Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu, aia cu patru clase sunt "suporterii de peluza" dar si conducatorii vostrii!

    Comment


    • A, deci ajung 3 clase.

      Comment


      • da ma ei sunt sustinatori din alte orase si nu au calcat in buc in viata lor

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Auzi "prietene", pana la a-mi spune ca habar n-am mai ai sa cresti si sa faci un drum pe jos Buc - Timisoara in genunchi.
          Sper ca ma-ntelegi.

          Pana una alta te rog frumos sa-ti masori cuvintele ca iar vii si-ti ceri scuze pe-aici. Stiu eu prea bine la ce te-ai referit dumneata, nu este cazul sa-mi explici.
          Din ce-ai postat se pare ca nu esti in stare sa-ti cauti in biblioteca personala cateva amintiri legate de 50 si 41.

          Pe langa asta vad ca tot insisti cu meltenia, oltenia banatul si etc + suporter de tastatura, din punctul meu de vedere bagajul tau de cunostinte este chiar subdezvoltat din moment ce de fiecare cand postezi te legi de asemenea lucruri.

          La revedere.
          1. nu merg pe jos , am masini...
          2. bagajul de cunostinte exista ...facultate, master pe care nu stiu daca le ai
          3. ia o mai ushor nu te mai agita atat

          Comment


          • intre una si 7....asta e media, K-ule !

            eu sunt nascut si crescut pe strazile din Bucuresti, MirCip...

            Comment


            • serviciu facultate? DINAMO le are pe toate)))) un celebru banner

              Comment


              • Amin.

                Comment


                • nu ma refeream la tine PCH-ule , inteleg ca tu cunosti spiritul dinamo si ce inseamna dinamo dar unii se dau mari suporteri si ei au calcat de cateva ori pe stadion...........

                  Comment


                  • Originally posted by Champion View Post
                    1. nu merg pe jos , am masini...
                    2. bagajul de cunostinte exista ...facultate, master pe care nu stiu daca le ai
                    3. ia o mai ushor nu te mai agita atat
                    Tanar absolvent de gradinita sunt.

                    Bai eu cred ca esti acelasi user cu care m-am mai contrat o data. Aceleasi apucaturi avea si el, tot din Pitesti.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • va suparati repede nu tineti la katerinkP

                      Comment


                      • @champion, daca mai era nevoie, iti confirm eu, eu4yas are doar 12 clase si acum in iulie are bacalaureatul, nu trece de Romana!

                        Comment


                        • Daca niste melteni ca suporterii stelisti pot fi finuti, sa stiti ca m-astept la mult mai mult de la academicienii dinamovisti.
                          Champion, un stelist cu studii inalte si postinalte ce e? Superstelist?

                          Am gasit DEXUL de buzunar si rectific: studii universitare si postuniversitare.

                          Comment


                          • atunci vb la alt nivel? )

                            apropo ...ce e un stilist? stelist moldovean)

                            Originally posted by mr.K View Post
                            Daca niste melteni ca suporterii stelisti pot fi finuti, sa stiti ca m-astept la mult mai mult de la academicienii dinamovisti.
                            Champion, un stelist cu studii inalte si postinalte ce e? Superstelist?

                            Am gasit DEXUL de buzunar si rectific: studii universitare si postuniversitare.
                            megastelist

                            e vreun stelist pe aici care a facut macar o data o deplasare? ceva gen pitesti ploiesti macar...nu mai zic de timisoara, constanta, iasi ,cluj
                            Last edited by Champion; 26 May 2011, 14:30. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Thread-ul se inchide pana va mai relaxati.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Daca ne mai luam la harta voi avea ban permanent .

                                Asadar, cine castiga UCL?
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google