Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cineeee esteeeeeeeeeee liderulllllllll?????

    Sa raspunda suporterii echipei care a jucat cu Pandurii )
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      Marica nu misca oricum decat in afara terenului.
      lasa ca misca fratii costea, prepelita, dodel si pentru marica!

      Originally posted by Eu4yas View Post
      Saluti, stie careva pe ce program a jucat aseara dinamo? Am tot cautat si nu am gasit....Eram curios sa-i vad la lucru!
      Stie cineva pe ce loc e steaua? astia joaca la judeatean!? fivar' CIOBANII ai dreacu sa va fie! steaua s-a umplut inca o data de penibil, au fost jenanti, paraleli si abia stateau in ghete! i-a facut pandurii (echipa aia "nou promovata" pe care Dinamo a batut-o cu 2-0) varza, si-au batut joc de ei.....echipa JUDETEANA, melteni, ciobani, sincer imi e scarba de tot ce inseamna steaua si regret nespus ca baietii din tg jiu nu au mai dat 4-5 boabe macar pentru baiatul ala care acum sta pe un pat de spital cu piciorul rupt din cauza faptului ca a avut ghinionul sa joaca impotriva brutelor, animalelor, ciobanilor, retarzilor numiti steaua bucuresti! Mistar ca, eu4yas, mai luat campionatu?? ca asa ziceati mai acum 1-2 saptamani! pai 3-0 cu medias si 2-1 cu pandurii imi dau un 5-1! tot asa baeti...Dinamo a batut cu 7-0 pe astea doua impreuna, asta asa ca o paranteza O seara buna va doresc de pe PRIMUL LOC si sper sa il suspende tot campionatul pe NENOROCITUL ala....va zbateti in penibil! dar stai asa ca ei au facut furori in Europa

      Comment


      • Tati pe Gardos nu are cum sa il suspende mai mult decat 2 etape (rosu) pentru ca a fost un fault de joc ...nici macar nu a existat intentie . A fost ghinionul sa aiba piciorul in pamant. Iar discutiile astea despre Steaua chiar nu isi au rostul ...mai ales din partea ta . E adevarat ca nu joaca nimic dar macar asa varza cum sunt si au fost si in campionatul trecut steaua e la 6 puncte de Dinamo si inca joaca in cupe . Valoarea la Dinamo s-a vazut cu astia mici ...in cupe ati iesit cu coada intre picioare , in campionat cum ati dat de Vaslui si Rapid s-a terminat cu victoriile.
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • Astia mici care au rupt pe genuchi pe steaua (Gaz-Dinamo 0-5 ; Dinamo - Pandurii 2-0 / Gaz - steaua 3-0 si steaua-pandurii 1-2...astia mici )....si tati, Gabi Tamas a luat 3 etape in ANGLIA pentru un cot in gura....daca tu zici ca NENOROCITUL ala o sa primeasca doar doua etape....atunci nu mai are rost sa ma uit la fotbalul din tara asta! Gardos merita suspendat CEL PUTIN tot turul si amenda 100.000 euro din partea ligii! CLAR! Ca sa intelegi, ceea ce am spus legat de steaua este spus din SUFLET! NU II SUPORT!

          Comment


          • Pai exact cum ti-am zis tamas a fost suspendat ca a dat in ala (a avut intenie sa loveasca ) in timp ce la Gardos a fost intrare prin alunecare si conjunctura a fost sa fie asa cum a fost . Uite rosu gratuit a fost la Herea care nici macar nu la calcat pa ala si totusi a fost dat afara iar culmea... faultul lui Marius Niculae nu a fost sanctionat desi ala de la Rapid nu avea mingea .
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • Clar...avem opinii diferite! In momentul in care ala e in spital cu piciorul rupt restul sunt detalii! La Herea, intentie clara, la Gardos nu doar intentie ci frustrare maxima ca ii pasau aia de nu mai stiau de ei! In fine, nu ma intereseaza ce se intampla la/cu steaua..dar e pacat! Daca se intampla asta intr-un meci european era groasa! Sa-i fi rupt piciorul lui Raul...vaaai!

              Comment


              • Stiati ca :

                Steaua Bucuresti are cele mai multe meciuri consecutive fara infrangere din campionatul Romaniei,104 meciuri , intre17 august 1986 si 27 august 1989 ?

                Comment


                • La steaua e traditie sa rupa picioare... sa va reamintim? Idolul lor a nenorocit 2 fotbalisti cat a fost pe dreptunghiul verde. Ce te astepti de la restul, cand cea mai iubita mioara face asta?

                  Roy: Stiai ca steaua este echipa pe care a batut-o Dinamo de cele mai multe ori?
                  sigpic

                  Comment


                  • gestul lui gardos e innexplicabil..tineretea ,frustrarea,neputinta..una din ele sau toate 3 l a impin sa faca acea alunecare.....pacat ...
                    ori cum de cand a plecat banel nu am mai castigat nimic ....
                    .... dar in seara asta prea multe ghinioane....
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Rezultatele spun totul, si in ce priveste Steaua si in ce priveste Dinamo.
                      Dinamo inca traieste din ce a adunat cu aia mici, urmeaza si aia mari, deja din 2 meciuri (din care unul acasa) a scos un punct din 6 posibile.
                      Cat despre punctele scoase cu aia mici, Borcea plateste si acum ratele arbitrilor pe la banci, firme de leasing.

                      Vorbim mai incolo.

                      Comment


                      • Aia mici? Care v-au dat voua o caruta de goluri?
                        sigpic

                        Comment


                        • Va dadeau si voua daca nu era aranjat meciul. Aia de la Mainz s-au chinuit serios sa dea gol Mediasului, voi ati dat 5 ca sunteti Barcelona. Buni la cules de cucuruz mai degraba.
                          Oare de ce nu las eu etapele viitoare sa curga si sa tragem linie?

                          Comment


                          • Vrajitoriile lui Coltescu :

                            1. L-a avertizat pe Alexa - sta cu CFR
                            2. L-a eliminat pe Herea - va sta 2 etape
                            3. Ne-a eliminat antrenorul, e recidivist, va sta si el 2 etape

                            Punctul e bun, dar l-am obtinut cu un pret prea mare.

                            http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                            Comment


                            • Dany_DNY, Cosmin_BR si Mario Popa nu au postat pronosticurile. Sau poate nu le'am vazut eu...

                              Mario stiu ca ca fost plecat in concediu, este de inteles, dar ceilalti? Haideti baieti, putin interes, va rog, altfel devine echipa mai mica!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • sa o tina tot asa steaua...este pe drumu cel bun
                                sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google