LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • care era gradul ?

    pune mana si invata sa iei si ultimul grad : "eu-sofer"
    Last edited by vev3ritz01; 18 November 2011, 19:18. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Ia gata nu va mai certati ...ce`i galagia asta ce naiba nu ne mai intelegem romaneste ...poate intru`n voi hai suparatima ...putina ordine si disciplina ca nu sunteti OILE LU`BECALII

      deci se supune la vot si care e de acord asa bine cine nu iar bine

      @vev3ritz01 o sa vina si vremea lui asa cum a venit si la tine ...mai are pana la permis;)

      Votati PRO si CONTRA pentru urmatorii delegati :

      1. alexynho - organizator
      2. mihai - co-organizator
      3. pufosu - fotograf

      *Explicati de ce ati votat PRO si CONTRA pentru cei de mai sus! START VOT!
      A Fost Odata! .sigpic

      Comment


      • Baieti pana la grade hai sa ne intalnim cat mai multi ca si fara sa avem grade tot aia suntem!

        Comment


        • nu e vorba de grade e vorba sa avem stabilit si noi asa cum au toti
          A Fost Odata! .sigpic

          Comment


          • PRO- pentru ca asa consider ca e cel mai bine.
            Alex- bun organizator si se cam implica in tot.... cand a intrat prima oara in club a fost singurul care a intrebat ce si cum si nu a zis NU. Ba chiar si eu am gresit uneori
            Mihai-a participat la fiecare intalnire a membrilor Logan Club Giurgiu indiferent de prezenta lor.
            Pufosu- la fel ca Mihai.. a participat la fiecare intalnire si cred ca ar fi cel mai bun pentru fotograf mai ales ca are aparat .. chiar daca au mai multi el e cel mai potrivit... are o varsta si.... ATAT!!

            P.S Mihai sa nu crezi ca am ceva cu tine doar ca te autointitulezi organizator ceea ce mie nu-mi convine. Gandeste-te bine la trecut... ce s-a intamplat la infiintarea clubului. Numai bine iti doresc!

            Comment


            • Votul continua! ...asteptam si alte concluzii

              @maestru ms ;) ...
              A Fost Odata! .sigpic

              Comment


              • mai bine alex organizator decat mihai...asta e popandau rau...nu face mai nimic :| parerea mea

                deci votez pt alex !

                app vin maine la intalnire
                Last edited by rob3rttt; 18 November 2011, 23:35. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • fratilor "clubul" acesta este format din 5 persoane si vrem functii ca in cluburile adevarate!!! parerea mea si nu fac nici un apropo sa nu vreau sa jicnesc pe nimeni, hai sa vedem cum facem sa strangem mai multi oameni....iar functiile o sa se stabileasca de la sine.... asa ca hai la intalnire cat mai multi sa starnim curiozitatea celorlalti si asa poate o sa se mai adune "curiosi" si o sa ne mai inmultim...nu va mai preocupati de functii...parerea mea...

                  maine prezent (100%)

                  Comment


                  • #Sambata ora 16:00 in fata la VALAH :

                    Lista cu cei prezenti:

                    1. alexynho (nu stiu sigur)
                    2. maestrupiersic (80%)
                    3. roberttt
                    4. goe_64
                    5.
                    6.
                    7.


                    @numai zic nimic...ca degeaba zic ...nu era vorba de functii neaparat sau ma rog cum vreti sa le ziceti ...dar trebuie si pe forum aici sa fim organizati nu numai afara!
                    A Fost Odata! .sigpic

                    Comment


                    • La intalniri poze trebuie sa facem toti pentru a umple cat mai multe pagini.Nu trebuie cineva anume numit.In rest fiecare trebuie sa ne aducem contributia,atat cat putem.Organizatorul este bun pentru a se sparge toate oalele in capul lui ca bani nu primeste pentru functie.

                      Comment


                      • deci e bun si organizatorul de ceva ) ce trambalau s`a facut doamne )


                        numai vine nimeni azi ? ...io plec pana la bucuresti acum si daca ajung pana in ora 4 vin ...sper sa ajung nu stiu sigur
                        A Fost Odata! .sigpic

                        Comment


                        • Este buna si agitatia.Asa mai captam atentia si altor membri.Inscrisi tot avem.La butoane este mai greu.

                          Comment


                          • Ar fi o idee sa devina organizator cine aduce cei mai multi membrii la intalniri si astfel va fi si o concurenta benefica pentru club

                            Zic si eu nu dau cu paru'.

                            Comment


                            • Ia gata cu galagia
                              Ce atatea functii,noi venim 2-3 la intalniri sh vrem "functii",cum a spus sh goe mai intai sa venim intr-un numar cat mai mare la intalniri ca suntem pe lista vreo 30 sh sa atragem atentia celorlalti loganisti participanti la trafic
                              Mai intai sa se vina la intalniri sh dupa sa se vorbeasca de altii ........sh
                              Last edited by !!@mihai@!!; 19 November 2011, 12:11.

                              Comment


                              • Originally posted by goe_64 View Post
                                fratilor "clubul" acesta este format din 5 persoane si vrem functii ca in cluburile adevarate!!! parerea mea si nu fac nici un apropo sa nu vreau sa jicnesc pe nimeni, hai sa vedem cum facem sa strangem mai multi oameni....iar functiile o sa se stabileasca de la sine.... asa ca hai la intalnire cat mai multi sa starnim curiozitatea celorlalti si asa poate o sa se mai adune "curiosi" si o sa ne mai inmultim...nu va mai preocupati de functii...parerea mea...

                                maine prezent (100%)
                                De acord cu goe! Si eu prezent 100%

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google