Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu credeam ca e eu5yas
    Last edited by yrman; 20 October 2011, 23:30. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • Pentru ce vă bucuraţi că am luat 8 goluri şi am marcat ZERO ?
      Cu aşa valori fotbalistice chiar că nu mai contează cât de lung au părul ............
      Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
      sigpic

      Comment


      • Fooooooooorrrrrtttaaaa Sssttttttttttteeeeaaauuuuuuuuuuaaaaaaaaa !

        Comment


        • Daca a`ti ajuns sa va bucurati si pentru nereusitele echipelor noastre in europa , inseamna ca sunteti nationalisti doar pe intestinul gros la capatul maro.

          Comment


          • NOI NU SUNTEM ROMANI, NOI NU SUNTEM ROMANI......eu ma bucur doar de steaua, de rapid si vaslui imi pare rau....plang cu muci!

            Comment


            • cine zicea ca rezultatul din cipru e rusinos.....aia au luat decat 1 la evrei.....mi e dor de meciu cu gaz
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Originally posted by CataFOF View Post
                Daca a`ti ajuns sa va bucurati si pentru nereusitele echipelor noastre in europa , inseamna ca sunteti nationalisti doar pe intestinul gros la capatul maro.
                e poveste lunga aici cu nationalismul... patriotismul... si "dragostea" fata de steaua ....

                Asta a venit ca pedeasa pentru mistar ca... toata ziua a vorbit de Poltava ... na ca v-au dat astia... sa carati cu tirul ala pentru trofee

                Diferenta dintre un taxi si steaua ... in taxi incap doar 4

                Mai nou echipa aia cica se numeste Maccabi hi5 ..... ))
                Last edited by yrman; 21 October 2011, 01:41.
                sigpic

                Comment


                • yrman, cred ca ai vrut sa zici "MACCABRI"05, simbolul Israelului e steaua cu 6 colturi, a unor ro,ani e sTEAUA cu 5 goluri.;D
                  C(AMASHA) s-a mai scris o prezenta in Europa a "prea galonatei" sTEAUA. Fratilor, decat sa joc in Europa League si sa ma fac de cacao, mai bine stau pe c***l meu acasa.
                  "Decat codas la oras, mai bine-n satul meu fruntas."
                  Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                  Comment


                  • Sa-mi schimbe careva nickul in Eu5-0yas!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Eu ma bucur ca le-a scos fotbalul din cap trompetistilor. Trompetistii astia care se laudau ca fac ei, dreg ei...rad de altii...Dumnezeu e sus! Le-a inchis gura, asta este adevarata valoare a mogosOAIEI si mai urmeaza....nu ai cum sa te prezinti cu o astfel de echipa in competitiile europene, un club unic in lume, cu antrenori schimbati mai des ca hartia higienica de la toaleta, cu pamblicari care se cred fotbalisti, cu suporteri ingamfati...HA ca va rezolvat!

                      Asta-i pofta ce-am poftit!
                      Last edited by PCH; 21 October 2011, 08:59.

                      Comment


                      • Originally posted by yrman View Post
                        nu v-ati plictisit sa va laudati ca ne bat altii??? ...
                        Noi nu spunem v-au batut aia...v-au batut ailalti.... la ................. ...
                        Asa e. NU ne spuneti.

                        Ma, ce sa mai zic acum, printr-o minune mai trece Steaua de grupa. A mai ramas sa rupem capul lui Dinamo si sa terminam inainte lor la final. Ca-n rest, eu unul vad CFR-ul campioana.

                        Comment


                        • Crede-ma, ceea ce vezi tu nu este real sau esti inca traumatizat din cauza jocului magistral de aseara!

                          Comment


                          • Originally posted by ZEU69 View Post
                            yrman, cred ca ai vrut sa zici "MACCABRI"05, simbolul Israelului e steaua cu 6 colturi, a unor ro,ani e sTEAUA cu 5 goluri.;D
                            C(AMASHA) s-a mai scris o prezenta in Europa a "prea galonatei" sTEAUA. Fratilor, decat sa joc in Europa League si sa ma fac de cacao, mai bine stau pe c***l meu acasa.
                            "Decat codas la oras, mai bine-n satul meu fruntas."
                            Voi ati luat prea literar proverbul asta, fratilor. Ati batatorit canapeaua aia de-acasa an de an, iar TVul mai are un pic si-si da duhul. Luati un LED nou, e oferta la DOMO.

                            Intelegeti mah cainilor, voi VA FACETI DE CACAO in toate tururile preliminarii. Voi nici nu apucati sa vedeti vreo lumina din sat Europa League, muriti inainte.

                            Cand o sa fiti fanii lui Real Madrid, atunci sa radeti de performantele Stelei, pana atunci, ciocu' mic sau latratul in soapta.
                            Last edited by mr.K; 21 October 2011, 09:09.

                            Comment


                            • si voi mai rau, sunteti declarati an de an, citez:

                              CEA MAI SLABA echipa DIN COMPETITIE!

                              Comment


                              • In ce-l priveste pe Bicfalvi, (tu-i m@#$ii ma@@i lui de fotbalist tampit, cotonogar si fara viteza, nu stiu cum a ramas asta in lot) sper sa-l vad la Dinamo in curand.

                                Originally posted by PCH View Post
                                si voi mai rau, sunteti declarati an de an, citez:

                                CEA MAI SLABA echipa DIN COMPETITIE!
                                In cazul vostru pot spune: CARE COMPETITIE?


                                Mai bine cel mai slab de la FACULTATE decat sa fii fara BAC, bahhhhhhhhhhhhh.
                                Last edited by mr.K; 21 October 2011, 09:13. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google