Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • adevarul e ca de ani de zile ne tot f....ti am mai pierdut si un punct pe spurky la pronosticurile noastreP

    Comment


    • Originally posted by Eu4yas View Post
      Iar va dati in petec si-apoi va f***m cand va e lumea mai draga. Voi sa fiti sanatosi!
      da ma nebunaticule, ne f***ti pana va ustura cu*ul

      SERIE B SERIE B SERIE B

      Comment


      • Sa vedem diseara -cfr cluj- viitoarea campioana
        sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

        Comment


        • Bravo steaua.Mare echipa.

          Comment


          • Steaua dezamageste din ce in ce mai des in ultima vreme.Pacat de numele pe care il are si de suporteri.......

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              da ma nebunaticule, ne f***ti pana va ustura cu*ul

              SERIE B SERIE B SERIE B
              Nu mah pana ne ustura ci pana plange Torje !
              Attached Files
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • sper ca din "cu*ul" nu ai inteles cucul!!...pune un r si o sa afli ce va ustura tie trebuie sa-ti dau mura'n gura!!! STELISTULE!

                Comment


                • Cred ca trebuie sa-ti fac o schita tie pana te prinzi ori sa te duc la dresaj .

                  Esti off-topic asa ca revenind, Yrman si Zeu au dat in 5 din 6 pana acum!
                  Bravos!
                  Attached Files
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Danone?

                    Condoleantele mele pentru cei doi amici stelisti...si pentru restul!
                    Nu stau sa analizez jocul si situatia stelei, am alte lucruri mult mai importante de facut, cum ar fi sa privesc la cai verzi pe pereti, totul se reduce la: penibil, jenant, mirobolant pentru mine
                    Stai ma, ca abia ne incalzim, sa vezi de-acum ce urmeaza. Eu n-as fi asa optimist in ce priveste Dinamo ca termina in primele 5 echipe, pastreaza condoleantele pentru Torje&Co.

                    Comment


                    • Nici eu, nici eu. Vine Jihadul !
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Cam asta fac conducatorii si jucatorii cu steaua de acum ..... Nu mai joaca nimeni pentru culori ...ultimul care a facut asta , care juca si pentru culori era radoi ...de atunci nimic
                        Attached Files
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Trist.....
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Tristut chiar...doar eu4yas, mrk si george becali sunt ca dupa etnobotanice, becali cica din cauza ghinionului nu a batut la sibiu, putea sa fie 4 sau 5-0 la pauza ....ce vorbesti ma, te doare mucii! plus ca a adaugat ca a lipsit Cr Tanase (o fi si asta vrun Claudiu Niculescu sau Zidane) si nu mai stiu ce alt clovn si ca nu a fost echipa completa! sincer, mi-e SCARBA de oamenii astia care se ascund dupa degete, adica eu sunt prost? eu nu imi dau seama singur ca steaua e la pamant??? ca nu are pur si simplu jucatori...

                            Lasati Dinamo, ca e distanta mare....uitati-va in gradina voastra, ca aveti rosiile putrezite!

                            Diferenta dintre Dinamo si steaua, intre Torje si tanase este aceea ca torje a avut criza de plans dupa un meci pierdut de unde rezulta devotamentul si profesionalismul, daca stiti ce e aia, iar tanase dupa ce a fost schimbat la pauza intr-un amical din austria s-a schimbat in TRELING si si-a comandat doi carnati....pai de aia jucati ca niste carnati...CARNATILOR!

                            Comment


                            • A spus cineva ceva de dinamo bai?

                              Vad ca tu esti foarte preocupat de Steaua!

                              Vezi ca faci gafe mari, pui numele anonimului Claudiu Putulescu, Curculescu sau cum il cheama pe-ala langa Zidane si-asta inseamna blasfemie, iar diferenta dintre Tanase si torjica este ca al nostru nu a strigat dinamo e numai una.

                              Vezi de treaba voastra ca etapa viitoare strigi ca te-au furat arbitrii si iar incepi sa alergi in jurul cozii sa fii pregatit de UCL.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                se misca bine rapidul ...sa vedem daca vor avea constanta...de obicei asa incep sezonul, in primele 6 7 etape rup tot apoi se sting...ma uit la spurky nu mi vine sa cred cat de slabutz joaca, nu leaga 2 pase...daca steaua a ajuns sa aiba in atac o petarda de jucator ca tatu ala e trist...ciobanul a stricat totul la steaua, au dreptate suporterii

                                doliu in ghenceaaaaaaaaaaaaaa)))))))))))))))))))))))) min 88 citez comentatorul: sibiul poate fortza victoria ))))))))))))))))))))))
                                Doliu a fost cand a murit SAMES ... astea sunt efectele becalizarii stelei
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google