Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ii tin in brate in fata ta ca esti dinamovist altfel am parerile mele.

    Clovni sau nu au terminat peste voi in campionat! Cum poti sa suporti acest gand?
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • V-am batut tur retur...logica imi spune ca sunt mai bun ca voi! restul e can can! poti sa faci blat cu toate si termini mai sus ca mine, dar ti-am dat felia tur-retur de 2 ani...cum poti trai cu asta?

      Comment


      • Foarte bin din moment ce stiu ca eu castig campionatul si tu esti pe locul 2, e buna logica mea?
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • In urmatoarea etapa dinamo intalneste Gaz Metan. Nu stiu de ce ,dar am o presimtire cum ca iar ia bataie dinamul de la baietii aia ....S-a mai intamplat .... Trist ....

          Comment


          • la nivel primordial e buna, dar are un mic defect....castigi campionatul, tu? poate daca o sa ti cu Dinamo sau CFR sa mai poti spune ca esti campion!

            Comment


            • Originally posted by ROY View Post
              In urmatoarea etapa dinamo intalneste Gaz Metan. Nu stiu de ce ,dar am o presimtire cum ca iar ia bataie dinamul de la baietii aia ....S-a mai intamplat .... Trist ....
              Nunu a , dinamo a anuntat ca vrea deja 2 jucatori de la Gaz ...... daca sti cum se procedeaza....
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                la nivel primordial e buna, dar are un mic defect....castigi campionatul, tu? poate daca o sa ti cu Dinamo sau CFR sa mai poti spune ca esti campion!
                Chiar daca nu-l castig, cum este ca eu sa termin pe 5 si tu pe 6?

                Bai esti de groaza tre' sa-ti dau totul la nas ca la bebelusi. Anyway! Iar ai scos o blasfemie, cica auziti si voi sa tin cu pechinezii!
                Pffffffffffffffff, bai tu sa zici mersi daca termini pe 10 mah sau poate genialul Claudiu Putulescu se-ntoarce si v-ajuta sa evitati retrogradarea, asta dupa ce va mai da vreo 2 boabe!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • @Eu4yas iar venim in ghencea iar cantam aee aooo va bipuie Dinamooo...

                  ps: uitasem ca nu mai jucati langa cimitire.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma cam indoiesc, va rupe Bourceanu de va-ndoaie!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Transferurile anunţate azi de Becali revoluţionează primul "11" al Stelei. După ce în cantonamentul roş-albaştrilor vor ajunge Bourceanu, Nikolici, Prepeliţă şi Moraes, 7 dintre titularii la 1-1 cu Voinţa Sibiu vor trece pe banca de rezerve!

                      Cum spuneam, e bine ca s-a intamplat acum si nu mai tarziu, rezultatul cu Vointa.

                      Ca altfel iar o lalaia Gigi pana in iarna, acum pune piciorul pe acceleratie si praf la ceilalti.

                      Comment


                      • Sunt transferuri bune, acum sper sa-i lase in pace si sa munceasca + ca ar trebui sa-i aduca din nou in Ghencea! Musai!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • hahahahhahahaha....ce naivi sunteti!

                          Comment


                          • prepelitza ala e un mare talent cu un mare caracter...va spune un pitestean)) pacaleala nr 1 ...nu va mai imbatati cu apa rece....ciobanul face doar afaceri..levi nu va prinde toamna si din nou un alt antrenor, alt lot;))

                            Comment


                            • e prepelita ala cum a fost andrei ionescu, cristian tanase (tizu lu pau, acum inteleg de ce sare asa cand spun ceva de betivanul ala) bicfalvi si alti clovni! )

                              Comment


                              • Petreolu- otelu 2-1 ))))))))))) mor)))
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google