Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost un simplu meci de pregatire, toate vedetele echipei erau pe la loturile nationale iar copii de la Dinamo 2 si rezervele trebuie sa-si tina aductorii in priza! Faceti atata caz de parca am fi pe locul 8 si am pierdut cu Sibiul, gaz metan, sportul si Silistea Livezile ca altii.....noi nu facem amicale cu Mogosoaia si Pipera! Huuuuooooo

    Comment


    • Care vedete ale echipei la loturile nationale bre? A fost Torje cat d ecat vedeta (mai are mult amamaliga de mancat pana sa devina cineva) care e la altii, uitai pesemne.
      Sau te refereai la Moti?

      Comment


      • Moti, Sdrjan Luchin, Djakaridja Kone, Elis Bakaj, Marius Alexe, Ionel Daniel Danciulescu )

        Comment


        • Da, numai vedete bune de Real si Barca.
          Du-te si mai studiaza sensul cuvantului vedeta.
          Vedeta a fost HAGI.
          Sau astia-s vedete de Dinamo.

          Comment


          • Cosmin Moti a intrat in atentia celor de la U Cluj.......Dinamo vrea sa strice prietenia cu astia cred, noi ne tinem de tepe cu frati nostrii in loc sa-l dam nasului, la stiaua!

            Comment


            • Pai Moti la Steaua poate doar sa fumeze o tigare cu patronul.

              Comment


              • Sau sa invete tehnici de arte mariale, judoka si macelarie de la Gardos

                Comment


                • K1.
                  Lasa, voi astia de la Dinamo ati luat trofeul fair-play si nu am aflat eu.

                  Comment


                  • Am luat! Avem golgeteri, campionate, cupe, rezultate nu gluma! Cel mai tare club...

                    Comment


                    • Tare ca fularul. Alb-rosu.
                      Cupe europene, ce-ati mai luat voi pe-acolo?
                      Mai bine ma uit la crichet, acolo nu se aranjeaza cu arbitrii trofeele.
                      A fost pe Eurosport 2 Liga Campionilor la crichet, destul de interesant, am bunghit pana la urma jocul.
                      Cu Dinamo e mai greu, ca nu ma lamuresc ce naiba joaca.

                      Comment


                      • Pai voi ce ati mai luat in afara de @#$@%$

                        Cu steaua esti lamurit, nu joaca nimic!

                        Comment


                        • Asa'i, ca de cand te uiti la meciurile Stelei, nici nu mai stii cum se joaca foltbalul...
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • V-astept pe topicul de crichet pe-amandoi.

                            Comment


                            • Asta le poti recomanda fratilor Costea si lu' Dodel... astfel poate reusesc si ei sa faca un lucru constructiv in viata asta.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Impreuna cu Bicfalvi si restul oilor...nominalizeza toate muraturile!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google