Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zici ca-i Andre Villas Boas in devenire Ciobi asta. De fapt, ce mi-i acum Dinamo sau CS Otopeni, cam acelasi nivel cu care e obisnuit Ciobi.
    Cam toti pe unde a trecut asta au retrogradat. Acum a venit randul lui Dinamo.

    Comment


    • Ciobi e foc d-ala rosu.

      El e bun dar pacat ca nu-l cauta nimeni, decat patrupezii!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Ciobi are avantajul fotbalistilor de super calitate ai lui Dinamo, e ocazia unica in viata lui si el e constient de asta! la steaua si cu mourinho, del bosche (asta ar fi ok, daca ne gandim intre ce boscheti e stadionul ala) si andres vilas boas ala nu prinde locul 12!

        Comment


        • Ce patrupezi, cand ridica un picior se numesc altfel.

          Comment


          • Ma da pe spate pechinezul nostru. E dinamo cea mai cea echipa de la Mircea cel Batran incoace frate .

            Nu cred ca cineva le mai poate egala performantele (ascunse)!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • piciorul este ridicat de 2 ori pe an...cel putin! la meciurile directe cu steaua si poate cu rapid

              Comment




              • Sa nu uitam cand idolul vostru Danciulescu pa' persoana fizica si sistem nervos il ridica in Ghencea impreuna cu coechipierii stelisti!

                Si-acum il iei in brateeee!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • PCH iubeste toti cainii, chiar si pe aia tradatori. Vier Pfotten te face membru de onoare.
                  Goooooooooool Niculescuuuuuuuuuuu!1-0 pentru U Cluj.

                  Comment


                  • Iooooooneeeeeeeel Danciuleeeeescuuuuuu nu a facut asa ceva cand imbraca tricoul spurcat...trica, baiatul fara gat a facut! stiu sigur, eu mergeam la stadion...tu unde ai vazut asta, pe Cartoon Network?

                    Cum sa nu il iau in brate daca va luat un campionat cu golul ala de 2-1 iar foarfeca aia de Paste....mai are rost sa o comentez?

                    Comment


                    • Relatez o convorbire telefonica avuta in aceasta primavara cu pechinezul:

                      "Salut mah ce faci? (PCH)
                      Bine mah, tu? (EO)
                      Ce sa fac frate ma doare capu' de nu mai pot si-am iesit pana afara! (EL)
                      Pai ce-ai patit mah? (EO)
                      Ce sa patesc frate, centrare de pe dreapta cap Niculescu, 1-0 pt Cluj!!! (EL)
                      Aaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahaha, MOR (EO)
                      Mi-e rau, lesin (EL)"

                      Iooooooonneeeeeeeeeeelllllll Danciulescu faceaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
                      Last edited by Eu4yas; 26 July 2011, 16:10.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • si care e faza....omul nu s-a bucurat, este CAINE PANA LA MOARTE! a plecat de la Dinamo de buna voie? e la U, care pentru cultura ta generala este infratita cu Dinamo, deci nu a tradat si isi face meseria! Omul este atacant si marcheaza!

                        Comment


                        • Sa va dea pana la moarteeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Daca le mai da inca 3 goluri sezonul asta Niculescu, as muri de ras.

                            Comment


                            • Clau Clau Clau GOOOOOOOOL

                              Comment


                              • Pai crezi ca nu le da?
                                Le umple taraba!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google