LoganClub Teleorman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa fiti siguri ca nu ne suparam,orice membru logan club de oriunde ar veni el e binevenit.Cu harta...depinde pe unde veniti daca veniti pe autostrada iesiti de pe ea la km 30 si continuati trecand prin urmatoarele localitati:Bolintin Vale-Malu Spart-Roata de Jos-Marsa-Videle.De la Videle mergem impreuna.Drumul e bun si are aprox 110-120Km pana la Videle.De la Videle la Alexandria mai sunt aprox 50 deci un total de 160-170 km.Daca vreti sa veniti prin alta parte spuneti si incercam sa va ajutam.

    Comment


    • ora e cam matinala pentru noi poate 13.....14....dar voi stiti mai bine
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Multumesc pt primirea facuta, Dani si multumesc pt flori, sigur ne vadem sambata

        Comment


        • Disssel, puteti veni si mai tarziu...noi va asteptam
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • Originally posted by Petrix View Post
            Sa fiti siguri ca nu ne suparam,orice membru logan club de oriunde ar veni el e binevenit.Cu harta...depinde pe unde veniti daca veniti pe autostrada iesiti de pe ea la km 30 si continuati trecand prin urmatoarele localitati:Bolintin Vale-Malu Spart-Roata de Jos-Marsa-Videle.De la Videle mergem impreuna.Drumul e bun si are aprox 110-120Km pana la Videle.De la Videle la Alexandria mai sunt aprox 50 deci un total de 160-170 km.Daca vreti sa veniti prin alta parte spuneti si incercam sa va ajutam.
            Distanta este cam mare si drumul cam lung.Pot veni asa cum merg eu la Pitesti.Pitesti spre Costesti...la un moment dat drumul se desparte in doua..Rosiorii de Vede si Alexandria..Nimic mai simplu.Iar la Alexandria va voi astepta eu la intrare.Noi va asteptam cu drag si chiar ne am bucura de vizita voastra,asta in cazul in care ve ti hotara sa veniti.
            CARPE DIEM!

            Comment


            • pe asta il stiu si eu....

              dar daca nu mergem pana la bolintin si intram pe la vanatorii
              Last edited by DISSSEL; 15 April 2011, 11:51. Reason: Automerged Doublepost
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Drumul va fi mai lung pe la Bolintin...Faceti cum vi se pare mai usor si mai bine..Drumul pe care l am zis mai sus stiu cum se prezinta si este destul de bun,cel putin cand iesiti din judetul Arges si intrati in Teleorman este super bun.
                CARPE DIEM!

                Comment


                • dany ai dreptate....drumul propus de tine este foarte bun si chiar cel mai scurt pentru ruta Pitesti-Alexandria

                  Comment


                  • Voi fi prezent si eu \:d/

                    Va spun eu cel mai scurt drum ) ca am fost pe acolo ..:P ( Va spun in mare asa , nu stau sa scriu toate satele )
                    Pitesti - Albota - Costesti - Bujoreni - Buzoiesti - Humele - Ungheni - Burdueni - Balaci - Dobrotesti - Scrioastea ( La iesire din scrioastea faceti stanga pe E70 si mergeti pe el pana dati de alexandria )
                    Va asteptam cu mare drag !

                    Comment


                    • The best driver=Starcu ia uite cum stie el pana si trasee rutiere! Bey pai ajung exact langa Rosiori de Vede (scrioastea este foarte aproape) de ce bata drumul pana acolo cand il poate urma pe cel mai scurt de mai sus?!
                      CARPE DIEM!

                      Comment


                      • avem gps uri
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Originally posted by DISSSEL View Post
                          avem gps uri
                          Cel mai bine )

                          Comment


                          • Florine nu mai da quote la ultimul mesaj;)...Cu gps fara...noi speram sa veniti astazi la noi..va asteptam!
                            CARPE DIEM!

                            Comment


                            • Salutare, salutare! Daca si vremea tine cu noi, ar fi inca un motiv sa ne vedeti si pe noi pe acolo.
                              Nu e orice automobil...e LOGAN

                              sigpic

                              Comment


                              • Vremea este destul de buna..senin..Va asteptam cu drag LoganClub Pitesti!
                                CARPE DIEM!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google