Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pfff de un hop am scapat, am convins prietena sa mergem, aduna si ea ceva bani, sper sa am ce sa ii arat si sa vad si eu ca nu am fost niciodata in brasov!
    Urmeaza hopul nr. 2 - MONEYYY
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • #47
      89.MIR...o sa ai ce vedea si bani nu trebuie sa ai multi ptr. cheltuieli aici la Brasov,250 ron ptr. amandoi va ajung,acuma daca mai doresti ceva depinde de tine,si nu o sa regretati niciunul ca veniti,pregatirile sunt toi ,deci distractia va fii de neuitat.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #48
        Eu nu trebuie sa conving pe nimeni sa mearga! Sunt alte probleme.
        Cand am intrebat sotia daca ar vrea sa mergem si anul asta: "Hm, mai intrebi?"
        Deci, in ceeace ma priveste, cert este un lucru - dorinta este ...
        Hai succesuri si sa ajungem cu bine pana atunci!

        Comment


        • #49
          Bai, eu daca n-am bani ma imprumut, daca n-a de unde vin pe jos si dorm la care dintre voi e mai milostiv in masina Dar VIN, si va puteam zice asta chiar si inainte de intanirea din 1 martie a.c. Asa ca nu va mai fofilati in jurul nevestelor sau alte scuze d-astea si treceti pe lsta tot familionu, inclusiv catelu' si purcelu', daca asta e conditia
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • #50
            Asa Rebe imi place esti hotarata .Baieti luati exemplu votati locatia care va place.Timpul trece

            Scuze am vrut sa spun sa faceti lista
            Last edited by ice; 13 November 2009, 21:33. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • #51
              Sa apara un program, macar orientativ, cu cazare sau ceva
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • #52
                avem locatia ,avem meniul,avem mai multe chestii,si anca multe chestii,SE MUNCESTE DIN GREU.
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • #53
                  Pe data de 01 Decembrie 2009 se va posta locatia, meniu etc. si.. Se va deschide oficial lista de participare.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #54
                    Foarte frumos! BRRRRavoooooo
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • #55
                      Sper ca imi pastrati primul loc de pe lista...
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • #56
                        am zis 100%
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          eu m-am trecut pe lista si asa vreau sa si raman, primul din Bucuresti.....cum am spus, prezent 200%
                          sunt sigur ca va iesi ceva frumos si ceva de neuitat, mai ales ca vin de vineri si sper sa ma acompanieze prietenul Kelu.........bafta si toate cele bune
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • #58
                            Domnul meu MARIO POPA,nici nu se pune problema sa te las singurel vineri,te astept cu mare placere la brasov si ne facem incalzirea impreuna.
                            Va salut cu respect pe toti colegii din tara si sa ne vedem sanatosi in februarie!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Alti bucuresteni n-au voie pe lista, ca se trec toti si nu vine niciunu, ca totdeauna. N-ai cu cine, dom'ne... niste neseriosi. >:P
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • #60
                                asa este rebe, nu ai cu cine.......doar ca vom veni in jur de 20-25 masini, sper din tot sufletul, si vom face tot ce ne sta in putinta sa-i mobilizam.
                                @Alin: vineri vom veni mai multi din Bucuresti si mai mult ca sigur va iesi ceva de neuitat. Bafta si toate cel bune.
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google