Logan club valea jiului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ROMIKANU View Post
    salutare baieti ce parere aveti de statiile cb ?avti vreunul montata asa ceva?
    Salut Romikanu!
    Eu am o statie cb tti de 10w sunt super multumit de ea.Afli tot ce e in trafic pe o distata mare sa zic aja.Si in ultimul timp am obs ca sunt multi posesori de statii cb si pe automobile.Decat un detector de radar mai bine ai alege o statie cb.

    Comment


    • Originally posted by hd06usj View Post
      Salut Bogdane ce mai zici ca faci?
      sall Ionut ce sa fac si eu pe aici pe acasa si la munca:| ma bucur ca in sfarsit ati ales stikerele sa ma anuntati cand faceti comanda ca am si eu nevoie sall o zi buna

      Comment


      • Comanda o voi face saptamana aceasta cred.Sa vad cum dai de keanu.
        O duminica placuta in continuare!

        Comment


        • hd06usj daca te rog ne putem intalni o data sa vad si eu cam cum e treaba cu statia cb bineinteles daca o ai montata

          Comment


          • Originally posted by ROMIKANU View Post
            hd06usj daca te rog ne putem intalni o data sa vad si eu cam cum e treaba cu statia cb bineinteles daca o ai montata
            Akum e montata pe masina lui taticamiu dar o pot monta repede pe logan.Iti dau pm cu ID si Nr meu.

            Comment


            • Salutare colegi L.C.Valea Jiului ce ziceti de o intilnire simbata asta 20.03.2010 .
              Ca am vazut ca se incalzeste vremea de Joi in colo .
              Asteptam poropuneri.
              Bine inteles daca vreti???

              Comment


              • Asta e...bravo...sa vina listiliii...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • eu de pe acuma zic ca nu pot pt ca voi fi plecat din localitate dar oricum sper sa fie ok o seara buna la toti colegi

                  Comment


                  • Salut

                    Baieti sambata ar fi ok dar sa stabilim si locul unde ne intalnim
                    HD-87-DLR

                    Comment


                    • Nu as fii contra numai daca tine vremea tot ca pana akuma e cam grav.Vom face turturi.
                      Ca si locatie eu as Spune Casa de Vis parcare mare si locatie de baut cv cald.
                      Daca e facem lista cum sa nu.

                      Comment


                      • Ionut mai inainte am vazut stirile meteo si or anuntat de miercuri ca se incalzeste iar simbata o sa fie 19 grade .
                        Eu asi zice sa faci lista , iar despre locatie este ok la CASA de VIS.

                        Comment


                        • Da Olos aja se pare ca se va indrepta vremea.Atunci vine si intalnirea.
                          Sambata 20.03.2010 orele 15:00 va avea loc o noua intalnire LOGAN CLUB VALEA JIULUI.Locatia aleasa este parcarea de la Casa de Vis.

                          Lista participantilor:
                          1.HD-06-USJ

                          2.
                          3.
                          4.
                          5.
                          6.
                          7.
                          8.
                          9.
                          10


                          Va astept in numar mare!

                          Comment


                          • Salutare tuturor membrilor L.C.Valea Jiului se pare ca am avut dreptate in privinta vremii va asteptam cu drag la intilnire.
                            Ionut sa ma treci si pe mine pe lista.
                            Mersi mult.

                            Comment


                            • Cum sa nu D-nu Marius.

                              Lista participantii:
                              1.HD-06-USJ
                              2.Olos35
                              3.
                              4.
                              5.
                              6.
                              7.
                              8.
                              9.
                              10

                              Comment


                              • Salut

                                Eu din pacate nici de data asta nu am cum sa ajung pt ca plec la bunicamea la Tg-jiu sambata dimineata dar va urez de pe akum distractie placuta si sper ca urmatoarea intalnire Logan Club Valea Jiului sa nu o mai ratez
                                HD-87-DLR

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google