LOGAN CLUB Hunedoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Costel il acuza pe Marton ca acest banc este la adresa lui #3336.
    Costel nu are 7 copii, nu sta cu soacra si am mai gasit si asta http://www.mioritice.com/banc/53658/

    singura asociere este cuvantul "vanatoare".
    apai daca ma convinge cineva ca isi pierde cineva timpul cautand bancuri pentru fiecare cuvant scris de altcineva...
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Vreeeem dreptateeee !
      Last edited by Mitza26; 23 February 2013, 22:55.
      sigpic
      "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
      Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

      Comment


      • http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=3239 Uite aici atac la persoana mea de la marton din vremea in care ne certam cu ei inainte sa iau ban ca am postat bancuri cu moderatori
        sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

        Comment


        • mie-mi pare ca face referire la mine. nu inteleg de ce te simti tu
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • sincer?e o prostie...ban pentru ce?pentru un rahat...totul este o copilarie

            Comment


            • UN COPIL A FOST EXORCIZAT PENTRU AI FI SCOS LC DIN CAP!!!
              EU ERAM COPILUL
              sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

              Comment


              • mircynho11: ai fost exorcizat?
                mariusyk95: absolut, banul este fix pentru o prostie. e o prostie sa vi cu o asemenea acuzatie
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • deci eu personal nu am inteles nimic...acuzatie cui?ce acuzatie?ce injurii?la adresa cui?...de unde sti tu ca nu sa referit la altceva?deunde ai dedus ca este o acuzatie la adresa persoanei cutare?
                  Last edited by mariusyk95; 23 February 2013, 23:10.

                  Comment


                  • deci imi dai dreptate, nici tu n-ai inteles nimic.
                    dar totusi Costel sustine ca Marton a facut referire la el in acest post #3336.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Da si eu cand am zis banc de moderatori nu cred ca matura pe jos
                      sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                      Comment


                      • mircynho11: daca tu reusesti sa ma convingi ca este vre-o legatura intre postul lui Costel si al lui Marton, esti cel mai tare. in schimb bancul tau chiar avea ceva legatura cu moderatorii
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • poate a fost o gluma eu stiu...sincer nu isi are rostul gandeste si tu chestia asta din toate punctele de vedere...daca s-ar intampla mici discutii de genu asta intre jumatete sau mai mult dim membrii forumului,le-ai da la toti ban?asta nu e decat o aiureala...sincer nu merita ban..si eu am un forum despre gaming,cu multi membrii pe el si credema ca am vazut destule,dar pt asa ceva nu as da ban...

                          Comment


                          • costelHD e plecat la vanatoare de iepuroi pt 24 h
                            sigpic
                            "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                            Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                            Comment


                            • Cristi te rog sa iei masuri si pentru cei de la Deva parca a fost clar cand ai spus sa evitam sa intram pe sectiunia lor si ei pe a noastra!

                              Ori suntem oameni de covant ori nu mai suntem!

                              Costel fir intins ne auzim maine!
                              Last edited by Narcisuc20; 23 February 2013, 23:34.

                              Comment


                              • Originally posted by mariusyk95 View Post
                                poate a fost o gluma eu stiu...sincer nu isi are rostul gandeste si tu chestia asta din toate punctele de vedere...daca s-ar intampla mici discutii de genu asta intre jumatete sau mai mult dim membrii forumului,le-ai da la toti ban?asta nu e decat o aiureala...sincer nu merita ban..si eu am un forum despre gaming,cu multi membrii pe el si credema ca am vazut destule,dar pt asa ceva nu as da ban...
                                absolut de acord cu tine! de unde vine si intrebarea mea: de ce a trebuit sa vorbesc la telefon 58 minute si 22 secunde pe tema asta?


                                Originally posted by Narcisuc20 View Post
                                Cristi te rog sa iei masuri si pentru cei de la Deva parca a fost clar cand ai spus sa evitam sa intram pe sectiunia lor si ei pe a noastra!

                                Ori suntem oameni de covant ori nu mai suntem!
                                narcis tata, eu scriu una si tu intelegi alta. eu am spus sa evitati intre voi sectiunile, sa nu postati, sa nu va atacati/ironizati. in nici un caz n-am spus ca nu puteti intra si sa cititi.
                                intelegi tu diferenta?
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google