Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai daca tractorul asta bate campii, normal sa imi sara tandara! ))

    Comment


    • Ai si tu tandara mah? Bai, sa te duci la aeroport sa plangi dupa Alexe cand pleaca. Se transfera-n China s-o tina Borcea pe nevastasa la Miami ca a ramas fara bani!

      Gura!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • O fi si ala vrun' Claudiu Niculescu sa plang dupa el prin "aeroport"! .

        Cum ati plans voi dupa Motan? mare valoare si ala. Gura!

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Sa-i sune careva pe Niki si Roy sa le spuna ca avem nevoie de ei.

          Dinamovistilor eu spun ca nu prindeti Europa anul asta!
          ...din pacate nici noi nu cred ca prindem daca o sa se continue in stilul asta.....
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Care plangeati dupa Danciu cand pleca ala la mancatorii de caini de prin China, parca. Cred ca de acolo a adus Borcea bascheti chinezesti in sistem barter si i-a vandut la mall, ca marfa de lux.

            Comment


            • pai de cand s a dus motanu si Kape nu prea am mai vazut mingea in atze...
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Originally posted by DISSSEL View Post
                ...din pacate nici noi nu cred ca prindem daca o sa se continue in stilul asta.....
                Respectele mele...luati aminte, cei doi zburdalnici, un baiat cu capul pe umeri!

                Originally posted by mr.K View Post
                Care plangeati dupa Danciu cand pleca ala la mancatorii de caini de prin China, parca. Cred ca de acolo a adus Borcea bascheti chinezesti in sistem barter si i-a vandut la mall, ca marfa de lux.
                Omul este afacerist convins.....bravo lui! Danciu este cel mai bun marcator in activitate, pe locul trei din toate timpurile...Alexe cine e?

                Comment


                • Originally posted by DISSSEL View Post
                  ...din pacate nici noi nu cred ca prindem daca o sa se continue in stilul asta.....
                  Nu-ti face probleme, mai are Gigi 2-3 valize si-aia e . Glumesc.
                  O prindem, stai linistit!

                  Originally posted by mr.K View Post
                  Care plangeati dupa Danciu cand pleca ala la mancatorii de caini de prin China, parca. Cred ca de acolo a adus Borcea bascheti chinezesti in sistem barter si i-a vandut la mall, ca marfa de lux.
                  De-aia am vazut-o EO pe Alina tu ca vindea bascheti d-astia la taraba in P-ta Progresu', aha deci .


                  Caine, taci din gura aia! Sa mergi cu flori.....
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Alexe e viitorul lui Dinamo, o spun eu ca stelist, dar daca nu mai aveti bani de trecut strada (bulevardul, pardon), e normal sa-l vanda Dinamo. Sa aiba cu ce plati curentul la stadion.

                    Comment


                    • Mergi cum poti....prindeti voi...era eu sa zic ce

                      Da, dar e greu sa ti jucatori de genul asta....asta e

                      Comment


                      • Curentul si-un METRU CUB de apa clada sa se spele cainii dupa ce iau iarba-n c*r )))))).

                        Cum puteti, mergeti cum puteti!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • ))))) ..1mc de apa))))
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Anul asta pe unde mai pasteti? pana la urma pe ghencea...mogosOAIA, clinceni...nu de alta, sa stiu daca vand casa bunicilor!

                            Comment


                            • Comunitarule tu ai grija ca maresc aia spitalu' acolo. Parca vad brancardierii alergand pe teren cu vreun pacient la 101 ani si 2 luni asa.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • RAzi tu razi...dar unde ai parcat masina? netrebnicule!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google