Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar unde e colegul lui silviu ca aseara nu aveai de ei pe forum))).....dar diseara il ia u cu mine in echipa sa ii treca supararea))
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • da vorbiti despre dinamo ca na fost in stare sa bata aseara da echipa ciobanului ce a facut cu sibiul nu e de rasul llumiiii ))))))))

      Comment


      • Da ma, e de rasul Romaniei.
        Ce a facut Dinamo e mai grav, e de rasul EUROPEI. Clar? Daca nu, te lamuresc in detaliu.
        Vointa Sibiu ii rupe pe genunchi pe croatii aia (nu's cum papadia mea ii cheama, eu din Croatia stiu doar pe Croatia Zagreb), pun pariu.

        Comment


        • Irelevantă comparaţia colegului. Ai mai auzit şi de Hajduk Split.
          Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
          sigpic

          Comment


          • Atunci: Steaua a pierdut niste puncte, le va recupera, campionatul e lung. Dinamo mai are un singur meci.
            Merge asa?

            Comment


            • Las ca va batem iar pe voi ca sa nu mai aveti ce comenta inca 1 an de zile... tot tur-retur sa fie?
              sigpic

              Comment


              • ce vorbesc mieii pe aici) mi ar fi jena cand stiu ca ratatii mei au facut egal cu vointa sibiu- locul 4 in liga secunda ) beeeeheeeee beeeee

                aia nu au trecut de jumatate si au dat 2 goluri...au recunoscut si ei, erau mirati ce req comentati aiurea pe aici? e ca si calificata dinamo stati linistiti beeeeeeeheee

                Comment


                • @Mr.K
                  Mă referem la comparaţia colegului cosmin_BR. Dar merge şi aşa.
                  Oricum, cred că o să avem cel mai slab campionat de până acum. Dar merge şi aşa. Bine că avem stadion mare şi frumos în care vom juca barajul de rămânere în urna a IV-a cu Insulele Funafuti. Mă refer la echipa naţională.
                  Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                  sigpic

                  Comment


                  • dinamo=varza
                    sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                    Comment


                    • daca asta ai inteles tu din meciul de asearaaa e trist

                      Comment


                      • ce repede au sarit meii va inteleg frustarile si va razbunati pe noi dinamovisti ))))

                        Comment


                        • Cum sa fiu frustrat cand voi nu sunteti in stare sa bateti o echipa de sub 2 lei?
                          Mistoul pe care vi-l luati este binemeritat.

                          1. Vointa Sibiu le dadea cu paine croatilor, fara dubiu.
                          2. D-lor dinamovisti, eu cred ca ar trebui sa mergeti sa faceti incantatii si-un pic de voodoo sa scoateti vreun 3-3 acolo sa va puteti califica. Altfel o sa ne spuneti ca ati jucat iar pe Maracana cu 231.000 de oameni in spate.

                          Ati dat-o cu mucii in fasole, ca de fiecare data dealtfel, daca va-ntreb cati dintre voi stiau cine este aceasta echipa cu vreo saptamana inainte probabil habar n-aveati ori ne-ati fi spus Luxemburg sau Malta.

                          N-o mai dati la stelisti ca voi sunteti 0 barat in Europa dreacu. Ati avut ghinion mare sa cadeti cu aceasta echipa, pt calibrul vostru ar fi fost mai buna una precum Olimpia Balti dar si-acolo mi-as fi facut griji!

                          Sincer, sper sa va calificati, dar daca joc 20 de minute si restul de 70 incasez goluri, nu va vad bine!

                          O luati grav de la Gaz Metan!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • stai lin ))) nu s a terminat meciul...a fost o parte ..a fost o greseala ca au inceput sa i ia la misto...daca ei se minunau ca au scos egal, iti dai seama)..de steaua sa nu mai vb, ciuca bataii in ultimii ani...Ps : vine mioveniul pazea)))nu va vad prea bine

                            Comment


                            • mioveniul o sai inveti tiki taka )))))) cu dica si neaga )))))

                              Comment


                              • Vom vedea cum sta treaba si cu Steaua cand o sa scoata nasul pe-afara. Atunci ne putem da cu parerea.
                                Pana una alta trebuie sa recunoasteti ca ceea ce s-antamplat aseara este o rusine.

                                1. Au inceput sa-i ia la misto, vezi doamne cu suturi de la 50 de m si alte cele.
                                2. Unde era antrenorul vostru?

                                Eu cred ca oricare din voi care sunteti aici suporteri dinamovisti ati fi murit cu jucatorii de gat.
                                Anyway, lasati Steaua in pace ca n-a jucat ea aseara, Dinamo a jucat!

                                Va meritati mistourile, asa cum probabil o sa ni le luam si noi daca vom calca stramb!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google