Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Locatie cazare

    Pentru colegii care vin mai repede in Sibiu si nu se descurca pe la noi prin sat va atasez o harta de pe google maps cu locatia dew cazare si cu traseul cel mai scurt pentru a ajunge acolo. Pe GPS pentru cine are cel mai simplu este sa introduceti ca destinatie Paltinis si dupa ce iesiti din Sibiu se vede hotelul Hilton acolo faceti stanga
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Numarul meu de telefon este 0753 905 879!

      Ma sunati, si o sa ne gasim!

      Avand in vedere ca veniti tot in grupuri, va rog sa ma sunati, cei care va apropiati de Sibiu, pentru a va putea trimite pe cineva care sa va aduca la locul cu pricina, sau sa va dirijez!
      Deasemenea,puteti lua legatura cu orice persoana din LC SIBIU sa va dirijeze!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • duminica pina la ce ora asteptati pe cei care venim?

        Comment


        • Sa moara Cibilan daca am inteles ceva din harta aia.
          Eu va zic cum stiu eu: deci intru in Sibiu (dinspre Rm. Valcea), merg pe bulevarul principal (ala pe care mergi tot inainte ca sa traversezi orasul si dupa aia sa mergi catre Sebes) si unde e un "dictamai" indicatoru' cu "Paltinis" la stanga, fac stanga si o tin tot inainte pana in Dumbrava asta minunata.
          E bine asa?
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • vitriol, ai nr.de tel...si trimitem pe cineva dupa voi!
            Ideea e ca voi sa urmariti indicatoarele de PALTINIS!
            Dar cu un telefon se rezolva totul!

            0753 905 879 -SIBIANUL (SORIN)
            Last edited by sibianul; 21 July 2010, 22:38.
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • No, bine.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • S-AU INCHIS LISTELE DE CAZARE VNERI SI SAMBATA!

                Deschisa este lista d eprezenta duminica, si va asteptam in numar cat mai mare!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Gata. E sigur. Voi ajunge si eu la nationala de la Sibiu.

                  @bad_wolf: daca poti sa-mi trimiti un PM cu programul acestei intalniri raman dator cu o bericioaica la tine.

                  P.S. odata cu mine aduc si sculele pentru remapare (chiptuning). Daca vreti sa ne vedem lasati-mi un numar de telefon in PM si va sun eu.
                  Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                  Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                  www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                  Comment


                  • pe gratis si timp de criza resoftezi ? sau cu card de student ceva
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • Originally posted by sibianul View Post
                      Numarul meu de telefon este 0753 905 879!

                      Ma sunati, si o sa ne gasim!

                      Avand in vedere ca veniti tot in grupuri, va rog sa ma sunati, cei care va apropiati de Sibiu, pentru a va putea trimite pe cineva care sa va aduca la locul cu pricina, sau sa va dirijez!
                      Deasemenea,puteti lua legatura cu orice persoana din LC SIBIU sa va dirijeze!
                      ok, si in cazul in care pleci de "nebun" singur la drum.................din buc.plec pe la ora 19.00
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • bobbyred , identic!
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • Va asteptam!
                          Attached Files
                          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                          Comment


                          • Originally posted by sibianul View Post
                            S-AU INCHIS LISTELE DE CAZARE VNERI SI SAMBATA!

                            Deschisa este lista d eprezenta duminica, si va asteptam in numar cat mai mare!
                            Naspa, ma rog, e vina mea, m-am trezit tarziu ca vin .. Ramane varianta cort, sper sa avem unde campa.
                            sigpic
                            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                            Comment


                            • hai ma ca Sibiul e zona turistica imposibil sa nu gasesti cazare....
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Auziti, da' sibienii nu vin la nationala? Ca nu i-am vazut pe nici o lista...
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google