LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa da
    Reamintesc ora de intalnire 16:00-16:30 IN PARCUL FARA NUME PARCAREA DE LANGA SOSEA

    Comment


    • 1.maestrupiersic
      2.sorin_pss
      3.Madalinul
      4.!!@mihai@!!
      5.rob3rttt
      6.Gelu
      7.pufosu

      Comment


      • Ce office (varianta 2003.2007.2010)?

        Comment


        • nu conteaza, serial sa aibe

          Comment


          • Ok te ajut eu!

            Comment


            • imi place activitatea si dorintza da a vedea asemenea masina ...io nu promit nimik ca sunt de servici :| ramane de vazut :P

              am revenit ...sa dus si intrunirea asta ...ma bucur ca am putut sa ajung sa`i vad pasina lu sorin ...foarte frumoasa si bine aranjata ...madalin astept pozele

              masina* scz ;)) ...hai nu e nimeni pe aici :-?
              Last edited by alexynho; 13 November 2011, 20:01. Reason: Automerged Doublepost
              A Fost Odata! .sigpic

              Comment


              • m-am intalnit cu PSS-ul exact cand plecam la bucuresti...regret ca nu am reusit sa raman sa-i vad masina live...astept pozele...bafta

                Comment


                • asta da intalnire foarte frumoasa masina lui sorin !

                  uitati cateva poze...cu telefonul meu cu camera uriasa de 2 mp )
                  Attached Files

                  Comment


                  • Poze intalnire 13.11.2011

                    [ATTACH]341879[/ATTACH]

                    [ATTACH]341880[/ATTACH]

                    [ATTACH]341881[/ATTACH]

                    [ATTACH]341882[/ATTACH]

                    [ATTACH]341883[/ATTACH]

                    [ATTACH]341884[/ATTACH]

                    [ATTACH]341885[/ATTACH]

                    [ATTACH]341886[/ATTACH]

                    [ATTACH]341889[/ATTACH]

                    [ATTACH]341890[/ATTACH]

                    [ATTACH]341891[/ATTACH]

                    [ATTACH]341892[/ATTACH]

                    [ATTACH]341894[/ATTACH]

                    [ATTACH]341895[/ATTACH]
                    Last edited by Madalinul; 13 November 2011, 23:51.

                    Comment


                    • Cam astea sunt pozele! Restul nu se vad clar, sunt facute fara blitz!

                      Comment


                      • va multumesc baieti pentru primirea placuta. Sunteti toti tineri si plini de viata. Mi-a facut placere sa va cunosc si promit ca voi mai reveni cu mare drag.
                        --Multumesc Florin @maestrupiersic pentru ca mi-ai dat posibilitatea sa cunosc si o parte din politia rutiera Giurgiu
                        --Multumesc @Madalinul pentru Office-ul cu licenta. L-am instalat deja, merge perfect
                        --@goe_64, imi pare rau ca nu ai ramas si tu, insa data viitoare....
                        p.s. Ma uitam....atatea aparate foto si telefoane, tot atatea nuante de verde . Tot mai frumoasa-i live

                        STIMA L.C.Giurgiu

                        Comment


                        • npc sorin te mai primim oricand cu mare placere ;)) ...si noi iti multumim ca ai venit sa te cunoastem si live cat si PSS-u ...

                          am reusit sa atragem si privirile la cativa trecatori ca asa e frumos ...am mai ras , glumit una alta ...mai un pahar de suc o samanta aduse sa specific de sorin ) ...

                          oricum glumele sau axat mai mult pe masina mea ) mai bine zis pe "cauciuce" ) dar a fost bine ce sa zic

                          am uitat sa specific ca parcarea mea face totul in poze ) lasand la o parte glumele
                          A Fost Odata! .sigpic

                          Comment


                          • Bv ma bucur ca ati Fost asa multiI
                            cum e vb aia giurgiuveni pe racoare se strang
                            :sign_war

                            Comment


                            • Foarte frumos PSS-ul foarte de de treaba si Sorin o intalnire reusita. Alexynho daca vrei sa vinzi cauciucurile sa imi spui )))
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google