Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by andy2heart View Post
    Bleizer, colega noastra alina (ma_shina) ne-a lasat balta, a fugit cu un italian si nu mai vine la Brasov, in consecinta sunt nevoit sa cedez camera cui are nevoie. cu toate astea eu o sa incerc sa ajung la regionala cu ceilalati colegi de la Sibiu. rog pe sebitza sa modifice repartizarea.
    nu am fugit cu nici un italian, am venit cu niste probleme personale in familie, medicale ca sa se inteleaga mai profund. am anuntat imediat ce am aflat ca se amana plecarea, caci si ceilalti colegi din LCSb stiau ca urma sa ma intorc in 4, ca sa ajung la timp la regionala.

    Sebi, cer scuze pentru modificari, daca poti te rog sa schimbi pe lista si sa ma stergi. Mi-ar fi facut mare placere sa va insotesc, insa unele probleme medicale nu pot fi amanate.

    Multumesc!
    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

    Comment


    • LA PITESTI S A STRECURAT O GRESEALA
      6.VIOREL JIJI+prietena.........1 masina=de Vineri
      -VIOREL VINE DE SAMBATA
      Multumesc pentru intelegere
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Originally posted by Ma_shina View Post
        nu am fugit cu nici un italian, am venit cu niste probleme personale in familie, medicale ca sa se inteleaga mai profund. am anuntat imediat ce am aflat ca se amana plecarea, caci si ceilalti colegi din LCSb stiau ca urma sa ma intorc in 4, ca sa ajung la timp la regionala.

        Sebi, cer scuze pentru modificari, daca poti te rog sa schimbi pe lista si sa ma stergi. Mi-ar fi facut mare placere sa va insotesc, insa unele probleme medicale nu pot fi amanate.

        Multumesc!
        Sa dea Dumnezeu sa fie bine in legatura cu problemele tale !!!
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Originally posted by KeanuRev View Post
          Aduc odorizante pentru cei interesati.... cunoscatorii stiu despre ce ii vorba.
          Sa imi tii unul!

          Comment


          • Originally posted by valeriuciprian View Post
            Cine a ramat anul trecut in spate e indicat sa vina cu pamant
            Adica ce vrei sa spui?
            Te referi la cineva anume?

            Comment


            • De ce intrebi Cosmin? Te simti? )

              Comment


              • Originally posted by Cobra7 View Post
                Mah 1qule abia s-au potolit discutiile cu italienii si tu iar te legi de ei?
                Poate ne fac retur la vreo cateva coviltire fix la Conca-n fata!
                Poate nu-l aduci pe ala micu, ca Goanga mea deja v-a facut program, tie si sotiei tale.
                Voi va distrati si noi stam cu ala micu!

                Comment


                • Aducem vuvuzele?
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Ma_shina ..imi pare rau sa aud ca ai prbleme ..sper sa le rezolvi repede si in mod pozitiv..ne vedem cu alta ocazie ..asta e..

                    Atentie ..va sfatuiesc sa va tineti gumele de iarna pe masini ,unde se vor parca "masinili"....(vorba lui vanghelie)..ESTE ZAPADA..
                    Pe asfalt nu e nimic ..e uscat uscat..se cicula ca si vara pe asfalt,zapada este doar unde nu sa umblat deloc ,nu este mare maxim 5cm.
                    Sa vedem ce facem cu frigu ..ca vad ca nu vrea sa se mai incalzeasca ,sa vina soarele ala torid..deocamdata pregatitiva cu haine mai groase la voi sa nuva fie frig...de..e munte totusi..si maibate si vantul

                    mai sunt 2 zile si incepe distractia ,si in primul rand bucuria de a ne revedea si a depana amintiri si idei ..prima dta pe anul asta.
                    Vam pregatit o gramada de surprize faine ..la care va rog sa participati toti ,sa nu va eschivati sa nu participati..Fetele au surprizele lor si baietii surprizele lor..fiecare aveti cate ceva de facut.
                    Cheful cel mai tare se va tine inauntru in restaurant conform programului scris in postul din urma .

                    Am marea rugaminte ca Sambata la ora 12" sa fiti toti laolalta in curte in fata restaurantului unde va voi comunica desfasurarea programului intalnirii si rog pe aceasta cale sa respectm orele din programul de desfasurare a evenimentului.Cine nu va participa conform programului ,va pierde tot ce se va intampla in acele momente...deci va fi ghinion de nesansa..

                    Va asteptam cu mare drag pe toti si nu exista alte modificari la cazare si programul de desfasurare a evenimentului.orice nelamurire sunatima la 0743048988 ..sunt fierbinte si disponibil ...
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • Cam cand crezi ca s-ar putea da o fuga pana la biserica negra si piata sfatului, eventual poiana, fara sa pierdem din program.

                      Comment


                      • @matheo66c: mai intrebi? chiar te rog, avem nevoie de ele >

                        Comment


                        • Veniti cu vuvuzele baieti, voie buna, chef de petrecere, de baut, de dansat si de costumat. Va fi o intalnire de neuitat
                          Daca e chef, pai chef sa fie!!! se stieeeeeeeee !!! stresu
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • Salutare baieti.
                            Sambata voi pleca la plimbare la munte,si o sa ajung in Brasov.
                            Acum sa intreb,cei neinscrisi ca mine,pot trece pe la voi?pot stationa?;))
                            O primavara frumoasa si lipsita de incidente!

                            Comment


                            • Originally posted by 1q Mitru View Post
                              Cam cand crezi ca s-ar putea da o fuga pana la biserica negra si piata sfatului, eventual poiana, fara sa pierdem din program.
                              buna intrebarea asta.
                              ia zi sebita?
                              cred ca dabia duminica va fi zi goala , restu va fi plin , ne-a ocupat sebi tot timpul

                              sigpic

                              Comment


                              • sambata este o zi plina intr-adevar, duminica dupa masa de pranz si imbratisarile calduroase veti putea merge unde va pofteste inimioara
                                @neculita, te primim cu bratele deschise
                                Last edited by stresu; 3 March 2011, 02:07.
                                sigpic
                                Logan 1.4 Dynamic Blue

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google