Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sper ca nu este vreo problema daca pun bani in cont pe 16 sau 17 , mai devreme nu pot
    sper sa fie intelegere

    Comment


    • @sebi8ta - te rog sa ma stergi si pe mine de pe lista ca nu pot ajunge de vineri dar incerc sa dau o fuga samabata s-au duminica in functie de timpul liber care il am.multumesc
      Logan PH2 - 1.6,16v
      Logan PH1 - 1.6 MPi

      Comment


      • la bar se gaseste tuica ( prune de la Brad) 40 de volti ? ne pui si un pret pe litra? Multumim.

        Comment


        • Dupa cum vam zis ..aduceti-va de 40 de volti de care vreti ..de cand vreti etc...DAR SA NU SE VADA..trebuie sa se cumpere si de pe bar ... de exemplu ..ADUCETI VOI 2 beri cumparati una de la bar ...sper ca mam facut inteles...sa nu iasa discutii cu gazdele
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Am inteles de mult problema Sebii!!!
            NCDHD, io de 40 de volti, tu de 60 de volti, doar esti Nasul Mafiei LCDeva !!!
            Prieteni stati linistiti, toate problemele se vor rezolva cu alchoalele, parca vorbiti de ceai, citrice si lapte, asa de inversunati sunteti...de alea, nimic, nimic
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Si acum sa anuntam in mod oficial si fotografii regionalei.


              1.Bleizer-Fotograf si cameraman..L.C.Bucuresti
              2.gabibv-Fotograf..L.C.Kronstadt
              3.sparky-Fotograf..L.C.Kronstadt
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • noi sa traim bine, ei sa moara bine, bineeeee!

                A.M.R. - 25 de zile pana Vineri
                A.M.R. - 26 de zile pana Sambata

                fac apel la toti userii si membri Forumului Logan Club Romania, uniti-va!
                ne vedem la Regionala Brasov, se anunta cea mai tare Regionala din istoria Brasovului, tinem aproape!
                lipsa text

                Comment


                • ma inscriu si eu pe lista abia astept sa va revad pe toti o sa particip si eu anu acesta bn cu masina in constructie
                  logan club ploiesti
                  1 Sli_waz sambata
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • am trimis avansul 200 ron .

                    Comment


                    • Trimis avansul si de la mine 70 de lei,,si o copie a chitantei!!!
                      Attached Files

                      Comment


                      • achitat tot, multumesc mult sebita mai ramine ....
                        stii tu... HZP ;)

                        sigpic

                        Comment


                        • Am achitat si eu avansul. AMR.........putin!:
                          Zambeste, maine poate fi mai rau!

                          Comment


                          • Originally posted by sebi8ta
                            ATENTIE NU DATI COPY-PASTE LA LISTA !!!!

                            LISTA O COMPLETEZ EU, VOI DOAR POSTATI UN POST , ca sa nu incurcam listele,si sa se piarda cineva din lista.

                            Cat de mare si cu ce culoare trebuia scris ca sa se inteleaga?Lasa-til pe Sebita sa isi faca treaba nu-l mai zapaciti.Posturi inutile se fac pe alte sectiuni.Aici e vorba de o treaba serioasa...ca poate se trezeste careva ca nu are unde sa se cazeze si incepe spectacolul.Multumesc.
                            sigpic

                            Comment


                            • Rog un moderator sa stearga posturile 375 si 376 pentru a nu se crea nici o problema.
                              Haideti sa-l lasam pe Sebi8ta sa se ocupe de aceasta lista ca sa nu-l incurcam mai tare.
                              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                              Comment


                              • O sa faca Sebita curat cand intra...sa vada ce s-a postat si o sa stearga el.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google