Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    vine si baiatul place mult la mine Brasovul

    Comment


    • #92
      si eu o sa fiu prezent!o sa vin cu bucuresteni
      i!
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • #93
        atunci sa fie veselie , nu conteaza pana la urma cine organizeaza.
        macar unii fac ceva.

        Comment


        • #94
          atunci sa fie dixtractie ca anul trecut am ratat dar anul asta nu mai ratez nimic

          Comment


          • #95
            Sper sa particip si eu cu familia......Dar pana atunci mai este.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #96
              va asteptam pe toti cu mare drag
              sigpic

              Comment


              • #97
                unu HAIS unu CEA ).....distractie sa fie
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • #98
                  Deja devine telenovelistic: unii - da, unii - ba. Cine va alerga un pic și apoi se va împiedica? Sau unora vă vine greu să acceptați „intruși” în una dintre cele mai frumoase părți din țara asta? A devenit Brașovul un fel de „ceva” de tip EastCoast vs. WestCoast? Sau colegialitatea are alte definiții prin partea aia? Când vă împușcați între voi?
                  Cred că, după ce l-am cunoscut pe Sebi la regionala LC Deva, pot zice că nu la el e problema...
                  The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                  Comment


                  • #99
                    important e ca distractia va fii maxima
                    sigpic

                    Comment


                    • incet, incet lumea vede realitatea.
                      eu unul sunt pe lista de la regionala.
                      sper sa fie distractia la maxim.
                      baietii care au fost si anu trecut stiu ce atmosfera frumoasa ne asteapta si anul acesta.
                      Sebi asteptam detaliile la vremea lor.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • ok am inteles mesajele voastre ,si daca mai e cine va de accord sa fac-facem regionala rog sa se pronunte aici si mergem inainte.Detaliile vor urma in curand
                        la sfarsitul lunii mult mai multe chestii se vor dezvalui din interirul regionalei.
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • Realitatea pe care o văd eu e una care nu-mi place. Împunsăturile astea nu sunt bune pentru nimeni și, decât așa, mai bine lipsă. Ce o să urmeze? Să avem nevoie de parolă de tranzit sau pașaport dacă pe mașinile aflate în tranzit prin BV scrie Logan Club (fiindcă nu se știe cine pe cine susține)?
                          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                          Comment


                          • nu stai linistit
                            sebi vorbea de detaliile de regionala
                            sigpic

                            Comment


                            • Îi răspundeam lui vyp75. Sebi e un tip fain, nu am nimic împotriva lui. Îi urez spor la organizare, pentru că aș vrea să văd Brașovul în final de iarnă.
                              The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                              Comment


                              • Eu voi fi prezent, indiferent cine organizeaza regionala...
                                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google