4 5 6 la 0 ce mai era ? bai nene voi kiar scrieti ca sa va aflati in treaba?sa faceti posturi

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Marian View Post
                                Mai oameni buni,,e ca la razboi,,nu conteaza cine castiga bataliile,,conteza cine castiga la FINAL DE RAZBOI,,iar la final v-am umulit total si fara greturi,,cred ca nici nu va mai uitati la stiri la tv ca sa nu va aduceti aminte de UMILANTA SUPREMA DE ASEARA
                                Pai tu n-auzi ca PCH incerca sa-si taie CABLUL DE LA RDS CU LAMA DE BARBIERIT ASEARA!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google