Regionala Logan Club Kronstadt 2012..aceiasi poveste dar de fiecare data altfel...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Hai ca am facut treaba sebi, se stie ca vin si anul asta la regionala, nu am cum sa lipsesc, vin de vineri, dar eu m-am trecut pe lista doar pe thread-ul pentru bucuresteni si aici nu am mai facut-o, vreau si eu o camera cu pat matrimonial, pentru 2 zile la PENSIUNEA RASNOV sau la Poiana Rasnoavei. Respect Sebitza !!!
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • #92
      salutare, daca se poate o camera dubla la Poiana Rasnoavei.
      Voi veni la pachet cu nea Brabus, de vineri seara.


      Matheo + ? + brabusu' super gaz + PNF+prietena
      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

      Comment


      • #93
        vyp75+cosmina - o camera cu matrimonial sau dubla pentru mine la poiana rasnoavei sau la conca
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #94
          Eu si Ioana vrem o camera cu pat matrimonial la Tudor de vineri.

          Pensiunea Tudor ...
          Scz de dublu post, disparui butonu' da' "edit" !
          Last edited by Lanceru'; 30 January 2012, 07:17. Reason: Automerged Doublepost
          No Stress !
          http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

          Comment


          • #95
            bezmeticu + persoana = 1 masina bezmetica (ca doar eu conduc sau nu stiu) Conca verde, camera 1! de vineri!
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • #96
              sorin_pss + sotia = 1 PiSSisica verde , de sambata, cazare pe cont propriu la o pensiune din Sinaia

              Comment


              • #97
                @sebita, cuplul agitat achita in cont in februarie doar cazarea. Cu meniul e ceva delicat la noi, avem mancaruri de regim Multumim pentru intelegere



                Da cunoastem situatia a ta si a lui bezme....
                Last edited by sebi8ta; 30 January 2012, 23:01.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • #98
                  mama ce vecini o sa am, dani, roxi, ivan si sotia, sa nu uitam de micuta maria parca !!! Respect sebi multumim de organizare !!!
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #99
                    daca nu ai vrut sa vii la tudor

                    Comment


                    • Pai asa a fost repartitia :P, la tudor acolo e un fel de amalgam, din toata tare : pitesti, bucuresti, sibiu !!! Oricum nu o sa scapi de mine pe acolo drace !!! Hai cu inscrierile la distractie si voie buna !!!
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Salut Sebi ! Ptr. PENSIUNEA RASNOV - 1 cam. pat matrimonial : eugenio_23+sotie+copilul din dotare - ( 100% )- DE VINERI 23.02.12 !!!!
                        Last edited by eugenio_23; 1 February 2012, 23:38.
                        LOGANIST CONVINS !!!

                        Comment


                        • Adi + Cami + Moaca (ciobanesc mioritic) camera matrimoniala, de vineri, baga-ne in lista Sebi (aceeasi pensiune ca anul trecut, cea vis-a-vis de Conca Verde -> Poiana Rasnoavei)
                          Last edited by ady_p; 1 February 2012, 23:59.
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • Multumim Sabiutza......iese nebunie....o sa dau femeile pe spate

                            Comment


                            • cred ca toate mamele, bunicile, si relicvele!
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • ?????? ........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google