Intalnire Regionala La DEVA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Lista participanti LOGAN CLUB meeting 21.12.2008 :

    DEVA (gazdele noastre)

    *01. alex_comisaru
    *02. martongrigore
    *03. mikebike72

    ARAD
    01. bubu_vasile
    02. becudani
    03. 10 Tacles- 90% ca vin si eu
    04. Rouge de Feu
    05. sorinj vin si eu 25,3%

    TIMIŞOARA

    001. crististreulea
    002. tm87kis
    003. Christian86
    004. mareom + Seba
    005. ROAD EMPIRE + fiu lui
    006.

    SIBIU

    #1. Bad_Wolf
    #2. sibianul(100%)
    #3. valeriu61
    #4. Tokragua cu cristivsb si ovy22@
    #5. Bolo cu ReBe


    MUREŞ

    01. raduprov

    CARAŞ-SEVERIN

    01. Iulian (daca nu se modifica si se merge pe data de 21 eu voi veni sigur)
    02. 89.MIR - IN PRINCIPIU CUM AM SI SPUS........VIN


    CLUJ

    01.KeanuRev
    02.tudor_Cj
    03.mishu_wrc
    04.
    05.



    o adunatura de 24 de persoane!!! Alah damn it!
    Last edited by crististreulea; 9 December 2008, 23:09.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #92
      29 si lista nu e inchisa inca!!!!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #93
        Cred ca Dl. Cristi Strulea se referea la numarul masinilor, omuletzi vom fii mult mai multi decat 29 :P

        Comment


        • #94
          Sa dea Domnul la mai multi
          maverick: mersi pentru idei si sugestii.

          Daca cei din TM vor se poate face atunci o intalnire la Savarsin (din cate imi amintesc la iesire pe dreapta este o benzinarie Rompetrol sau PetromV cu o parcare destul de mare) dupa care sa mergem de acolo impreuna. Mai avem putin timp sa ne hotaram.
          Oricum ma bucur ca ne strangem atatia. Va spun sincer ca nu ma asteptam si sper sa nu se intample nimic deosebit la nici unul de pe lista, astfel incat chiar sa putem face o intalnire frumoasa.

          PS Iulian, la primavare sa vii cu mielul la dl. STRULEA (bine ca nu ti-a iesit altceva)
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #95
            Raduprov tu pe unde vii? Restul... Daca se mai strang alba.. Sebes.. Vine cineva? daca nu merg clujenii doar da si ar trebui pus si pe clubsandero.. Ca poate doresc sa vina si ei.. Cel putin cativa.

            Ok dar totusi ar trebui.. facut ceva distractiv.. inafara de bulgareala skiuri chestii trestii sanie?
            Last edited by KeanuRev; 10 December 2008, 13:06.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #96
              Pt mine plecarea e la 6 dim. Trebuie sa ajung pana la sibiu si sa ma intorc pana la 12 la deva. Posibil sa ma lipesc de cei din SB

              Comment


              • #97
                Eu merg pe ruta Lugoj >Cosava>Deva!
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • #98
                  Christian86, o sa venim si noi destul de multi de la Sibiu, si esti bine-venit sa "zbori" cu noi

                  Si cei cu cont pe Club Sandero, treceti la fapte! Daca tot pasam responsabilitatea de la unul la celalalt, n-o sa se rezolve niciodata.
                  Last edited by ReBe; 10 December 2008, 18:05.
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • #99
                    Hai cu noi colega ; te primim intre noi sibienii, ca doar toti suntem loganisti!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • S-a luat si acolo initiativa funky si bad_wolf
                      totusi, sau eu nu mai vad bine sau funky nu este pe lista asta. Ceva nu inteleg
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Mi-au expirat cele 10 minute de editare, asa ca ....
                        grigore, alex si mike: ar trebui sa va ganditi la ceva modalitati de promovare a clubului daca tot venim atatia pe acolo. Un tur al Devei este absolut necesar. Sigur o sa atragem atentia toti incolonati. Daca nu la loganisti macar la politai
                        Dar poate va vin si alte idei pentru ca voi cunoasteti situatia pe plan local.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Orice initiativa a gazdelor va fi binevenita, ca doar ei sunt cu organizarea!!!!!!!
                          Sa ne astepte cu paine si sare ca suntem oaspeti de seama
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Bubu, aici sunt.. Imi era greu cand ma intalneam cu lumea sa ma prezint cu numele ala..
                            toti veneau la mine.. "george, ion, mircea, etc." si eu sa le zic "fanky"

                            Fost funky si actual
                            Iulian
                            Organizator de intalniri
                            Last edited by crististreulea; 11 December 2008, 10:00.

                            Comment


                            • Salut lume, in principiu as veni si eu la deva dar va spun sigur pe 19 daca e ok ca inca nu stiu exact ce si cum. Multumesc

                              Comment


                              • Iulian: scuze omu' ... Nu am observat modificarea desi mai arunc din cand in cand cate o privire peste modificari, dar ... Oboseala de sfarsit de an.
                                Eu m-am obisnuit sa fiu sunat si sa aud la telefon: "alo, bubu ?"
                                Inclusiv la intalniri imi spun asa. Sunt putini cei care imi spun pe nume. Dar eu nu ma supar, prietenii stiu de ce.
                                Sa nu uitati acasa aparatele foto, iepurasii playboy si buna dispozitie.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google