Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • primul om care a facut playback la karaoke:
    si nu a pupat aproape pe nimeni
    Attached Files

    Comment


    • nu am mai fost la o nationala spre rusinea mea dar dupa experienta din anul acesta cred ca nu voi mai rata vreo una.
      Nationala de la Sibiu a fost "exceptionala" bravo baieti (de la Sibiu) felicitarii!
      sigpic #

      Comment


      • mereveule fa lista cu participantii si comenturi

        Comment


        • mereveule fa top ten , repede.
          daca anu asta keanu nu va mai pupat , lasa-ti ca nea pus adimrv sa dam noroc si sa bem cu el. hai noroc si un gat de bere si tot asa

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Bleizer View Post
            o rugaminte mare, pentru a face filmuletzul gen WMV rog pe toti cei participanti sau organizatorii din Orasul respectiv sa-mi trimita PM cu nr. pozelor, masinilor portetelor, emblema...etc., din Orasele participante, pt.a pune corect in imagine, Orasul respectiv persoana, masina, emblema...etc.
            Rog nu uitati! fiecare imagine conteaza
            Mii de multumiri!
            Bacau, Deva, Constanta Galati, si Timisoara, rog dati-mi nr. de poza
            lipsa text

            Comment


            • Felicitari Organizatorilor si participantilor. Multumim sponsorilor.
              Comunitatea LoganClub a mai trecut in revista inca o Nationala reusita care nu s-ar fi putut materializa fara fiecare dintre voi.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Salut la toti!
                Le bag asa cum imi vin in minte pentru ca n-are rost sa le mai scriu cu noima. E prea multe de zis!
                LC Galati a ajuns cu bine acasa duminica la ora 23, dupa 1400km. No pb si multumim de griji celor ce si-au facut (pt noi).
                No ma, c-o fo' super tare, ma! Dau flit la prietenii mei cei vechi , raman cu voi loganistii! Sunteti prea valabili, ma!
                ... bine ca n-o plouat sambata noapte si duminica aproape toata ziua!
                Pozele sunt superbe! bleizer, acuma lucru la ce trebe si-ti dau PM.
                Multumiri speciale lui valeriu61 pentru ajutorul cu roata. Tribut platit pentru Transalpina: pana pe stanga fata.
                Papa bun si bere rece ... MOACA! Multumim si pentru ele.
                Mare efort or mai facut baietii din Sibiu! Apreciez, si le multumesc mult! Speram sa le putem intoarce gestu', vreodata!
                Un singur regret: ca nu am putut participa la toata competitia de slalom paralel si la tombola de final.
                Mare respect tuturor loganistilor!

                Comment


                • Haideti cu filmuletele de la proba de indemanare!

                  Bleizer merita un premiu special pentru munca depusa, pozele sunt incredibile. Toata stima!
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • pozele pentru filmulet

                    Bleizer, uite pozele cu LC Galati. N-am inteles ce nr. de poze sa-ti trimit pe PM. Pun aici direct pozele.
                    Le-am selectat pe cele reprezentative:
                    poza 1 - sigla LC Galati
                    poza 2 - masina GL-26-MRN
                    poza 3 - gl_mmm
                    poza 4 - DeWiL
                    poza 5 - aida (sotia lui gl_mmm)
                    poza 6 - Mioara (sotia lui DeWiL)
                    poza 7 - grup, la lucru
                    Astia am fost toti!
                    Multumesc si respect!
                    Attached Files

                    Comment


                    • Prima Intalnire Nationala la Sibiu si abia astept urmatoarele . Multumiri si felicitari organizatorilor in special Sibianului (no carei mare om , ii mare caracter) totul a iesit super super "fain" si nici macar ploaia nu ne-a risipit !
                      Attached Files

                      Comment


                      • Originally posted by NCDHD View Post
                        primul om care a facut playback la karaoke:
                        si nu a pupat aproape pe nimeni
                        ...nu a facut playback...inca i-mi mai sangereaza urechea stanga)))
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • @COS_MIN_I- Bai, nici aici nu scapam de vuvuzele?
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • dedicatie pt toti loganistii din tara
                            fara numar, fara numar, fara numar........

                            4 nopti si 4 zile by guta de la dunare alias gl_mmm
                            sigpic

                            Comment


                            • in maxim 7 ore dau drumul la film si il pun pe forum....tot inainteeeee!
                              lipsa text

                              Comment


                              • Desi a cam spus Vip3rutzu ce era de spus voi veni si eu in completarea lui cu mesajul meu:

                                - Felicitari maxime organizatorilor, Sibianul si Valeriu61, care s-au zbatut sa avem o Nationala de neuitat
                                - Multumim pt seara de karaoke, o idee genialaaaaaa.......SE STIEEEEEEEEE.....SOLOOOOO.....
                                - Disssel, multam pt apreciere la karaoke
                                - Ma bucur ca am cunoscut noi persoane si ca am reintalnit colegii din tara
                                - Multumesc pt premiul acordat
                                - Cazarea buna, mancarea excelenta
                                - Sper ca la anul sa fim mai multi prezenti la Nationala si s-o facem si mai lata
                                - in incheiere va transmit un sunet placut al vuvuzelelor pe care promit sa le am si la urmatoarea intalnire VUUUUUUUUUUUUUUUUU........

                                inca o data FELICITARI ORGANIZATORILOR si tineti-o tot asa......
                                bafta exagerata......
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google