Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • este strand.

    Comment


    • Sibiene, vad ca nu ai mentionat nimic de ciorba de burta de la "Kon Tiki".
      Pentru mine, Sibiu = cea mai buna ciorba de burta pe care am mancat-o vreodata (Kon Tiki).
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Neee.... vitriol nu stii nimik ) la Neppendorf se manca ce-a mai buna ciorba de burta;)
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • N-are cum sa fie mai buna decat aia de la Kon Tiki. Adica, atata timp cat tot timpul este plin acolo, toata lumea asteapta sa se elibereze un loc, (nu o masa, un loc!) si toata lumea mananca ciorba de burta... ma gandesc ca ar trebui sa insemne ceva.
          Last edited by vitriol; 19 July 2010, 12:16.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Originally posted by vitriol View Post
            Sibiene, vad ca nu ai mentionat nimic de ciorba de burta de la "Kon Tiki".
            Pentru mine, Sibiu = cea mai buna ciorba de burta pe care am mancat-o vreodata (Kon Tiki).
            Originally posted by KeanuRev View Post
            Neee.... vitriol nu stii nimik ) la Neppendorf se manca ce-a mai buna ciorba de burta;)
            mananc eu si la Kon Tiki si la Nependorf si va zic eu unde e mai buna , cand ma intorc

            sigpic

            Comment


            • hai cu Sibiul.......AMR 4 zile si abia astept sa beau o bere in compania voastra
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • Numai una?!
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • ba asta tu sa te gandesti cum platesti apa...facem schimb? 10 l de apa pe 10 l de bere? mie imi convine)
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • daca doreste cineva ceva piese sami deam pm cu ce doreste
                    Last edited by sibianul; 19 July 2010, 22:49. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • mai sunt locuri in camere valeriu, ca vreau si eu o camera pentru sambata noaptea. daca da da-mi un pm si maine pun bani. Respect ! ! !
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • pentru orice eventualitate ,poate ne ajuta si pe noi cineva ( ce i care vine noapte pe drum ,sa nu orbecaim ) cu ,coordonatele de gps de la pensiune
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • ce putini is anu asta
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • Pentru cei care vin mai repede adica de vineri sau sambata va pun cateva poze cu strandul din Sibiu situat la 5 km de locul intalnirii si la 200 m de locul unde se va desfasura slalomul paralel de duminica .




                            PS: Cine are o janta de tabla de vanzare , de preferat rezerva sau rulata putini kilometrii, neindoita si ruginita . Va multumesc !
                            sigpic

                            Comment


                            • Dany59DDD din Tm prezent doar duminica,de dimineata pana la terminare.

                              Comment


                              • sorine unde ne gasim pana la urma eu vin de vineri si trag la neamuri era de gasit unde va gasesc daca vreau sa viu
                                locatia ai an dumbrava sau unde e
                                multumesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google