Intalnirea Logan Club Kronstadt 30-31 Martie 2013 "O lume de poveste, o zi de basm"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu nu mai vin ca nu imi place anuntul,are masina lui Sebita pe el.DNF-ule tu pregateste boxili si statia .
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • #32
      sa stii miule ca si eu la asta ma gandeam.......... conteaza..???????.......eu am spus la misto, ca in fiecare an facem bascalie pe chestia asta.. cine vrea sa vina ...vine , distractie si voie buna sa fie ca trecem si peste masina lui Sebi!!..la propriu..
      Last edited by sebi8ta; 16 February 2013, 00:32.
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • #33
        NU este masina lui Sebita
        iata masina lui sebita
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • #34
          Da da !!!!..uite TUZ-ul !!!!. sa decolorat saraca ..
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #35
            din calarasi vin si eu cu sotia

            Comment


            • #36
              Si de data asta ca si anul trecut si eu prezent singura diferenta fata de anul trecut este ca suntem 3 anul asta !

              Am uitat sa specific sa am sa fiu prezent de sambata !
              Last edited by kostache; 16 February 2013, 21:09. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #37
                No ..in sfarsit sa dezmortit lista de participare..am rugamintea sa postatiaici de cand veniti si in ce camere sa va fac rezervarea ..conform listei de cazare de mai sus.Multmesc.
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • #38
                  cam 110 simbata pe la prinz!

                  Raspuns : camera rezervata
                  Last edited by sebi8ta; 17 February 2013, 21:59.

                  Comment


                  • #39
                    Kostache .inca astept sa-mi comunici camera si cu cne vi exact ..ca sa te trec pe lista ..uitate pe lista cum sunt trecuti si ceilalti si comunica-mi ce si cum .Multam fain.

                    Raspuns : Rezervare facuta la camera 115
                    Last edited by sebi8ta; 26 February 2013, 23:19.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #40
                      cred ca va fi o intalnire frumoasa,merita sa mergeti cei care aveti posibilitate.
                      Logan Club Banie mai are de asteptat,este prea mic deocamdata pentru asemenea intalniri.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • #41
                        Logan club Banie are niste oameni de mare caracter si ii asteptam
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #42
                          asteptati si surprize???

                          Comment


                          • #43
                            Eu si cu inca un prieten o sa fim prezenti sambata de dimineata si o sa stam pana seara (2 masini)

                            Raspuns : am retinut si sunteti pe lista de participare.
                            Last edited by sebi8ta; 24 February 2013, 21:42.

                            Comment


                            • #44
                              Noi suntem gata cu pregatirile totul e pus la punct ..voi ce mai asteptati ????? haideti sa va vad pe lista ...totul epregatit sa va primim asa cum se cuvine ..MAI LIPSITI VOI ....
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • #45
                                nu prea se vede nici un interes pentru aceasta regionala

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google