REGIONALA LOGAN CLUB ARGEȘ Editia A 3 A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumim frumos pentru organizare, poze, filmulete.
    O intalnire foarte reusita, multa distractie, bere rece, piscina, curse legale. Ma bucur v-am cunoscut si am baut o bere cu voi, baietii din Pitesti si Mioveni si cu toti ceilalti din tara.

    Comment


    • Originally posted by FANE_CLK View Post
      offff..off.. DISSSEL
      ofof ..pai tu unde ai fost cand s au dat diplomele...?..lasa ca fac o poza cu ea si o pun pe forum)) ..asta pana ne intalnim

      ..da de fotbal nu zice nimeni???....))) data viitoare sa veniti mai pregatiti...6 infrangeri la rand..fofule direct in cantonament cu ei)))
      Last edited by DISSSEL; 27 June 2011, 01:38. Reason: Automerged Doublepost
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Multumim tuturor pentru participare(chit ca ati fost in scurt anuntati) , sper ca vati simtit foarte bine in aceste doua zile si sper la anul sa fim mai multi
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • A fost o regionala FULGER
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • pentru unii fulger
            bravo baieti , stiam ca v`a iesi foarte ok regionala asta , felicitari.

            Comment


            • Deci in primul rand vreau sa spun ca am ajuns cu bine, chiar daca imi tremura putin volanul!!! Regionala a fost forta, mai ales pentru cei care am ajuns de vineri dimineata (se stiu eu....)!!!!!!!!! Veselie, baie, bere rece, foc de tabara baieti din mioveni si pitesti au avut grija de noi sa avem tot ce ne trebuie (Alin, MaDu, MCA, NEK, Katalin, Diessel, PFM, CIA, Stresu si restul pe care i-am omis super baieti) !!!! La liniute a fost show total pentru mine, ca oricum masina nu prea a vrut sa traga ), gratare si toate cele !!!!! Bravos Logan Club !!!
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • ai uitat sa pomenesti de prietenii tai

                Hai ma ca a tras bine cu Opelul

                Comment


                • Originally posted by B-64-MVP View Post
                  Deci in primul rand vreau sa spun ca am ajuns cu bine, chiar daca imi tremura putin volanul!!! Regionala a fost forta, mai ales pentru cei care am ajuns de vineri dimineata (se stiu eu....)!!!!!!!!! Veselie, baie, bere rece, foc de tabara baieti din mioveni si pitesti au avut grija de noi sa avem tot ce ne trebuie (Alin, MaDu, MCA, NEK, Katalin, Diessel, PFM, CIA, Stresu si restul pe care i-am omis super baieti) !!!! La liniute a fost show total pentru mine, ca oricum masina nu prea a vrut sa traga ), gratare si toate cele !!!!! Bravos Logan Club !!!
                  MVP-ule, aceeasi chestie care i_am sp l FOF-u e valabila si pt tine, 'baeat de baeat' esti bafta multa in continuare
                  http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                  Comment


                  • Multumiri organizatorilor, O regionala frumoasa, imi pare rau ca nu am apucat sa stau mult mai mult prin zona
                    O serie de poze facute de mine se pot descarca de aici.
                    In curand, dupa ce mai editez cateva erori de filmare voi incarca si ceva filmulete.
                    Super Oferte Accesorii Logan

                    Comment


                    • Abia acum am reusit sa pun si eu toate pozele pe transfer.
                      A fost o intanlire nemaipomenita, asa cum ma asteptam sa fie, cu multa distractie.
                      M`am bucurat ca am reintanlit vechi prieteni si ca am cunoscut persoane noi.
                      Multumesc din suflet pentru ajutor lui DISSSEL si lui KaTaLin si pentru ca m`au suportat (multumesc si pentru diploma, in seara asta am intrat in posesia ei), si imi pare nespus de rau ca nu am reusit a ma vad si cu Blondu .
                      Felicitari tuturor celor care au facut ca aceasta regionala fulger sa iasa atat de bine si sa stranga un numar asa de mare de persoane. Totul a iesit ireprosabil (din ce am vazut eu cat timp am petrecut acolo)





                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • MVP-ule esti tare frate si ma bucur ca ai avut placerea sa te dai cu mine...mersi...si sa ne auzim de bine!!!
                          Last edited by 91pon; 27 June 2011, 23:28.

                          Comment


                          • Cosmine pe ei i-am uitat intentionat pentru ca erau prea beti si imi pare rau pentru ca au facut panarama pe acolo, dar sper ca m-ati iertat deja !!! Poni si mie mi-a facut placere sa ne dam la libere, si la fotbal si seara la bere si distractie!!! Sa continui treba buna de la solenta pentru ca are potential masina si o sa ai multe satisfactii cu ea, ai vazut ce mandrii suntem noi cu autohnonele noastre, asa trebuie sa fii si tu!!! Respect all !!!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • frumos clipul , asteptam si altele , ca au fost destui paparazzi

                              Comment


                              • Multumim Alin
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google