Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super TAAAARRRREEEEEEEEE Fratilor. Deja m-ati ofticat prea mult cu ce a fost acolo. Promit ca data viitoare nu voi mai lipsi, pt ca se stie unul enea M...se stie (cum zic prietenii mei)

    Comment


    • Foarte fain a iesit filmuletul.Se vede ca a fost facut de un profesionist,adica BLEIZER.Bravo,felicitari Bleizer si multumim inc-o data Sibiu.

      Comment


      • super tare filmuletul! esti tare bleizer!!! sper sa ne mai vedem si la alte intalniri cu clubul... si multumesc sibienilor pentru cum ne-au primit. super tare! tineti-o tot asa!
        Powered by LSS
        http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

        Comment


        • Multam colegi! fotografia, masina si prietena, sunt viata mea!!!, faceam mai multe poze dar ploaia a facut in asa fel incat sa ma retrag. Pupaciosul trebuie sa ne invite la Cluj si la Cluj nu-i iert fara 600 de poze si 2 wmv-uri
          lipsa text

          Comment


          • super blaizer, frumos filmulet, la mai mare.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • Super filmul Bleizer mai ales masinuta mea saracuta cum arata dupa impactul de la slalomul paralel pacat cred ca ajungeam pe locul 3 daca nu 2.HHHAAAAAAAAA
              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

              Comment


              • multumim nenea bleizer, pentru filmulet este cel mai tare
                sigpic

                Comment


                • super tare Bleizer,un adevarat profesionist,si multe multumiri pentru organizatori,numai drumuri bune

                  Comment


                  • Felicitari BLEIZER pentru munca depusa,super tare filmuletul .....MULTUMIM!
                    Logan PH2 - 1.6,16v
                    Logan PH1 - 1.6 MPi

                    Comment


                    • Deci.....
                      Chiar daca nu am avut timp sa povestesc cu toata lumea , eu sau colegii sibieni(sper sa ne intelegeti ca am avut de munca), multumita lui Bleizer, noi, sibienii, suntem placut impresionati de prezenta a 18 judete la aceasta nationala!
                      VA MULTUMIM DE PREZENTA!!!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Excelent! Dupa multa munca, a iesit o treaba superba! Sincere felicitari!

                        @Bleizer- Excelenta treaba, un filmulet superb!
                        @Sibianul- Multumim inca o data pentru gazduire!
                        Last edited by Gusi; 28 July 2010, 22:29. Reason: Automerged Doublepost
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • esti de neegalat bleizer ...nu am cuvinte...
                          sibianul multumit pentru tot ce sa facut si asteptam pe cea de la anul...sa ne vedem cu bine.
                          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • Bravo @bleizer pentru poze/filmulet , iar pentru Sibiu tineti-o tot asa sunteti tarii
                            sigpic #

                            Comment


                            • @SIBIU, voi reveni intotdeauna cu placere. Asa cum am mai spus, desi sunt intr-o situatie financiara delicata, am facut tot ce era posibil pt a ajunge. Am venit, m-am distrat, am luat si un loc 3, voi reveni cu cea mai mare placere si la anul,.

                              Multumesc tuturor membrilor, multumesc SIBIU. Felicitari organizatorilor si maistrului de ceremonii, Sibianul!
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • mi-am pierdut scaunelu` , cel rosu cu alb , imi era simpatic , il declar nul...
                                e cel din poza de mai jos , coltu din dreapta jos

                                PS.suspectez pe FOF-u , incearca sa-l integreze si sa-l asorteze in masina lui
                                sau Bleizer pe post de suport ptr statii si antene...
                                Clar unu dintre ei e faptasu , crimanalu de patrie si sange...
                                PS2. in poza se observa , FOF-mobilu , bleizer si badwolf(din sibiu) deci clar au pus-o de o trilogie si lupu acum sa reprofilat de la scufite rosii la scaune rosii
                                Last edited by SoNyKeL; 29 July 2010, 01:17.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google