Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gura mah. Vrei sa-nceapa o noua revolutie?

    Update:

    Conform unor surse din cadrul FRF, FC Timisoara si Gloria Bistrita ar putea ramane in prima liga daca membrii Comitetului Executiv al FRF, care au atributii in acest sens, vor acorda o exceptie, insa timisorenii nu vor putea participa in cupele europene.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by pch View Post
      uitati cainii mei :

      1. Pantilimon, 2.7 mil euro
      2. Alexa 2.2 mil euro
      3. Sepsi 1.7 mil euro
      4. Bourceanu 1.6 mil euro
      5. Zicu 1.6 mil
      6. Goga 1.6 mil euro
      7. Magera 1.6 mil euro
      8. Curtean 1.4 mil euro
      9. Luchin 1.3 mil euro
      10. Cisovsky 1.3 mil euro
      11. Helder 1 mil euro
      )) voi sunteti cu un picior in groapa (cum suna asta ) ) nu aveti bani nici sa stropiti gazonu si vreti sa cumparati timisoara

      daca ramane definitiv nu ma bucur decat pentru bistrita ,pentru iancu si ai lui ...pacat de baietii de mai sus
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Nu are cum sa se intoarca decizia....ce dreacu, suntem tara bananiera, facem legi dupa bunul plac! la cat de "iubita" e timisoara si iancu in cadrul FRF eu cred ca nu mai vad liga 1 mult timp

        Comment


        • Originally posted by eu4yas View Post
          gura mah. Vrei sa-nceapa o noua revolutie?

          update:

          conform unor surse din cadrul frf, fc timisoara si gloria bistrita ar putea ramane in prima liga daca membrii comitetului executiv al frf, care au atributii in acest sens, vor acorda o exceptie, insa timisorenii nu vor putea participa in cupele europene.
          ))))) deci ce spuneam......
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Asta-i ca la alegerile pentru presedintie: Geoana vs Base.

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              Nu are cum sa se intoarca decizia....ce dreacu, suntem tara bananiera, facem legi dupa bunul plac! la cat de "iubita" e timisoara si iancu in cadrul FRF eu cred ca nu mai vad liga 1 mult timp
              Nu te pune cu niste oameni lipsiti de orice fel de scrupule, fara cuvant si fara identitate.
              Astia acum se-njura si peste doua ore se-mpaca.

              Originally posted by DISSSEL View Post
              ))))) deci ce spuneam......
              Va fi balci.

              MR. K, trebuie sa recunosc ca-s total de acord cu tine.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Si eu sunt de acord cu Geambasu:

                Licenţierea face curăţenie în fotbalul românesc. Doare, pentru că noi sîntem obişnuiţi să driblăm regulile şi regulamentele

                Manualul de licenţiere. Orice manual este simplu, trebuie doar să îl parcurgi. Manualul de licenţiere. Un fel de abecedar de convieţuire civilizată în prima ligă a fotbalului. Nişte norme minime, prin care se încearcă asanarea mocirlei despre care vorbeşte toată lumea. Nu le îndeplineşti, ai unghiile netăiate şi datoriile neplătite, ai toaletele instalate pe pereţii tribunei a doua şi scaunele sînt de-o seamă cu Burebista, atunci ţi se arată uşa. Politicos, dar ferm. Indiferent cum te numeşti. Indiferent cît de tare strigă preşedintele, finanţatorul sau binefăcătorul tău.



                Ce naiba, chiar trebuie sa iesim la numar de fiecare data in Liga I? Elvetia are putin echipe si vad ca ajung.
                M-am saturat de artificii, fuziuni cu Fulgerul Bragadiru, divizari de societati.
                Timişoara şi Bistriţa au fost retrogradate pentru că nu au luat licenţa necesară sezonului 2011-2012. Atat. De fapt Timisoara nu trebuia sa ia licenta de anul trecut inca, de cand a divizat societatea in 2.
                Last edited by mr.K; 31 May 2011, 15:49.

                Comment


                • Adevarat, un minim de securitate si bun simt pot fi asigurate de acesti diriguitori ai fotbalului.
                  Altfel se va sta la gardul cel mic si se va urina direct pe iarba gazonului.

                  Eu ma-ntreb cum dreacu a reusit echipa securista sa primeasca licenta cand bolnavii din spital apeleaza in fiecare seara la politia comunitara din cauza ca torjica le da cu mingea-n geam si plange de deranjeaza pana si somnul adanc.
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Si inca ceva: daca nu mai e Iancu pe la TV, cum o sa faca Jiji fata la atatea emisiuni?

                    Probabil va iesi balci mare de tot. UEFA va afla mai multe decat stie acum.
                    Si poate echipa nationala nu va mai fi primita in preliminariile pentru CM 2014.
                    Oricum, n-am pierde mare lucru, si-asa ne amarasc Mutu@co. de ceva amar de vreme.

                    Dinamo are licenta din oficiu an de an, pentru ca: Sandu: dinamovist, Mitica-securist, Victoria Bucuresti fiind desfiintata tine si el cu cine poate acu', recte, cu colegu' de serviciu, Badea.
                    Huoooooooooooooooooo!
                    Last edited by mr.K; 31 May 2011, 15:59. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • )) pai si aia tot in rrom maina au candidat))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Normal si de drept prima echipa ce trebuia retrogradata era dinamo .

                        Cancerul fotbalului romanesc sunt!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • hai ma nu mai pune si tu punctul pe Q))
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • mergem ma pe stadion la romania bosnia ?

                            Comment


                            • Eu as fi mers daca as fi fost in Bucuresti... de curiozitate, ca pasiunea a disparut demult, dar nu mai demult decat a generatiei actuale de "jucatori"!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • pai hai la bucale atunci , ma duc maine sa cumpar bilete ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google