Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da , vad linistit meciul fara a pleca de acolo batut . chiar este o diferenta

    Comment


    • nu pleaca nimeni batut nene..daca iti vezi de treaba ta eu merg frecvent si nu am luat macar un pulan pe spate....lumea traieste cu impresii gresite , astia la tv arata numai tampeniile din cartiere unde intr adevar se bat galeriile ...nu e kiar asa...asta daca nu te mananca pielea sa te apuci sa dai cu pietre dupa jandarmi sau spurky)

      Originally posted by mr.K View Post
      Probabil ca tu nu faci nici una nici alta.
      lasa ca mergi tu in ghencea de la iasi...cu gps ti am mai zis eu
      tie nu ti mai raspund la rautati de azi inainte , ignora ma pls)
      Last edited by Champion; 21 July 2011, 16:32. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Hai Romania!
        Hai Steaua!
        Buenos dia todos!

        Comment


        • Hai Steaua!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Forta Steaua !

            Comment


            • HAI k m am distrat destul ....bye-bye !)

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Dinamo are cei mai multi repatriati.
                Pentru ca are si cei mai multi vanduti.....ce a vandut steaua? ) a dat steaua in ultimii 10 ani un fotbalist de top...titular in nationala macar?? pana si CFR a vandut pe Traore sau Pereira la Porto! Rapid pe Sapunaru, Dinamo pe Radu Stefan, Mutu etc....steaua pe cine?? bogdan stancu? zapata? Erik Lincar, Mirel Radoi, idolul vostru...jucatorul SUPREM al vostru joaca la Al Ain...ce nume de pasta de dinti are echipa asta ce dreacu vorbim aici?!

                Toate "gloriile" stelei se vaita pe la televizor si plang situatia actuala doar Eu4yas e campion...ce fumezi frate??? sa incerc si eu poate asa o sa vad pe dinamo in liga la meciurile galatiului!

                referitor la praschiv...ii da torje clasa! mai bun e Muresan de la CFR decat Paraschiv de la galati! Imi mai place si bus...frumos a intors "pseudo fundasul" ala si a marcat in coltul lung....portarul spectator!
                Last edited by PCH; 21 July 2011, 23:24.

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  referitor la praschiv...ii da torje clasa! mai bun e Muresan de la CFR decat Paraschiv de la galati! Imi mai place si bus...frumos a intors "pseudo fundasul" ala si a marcat in coltul lung....portarul spectator!
                  Deci is mari prosti aia de la UEFA ca au decis ca Gabriel Paraschiv e jucătorul sezonului în Liga 1...nu?...pe Torje nu l-au vazut de fumigena lansata de suporterii lui...si Muresn...la ce e chipa joaca?...hai ma lasati vorbaria inutila...azi maine incepe campionatul...vorbiti pe fapte.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pai Valeriu normal ca aia de la UEFA sunt vai si-amar de ei. Prietenul nostru pechinez clar e peste cei in masura sa hotarasca, el stie ca toata echipa lui dinamo e peste toate echipele adunate la un loc din campionatul nostru.

                    @PCH

                    Mi-a spus odata cineva ca baietii astia 2, Lincar si mutu, au inceput pe la Pitesti impreuna, eh, in momentul in care intra Eric in vestiar cica nu mai misca nimeni iar mutu nu stia pe unde s-o scalde mai repede.
                    A continuat sa-mi spuna ca el nici in ziua de azi nu-si poate imagina ca acest obraznic este vazut fotbalist cand Erik avea ceva clase peste el.

                    Astea-s picanterii de vestiar pt cine stie fotbal, vorba cuiva!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Pentru ca are si cei mai multi vanduti.....ce a vandut steaua? ) ....................:
                      Ii vindeti la kilogram, cu ciurda, cum se vindeau ceasurile electronice chinezesti in bazar la Stambul, prin 1990.
                      Doar cantitate, calitatea lasa de dorit, pana si chinezii si coreenii ii trimit inapoi cu tipla nedesfacuta.
                      Ca stau rezerve sau prin tribune.
                      Steaua nu vinde ca n-are nevoie de bani ma, lasa jucatorii sa plece la mai bine financiar pentru ei dupa ce-si fac datoria fata de echipa. La voi in groapa e praf mare, si 500 de mii de euro pe Alexe ar insemna ca aveti cu ce plati utilitatile, ti-am mai zis.

                      Nemţii de la transfermarkt.de apreciază că valoarea tuturor jucătorilor din Liga 1 se ridică la 224.3 milioane de euro, adică mai puţin de jumate din sumele la care sînt estimate loturile Barcelonei (559.1 milioane) sau Realului (552.5)
                      Cred ca-s optimisti in evaluare nemtii aia.

                      Incepe aziiiiiiiiiiii!
                      Hai Steaua!

                      LE> vine Rednic in tara!!! Care-l angajeaza?
                      Last edited by mr.K; 22 July 2011, 13:26. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Va salut!

                        Rapid - FC Vaslui - X
                        Dinamo - FCM Târgu Mureş - 1
                        CS Mioveni - "U" Cluj - 2
                        Vointa Sibiu -Steaua - X
                        Ceahlaul Piatra Neamt - Pandurii TG. Jiu - 1
                        CFR Cluj - Astra Ploiesti - 2
                        FC Brasov - Gaz Metan Medias -1
                        Condordia Chiajna - Sportul Studentesc - X
                        Petrolul Ploiesti - Otelul Galati - 2



                        Succesuri maxime, domnilor!
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • in sfarsit are si rapidul o echipa pe masura,bravo baieti,anul asta luam titlul si cupa

                          Comment


                          • se misca bine rapidul ...sa vedem daca vor avea constanta...de obicei asa incep sezonul, in primele 6 7 etape rup tot apoi se sting...ma uit la spurky nu mi vine sa cred cat de slabutz joaca, nu leaga 2 pase...daca steaua a ajuns sa aiba in atac o petarda de jucator ca tatu ala e trist...ciobanul a stricat totul la steaua, au dreptate suporterii

                            doliu in ghenceaaaaaaaaaaaaaa)))))))))))))))))))))))) min 88 citez comentatorul: sibiul poate fortza victoria ))))))))))))))))))))))
                            Last edited by Champion; 23 July 2011, 18:46. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by marusk View Post
                              in sfarsit are si rapidul o echipa pe masura,bravo baieti,anul asta luam titlul si cupa
                              Danone?

                              Condoleantele mele pentru cei doi amici stelisti...si pentru restul!
                              Nu stau sa analizez jocul si situatia stelei, am alte lucruri mult mai importante de facut, cum ar fi sa privesc la cai verzi pe pereti, totul se reduce la: penibil, jenant, mirobolant pentru mine

                              Comment


                              • Iar va dati in petec si-apoi va f***m cand va e lumea mai draga. Voi sa fiti sanatosi!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google