LoganClub Teleorman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ..

    Originally posted by Niki B View Post
    Liste peste liste peste liste... se "organizeaza" ceva, 'au ba?

    Deja se vede cam care ar fi prezenta, o taraganam mult si bine asa...
    Niki..eu incerc sa adun ceva mai multi,9masini ne intalnim noi aici de fiecare data nu la 50km mai incolo..daca tot va apucati faceti voi o locatie si data ora...si gata
    CARPE DIEM!

    Comment


    • #92
      Ramane pe 16 indiferent ca va fi lume sau nu.Indiferent ca vom fi majoritatea din Tr-Mag.Eu oricum am drum la alexandria pe 16.
      Fara Semnatura.

      Comment


      • #93
        Ok...Sambata 16.04.2011 incepand cu ora 14 la Alexandria pe platforma unde se dau examenele auto(locatia o stiu toti)
        CARPE DIEM!

        Comment


        • #94
          Deci am stabilit locatia, data si ora. Acum nu ne mai ramane decat sa asteptam confirmarea tuturor celor de pe lista. Eu unul voi fi prezent indiferent cum
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • #95
            E sa vedem acum cum dispar cate unu cate unu...si din 9 cred ca vom ajunge la Alexandria cei de la Turnu Magurele..si uite asa va fi un mare fas
            CARPE DIEM!

            Comment


            • #96
              Si eu imi confirm prezenta....

              Comment


              • #97
                Prezenta obligatorie a celor ce sunt deja pe lista! Daca vreunul din cei din alte localitati doriti stickere LoganClub sau de alt gen apelati la felye(organizator intalniri TURNU MAGURELE) va fi prezent la intalnire.
                CARPE DIEM!

                Comment


                • #98
                  Deci aproape toti cei de pe aceasta lista vor fi prezenti....asta-i un lucru bun....asteptam in continuare confirmari si deasemenea inscrieri...lista e deschisa pana sambata 16 aprilie
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • #99
                    Retrageri acceptati? Las'o deschisa pana pe 17, vreau sa va fac surpriza atunci!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Retrageri nu se accepta
                      Ce surpriza ai putea sa ne faci?!
                      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                      Comment


                      • Retragerea
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Ar fi o surpriza "super-mega-giga-extra-excepti-nemaipo"
                          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                          Comment


                          • Lista ramane deschisa doar pana pe 16,adica data la care ne intalnim.Sper ca niciunul dintre voi sa nu si anunte retragerea.Mai ales Niki care a zis ca nu se mai organizeaza ceva,ma astept sa anunte ca nu vine
                            CARPE DIEM!

                            Comment


                            • Dany, eu o sa am o perioada in care o sa stau foarte prost cu timpul liber... masina deja este la vanzare, deci cam astea sunt motivele pt. care am incercat sa "grabesc" oarecum intalneala...

                              Daca stateam sa scriem liste 2 luni de'acum incolo, parerea mea este ca era tot degeaba...


                              Te salut!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • cum spune si dany_uhp ... stickere gasiti la mine ... va las si un id de messenger : fga_ubt
                                sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google