Regionala Logan Club Kronstadt 2012..aceiasi poveste dar de fiecare data altfel...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sebita ...da' ce s-a intamplat de nu mai putem vedea atasamentele ?


    Am rezolvat problema cu atachamentele...mersi de atentionare
    Last edited by sebi8ta; 12 February 2012, 03:00.
    LOGANIST CONVINS !!!

    Comment


    • Ok , deci ramane cum s`a stabilit , se plateste mancarea de sambata si cazarea asa cum fost pana acuma.

      m`am decis si eu , vreau la Tudor o garsoniera sau o camera cu 3 paturi.
      voi venii eu cu andreea +bobbyG3(bobina)

      Comment


      • Nu vreau sa creez discutii aiurea, insa cei de la Conca au deja experienta a 2 ani consecutivi in care s-a organizat petrecerea acolo. Asadar, orice constrangere legata de meniu mie mi se pare odioasa. Asta avand in vedere faptul ca unii dintre noi chiar avem regim alimentar strict (aici nu ma refer la mine)

        Atat timp cat au pensiunea ocupata dpdv al cazarii, e clar ca se va face consumatie. Era nevoie de o mana de fier la negociere.

        Eu sper sa nu fie discutii si sa ne distram maxim.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Ma bucur ca am lamurit si problema asta. Acum mai ramane sa asteptam ca Sebita sa ne puna programul de desfasurare al Regionalei si distractia sa fie asa cum este de obicei, la MAXIM am spus.
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • LoganClub BAIA-MARE
            1: leu16 +ioana +geo = masina
            doresc ca sa fiu cazat la casa Georgescu unde am fost cazat si anul trecut !

            rezervare facuta
            Last edited by sebi8ta; 6 February 2012, 02:22.

            Comment


            • Ok..cei care sunt la regim, sau sunt vegetarieni, sau au alte probleme de alimentatie,sanatate...ii rog sa-mi scrie aici ce au voie sa manance ca sa le pregatim in mod expres ptr. ei..la acelasi pret...nu va jenati si detaliati alimentatia corespunzatoare fiecaruia..ca na acum intelegem fiecare problemele de sanatate.

              Originally posted by dsign View Post
              Nu vreau sa creez discutii aiurea, insa cei de la Conca au deja experienta a 2 ani consecutivi in care s-a organizat petrecerea acolo. Asadar, orice constrangere legata de meniu mie mi se pare odioasa. Asta avand in vedere faptul ca unii dintre noi chiar avem regim alimentar strict (aici nu ma refer la mine)

              Atat timp cat au pensiunea ocupata dpdv al cazarii, e clar ca se va face consumatie. Era nevoie de o mana de fier la negociere.

              Eu sper sa nu fie discutii si sa ne distram maxim.
              Tocmai ca avand experienta a 2 ani au inteles 100% ca NU SE VA FACE CONSUMATIE...au patit-o in fiecare an cu noi...ca au pregatit una alta de mancare expre ptr. eveniment si au ramas cu mancarea si bautura...mancare pe care au trebuit sa o arunce sau sa o doneze...Credema ca asta e adevarul....o mana de fier la negocieri a existat...mai tigan decat mine nu exista cand e vorba de negocieri....ai mei cei din Kronstadt stiu.cat ma tiganesc ca sa scot cat mai ieftin totul.
              Last edited by sebi8ta; 5 February 2012, 23:55. Reason: Automerged Doublepost
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • In concluzie pana in momentul de fata pensiunea Conca verde si pensiunea Tudor sunt pline (nu mai sunt locuri). Mai sunt locuri libere la Vila Rustica Tudor, Pensiunea Rasnov, Casa Georgescu, Pensiunea Stejarul Inalt si un apartament VYP la Poiana Rasnoavei.

                Comment


                • Si cateva amintiri de la Regionala de anul trecut...ca sa nu uitam ce am facut acum un an ...
                  Attached Files
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Cos_min_i ..este si la 102 si la 109 ....))) boierule))

                    Originally posted by CataFOF View Post
                    Ok , deci ramane cum s`a stabilit , se plateste mancarea de sambata si cazarea asa cum fost pana acuma.

                    m`am decis si eu , vreau la Tudor o garsoniera sau o camera cu 3 paturi.
                    voi venii eu cu andreea +bobbyG3(bobina)
                    bine ca te ai hotarat acum cand nu mai sunt camere

                    da este si la 102 si la 109 cu 2 camere rezervate de catre el.....e bine ..nu am gresit ...
                    Last edited by sebi8ta; 6 February 2012, 22:30. Reason: Automerged Doublepost
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • este camera 103 in asteptare ...


                      DA DA DA..asteptam un raspuns ferm de la al!n sa vedem ce face.....
                      Last edited by sebi8ta; 6 February 2012, 23:51.

                      Comment


                      • Din motive obiective, Dsign si Roxana spun PAS acestei intalniri. Ne vedem cu bine in alte imprejurari

                        PS: Am rugamintea sa NU intrebati DE CE... Asta e valabil si pt cei care au intrebat deja...
                        Last edited by dsign; 6 February 2012, 13:09. Reason: Automerged Doublepost
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by sebi8ta
                          Data de desfasurare a Regionalei Logan Club Kronstadt este 16-17-18 MARTIE
                          Ramane batut in cuie data asta? Prea multe schimbari in intr-un timp prea scurt...

                          DA ACEASTA ESTE DATA DESFASURARE A REGIONALEI NU SE MAI MODIFICA ABSOLUT NIMIC....AM FOST NEVOITI SA FACEM ACESTE SCHIMBARI DIN CAUZA LOCATIEI ALESE ANTERIOR..CARE ARE PROBLEME TEHNICE CARE NU POT FI REZOLVATE IN TIMP UTIL..SI NU VREM SA RISCAM.MULTUMIM DE INTELEGERE.
                          Last edited by sebi8ta; 10 February 2012, 02:07.
                          Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                          Comment


                          • pff ...
                            Sebita , tot respectul pentru ceea ce faci ca sa fie posibila aceasta regionala...
                            pe data de 17 am alte planificari...o sa anunt 100% daca mai pot venii.

                            Ok astept un raspuns cat mai urgent.
                            Multumesc...mai e un pic si o sa facem o regionala de neuitat.
                            Last edited by sebi8ta; 10 February 2012, 02:55.

                            Comment


                            • din cauza datei, eu ma simt nevoit sa ma retrag de la aceasta regionala, sa va distrati frumos!

                              Am luat la cunostinta si am rectificat listele.Multumim...o sa fie o distractie pe cinste.
                              Last edited by sebi8ta; 10 February 2012, 02:53.
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • Va rog mult sa cititi cu mare atentie postul #132
                                -sa verificati daca exista erori in lista de participare si in lista de cazare,si sa-mi comunicati aici pe acest thread daca gasiti o neconcordanta cu optiunile dumneavoastra.Va multumesc.
                                -daca cineva Nu mai poate participa dindiferite motive va rog sa anuntati aici in scris.
                                -Va rog sa comunicati celorlalti colegi de club din tara notatile din postul #132 si sa comunicati si pe sectiunile dedicate fiecarui oras detaliile acestui eveniment.

                                Ptr. orice fel de nelamurire sau detalii va stau la dispozitie zinic la orice ora.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google