Regionala Logan Club Kronstadt 2012..aceiasi poveste dar de fiecare data altfel...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • era vorba ca tu trebuie sa dai baietii pe spate... si nu femeile.. ai confundat! vezi tematica
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • Bezmetico', lasa vrajeala si sa te programezi la mine din timp pentru partea de Make Up!
      Event planner

      Comment


      • pai am intaietate de bezmetic, o sa fiu cea mai simpatica ))) o sa te depasesc ))
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • Iar visezi cu ochii deschisi... Oricum, ca mascul, o sa rup ceva inimi! "Fetelor", pregatiti-va!
          Ne vedem cand ne intalnim!

          Fanusco', nu conteaza, cert e ca la Brasoveanca esti luatA!
          Last edited by roxana22; 2 February 2012, 14:43.
          Event planner

          Comment


          • sper sa nu ma indragostesc pe acolo de ... nici nu stiu ce.. barbat sau femeie?
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • Logan club bucuresti:
              inca o camera la Pensiunea Tudor de vineri in contul lui Cos_min_i CGK
              Multumim.

              Comment


              • Ady p inca astept un raspuns de la tine.nr meu 0743048988
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • bezmeticu.....ma refeream la faptul ca fetele vor fii baieti ,iar baietii vor fii fete,dupa tema bine stabilita,poate la asta nu te-ai gandit! :P

                  Comment


                  • offffffff tocmai asta ti-am scris eu ))

                    poi bezmeticu....si daca sunt fata si ma imbrac in baiat...nu dau fetele pe spate????? tu ai confundat nu eu hihihi :P o zii faina gasca,abea astept chefu


                    La sa ca vedeti voi pe 24 Martie cine pe cine da pe spate si in ce fel....ia vedeti cu ce protectie va luati in posete sau in portofele...
                    Last edited by sebi8ta; 4 February 2012, 18:57.
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • Scriu in calitate de co-organizator , reprezentand Bucurestiul.
                      Cei care vrem sa mergem la aceasta regionala , am tot vorbit la intalniri pe tema mancarii de acolo si noi ne retragem de la plata mancarii (ramane in picioare doar gratarul de sambata seara)

                      Nu vreau sa intru in amanunte , dar :

                      1. cei care vor petrece pana dimineata cu suc de morcovi , sunt siguri ca nu vor prinde bufetul suedez , nu mai zic de micul dejun (daca nu are ora limita)

                      2. majoritatea au patit`o anul trecut , printre care si eu , am dat bani la orice mi sa cerut , bufetul suedez nu l`am prins ca nu am fost pe faza ,gratarul de seara care trebuia sa fie la ora 20:00-21:00 s`a mancat abia la oras 03:00.


                      pe scurt fiecare mananca unde doreste, cand doreste si ce doreste.
                      Cu parere de rau tin sa anunt ca nu se fac exceptii...daca doriti sa acceptati asa bine, daca nu asta e...alegerea va apartine .......astea sunt conditiile de organizare si trebuiesc respectate.Exista un program de desfasurare a evenimentului...si nu putem sa ne abatem de la el.Daca doriti sa participati in conditiile expuse mai sus atunci va asteptam cu mare drag..daca nu anuntati si se rezolva.Nu putem crea un haos in servirea mesei de Sambata...iar la cea de Duminica alegerea va apartine....NU SE POATE MANCA FIECARE UNDE DORESTE SI CAND DORESTE...NE VOM AFLA INTR-O LOCATIE TOTUSI.....NU LA IARBA VERDE...
                      Last edited by darksid3; 4 February 2012, 23:27.

                      Comment


                      • Originally posted by sebi8ta View Post
                        Ady p inca astept un raspuns de la tine.nr meu 0743048988
                        Salut ! Din pacate trebuie sa spun pas, am realizat mai tarziu ca intalnirea e aproape de Paste [15 aprilie] si am promis deja vecinilor nostri ca vom face aceasta sarbatoare impreuna la casa lor din Grecia. Plecarea in Grecia si alte cateva cheltuieli, unele programate, altele accidentale (am cealalta masina in service, lovita si asiguratorul face unele figuri ...) m-au impins spre aceasta decizie de renuntare. Sper sa va distrati de minune si .... MAREEEE ATENTIE sa nu afle comunitatea gay din Romania de voi ... vorba bancului "nu numai ca a rupt floarea, a spart si ghiveciul "

                        Bine ...daca doresti si reusesti sa ajungi te asteptam sa ne anunti..daca nu bafta cu masina si la petrecerea din Grecia...
                        Last edited by sebi8ta; 4 February 2012, 22:38.
                        sigpic
                        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                        Comment


                        • @userul sebi8ta: mai usor cu folosirea din abundenta a fonturilor si culorilor!!!
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • In urma discutiei cu cataFoF am realizat si eu ca mancarea nu ii optionala??? Pai cum vine asta? adica nu ii optional mancarea?/ adica eu, nu am facut mare tamtam ca oricum anul trecut noi (Cluju) din vreo 10 participanti au mancat vreo 2...oricum ii o disputa mare si nu are rost sa o pomenim iara. Oricum nu vrem iara sa platim si sa ramanem nemancati si cand vb acuma vorbesc in numele tuturor de la cluj.. faceti un pool sau ceva.... oricum cazarea este ca si pe site-ul fiecaruia... Poate lumea nu manca... sau stiu eu.... Gratarul nu ii o avere... (oricum stiu ca iarasi nu apuc) dar masa de pranz ii o avere totala



                            PS. Ce legatura are programul evenimentului cu treaba asta? cine nu manca merge si culege flori... din padure.. se da cu dusteru de deal alea alea...
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • de acord cu Cata fof,haideti sa facem in asa fel sa ne simtim toti bine.aduceti-va aminte de Transalpina,unde toti a-ti fost nevoti sa va mutati.Atunci tot programul s-a dat peste cap.chiar nu putem sa rezolvam problema amiabil?
                              pentru mine nu se pune problema,dar daca prieteni de la Bucuresti sufera,sincer va spun ca nici eu nu ma simt bine.Eu cu ei vin si chiar vreau sa ne simtim bine.
                              Ce este atata graba cu banu inainte.suntem de ai nostrii si nu ne permitem sa tragem tepe.
                              Cel putin eu asa gandesc.ORICUM VIN CU DRAG SI SPER SA NU INTERVINA NIMIC.
                              Din partea mea mea un vin de Bailesti si o mica sponsorizare.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • Originally posted by cos_min_i View Post
                                Tin sa anunt ca la TUDOR vor fi numai "galagiosi de ore mici" ...baietii de anul trecut stiu .... Mioveni, Pitesti ,Miu-le ...unde sunte-ti ma?
                                Crede-ma ca daca eram acasa veneam cu cea mai mare placere iar faceam SHOW
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google