Regionala Logan Club Kronstadt 2012..aceiasi poveste dar de fiecare data altfel...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminica o sa vorbesc si cu colegii din Logan Club Pucioasa si o sa anuntam prezenta, eu unu 85% vin sigur la regionala.O zi buna

    Comment


    • ~~~preturi bauturi~~~
      Bere:
      Tuborg doza 0,5l = 5 ron
      Timisoreana doza 0,5l =5 ron
      Calsberg doza 0,5l = 5 ron
      Suc:
      Coca Cola,Fanta,Sprite pet 0,5l = 5 ron
      Coca Cola,Fanta,Sprite pet 2,0l = 100 ron ????????
      Apa:
      Zizin pet 0,5l = 3,5 ron
      Vin-carafa:
      Recas 1,0l = 20 ron


      cred ca este o greseala .............Daaaaaaa....ar fi ceva sa coste atat....am fi unici
      Last edited by sebi8ta; 10 February 2012, 21:46.
      sigpic

      Comment


      • sigur ca este o greseala....a vrut sa scrie 10 RON



        Esti sigur ...???.......
        Last edited by sebi8ta; 12 February 2012, 03:02.

        Comment


        • Unde se tine regionala ? in afara de acel hotel Ciucas...
          o harta cu locatie hotelului ?
          ce fel de indemanari or sa fie ?


          -Prima parte la REAL...
          - va fi una singura dar foarte interesanta si inedita...
          Last edited by sebi8ta; 10 February 2012, 21:59.

          Comment


          • Eu ma retrag de la aceasta regionala. Nu mai pot veni din cauza ca sotia va muncii in weekendul acela. Imi pare rau.

            Distractie placuta !


            Am retinut ...am rectificat listele....te asteptam sa ne revedem cu alta ocazie ..speram cat mai curand....Multumim ...o sa ne distram si ptr. voi.
            Last edited by sebi8ta; 11 February 2012, 01:23.
            sigpic

            Comment


            • Deci e OK dar am 2 nelamuriri:
              1 - unde este punctul initial de intalnire/adunare/claxonare/ etc. ?
              2 - despre ce fel de indemanare vorbim? Cu chei sau cu balize?

              PS: Tare aia cu promotia iernii Cola/Fanta 2.0l -100RON.


              1. Intalnirea se face la Real...acolo ne adunam...facem prima parte a regionalei..dupa care ne deplasam la locatie ptr. a doua parte .
              2. Indemanarea va fi una inedita si foarte interesanta...oricum va fi auto....
              Last edited by sebi8ta; 10 February 2012, 22:06.
              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

              Comment


              • Locatia este minuuunata ... Am facut acum cateva luni un chef monstru acolo, avem terenuri de fotbal,tenis (sa veniti pregatiti)) ) , discoteca in aer liber (nu ne ajuta perioada ) , camerele sunt ok ,mancarea este buna .....iar chelnerita bolnda .eee..vedeti voi)))))
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • 1. Cos_min_i- 1 Albinutza la indemanare

                  Apartamentul cu 2camere pentru mine,missimpossible,alex si mari de sambata
                  Camera dubla langa apartament pentru cos_min_I 2 de sambata... vor fi 2persoane

                  In rest sa fie veselie ca de fiecare data

                  ok...apartamentul ptr. 3 persoane este retinut ptr.voi celalalt ptr keanu..deci apartamentele sunt ocupate....
                  Last edited by sebi8ta; 11 February 2012, 01:24.

                  Comment


                  • O sa fie muult mai bine in varianta asta...cel putin asta sper.




                    In mod foarte sigur e MUUUUUlLt mai bine in varianta asta...garantez.
                    Last edited by sebi8ta; 11 February 2012, 01:10.
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • Champion - 1 camera pt 3 persoane de sambata !

                      M-mesc !!!

                      Comment


                      • Sebitza sa bagi te rog toti pitesteni la aceasi etaj sa nu ne imprastii in cladire..sa incerci sa fim cat mai grupati...eu raman la fel o camera de sambata 2 persoane.
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • Si totusi unde se face cazarea:

                          - Motel Ciucas

                          Nu stiu din ce cauza dar se pare primu post cu linkul catre hotel a disparut.
                          Last edited by sebi8ta; 11 February 2012, 01:12.
                          Super Oferte Accesorii Logan

                          Comment


                          • Salutare...din nou ! Din pacate, desi imi doream f.mult sa particip(fiind si prima data!!!)schimbarea datei face aproape imposibila deplasarea ! Sotia lucreaza si vineri si sambata asa ca....!!!!! Oricum 100% voi anunta luni !!!
                            LOGANIST CONVINS !!!

                            Comment


                            • Va rog sa faceti plata integral pana cel tarziu in data de 29 Februarie.

                              contul unde puteti vira banii ptr. plata integrala este :RO 19 RZBR 0000 0600 0854 4393


                              Va rog mult sa cititi cu mare atentie postul #132
                              -sa verificati daca exista erori in lista de participare si in lista de cazare,si sa-mi comunicati aici pe acest thread daca gasiti o neconcordanta cu optiunile dumneavoastra.Va multumesc.
                              -daca cineva Nu mai poate participa dindiferite motive va rog sa anuntati aici in scris.
                              -Va rog sa comunicati celorlalti colegi de club din tara notatile din postul #132 si sa comunicati si pe sectiunile dedicate fiecarui oras detaliile acestui eveniment.

                              Ptr. orice fel de nelamurire sau detalii va stau la dispozitie zinic la orice ora.


                              Toti cei care a-ti postat aveti raspunsurile in ferestrele in care a postat fiecare.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • Sebita te rog sa ma treci pe lista de indemanare. Dar daca iar e de desurubat si insurbat fiti niste draguti si aduceti chei dinamometrice!
                                Si eu sunt nedumerit cu cazarea... Ne poti da un link?
                                Mersi.

                                Am vazut si link-ul. Deh... dimineata!
                                Deci nu mai trebuie link!
                                Last edited by Cobra7; 11 February 2012, 11:12. Reason: Automerged Doublepost
                                :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google