Intalnire LoganCLub in Zona de Vest II La Felix 15 16 17 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa va fie rusine domnilor, eu nu am vazut urma de palinca la pensiunea Adela
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • Ioiiiiiiiiiii asa e , ca ne-am luat cu vorba si am uitat sa-i zic lui Razvan de palinca!!!!!!
      Moamaaaaaaaaaaa.....ce-am uitat!!!!!!
      Las ca o rezolvam la Sibiu!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • linisteste-te ... daca vedeati, in mod sigur nu mai era nici un gratarel sau masa festiva sambata seara
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Felicitari sibiene, esti un tip super de gasca, abia astept sa ne intalnim iara sa ne intrecem in bancuri .....numai bine
          sigpic
          Logan 1.4 Dynamic Blue

          Comment


          • Ok, cum facem sa ajunga toate pozele la mine? Puneti-le pe 4transfer si adaugati adresa mea de mail la destinatari: rebelush@yahoo.com. Va rog eu, nu ma puneti sa alerg dupa toti, ok? Mersi mult si astept

            Pozele later sau maine... acum DORM!
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • Cum dormi daca scrii?) Mda.. palinca.. uitasi.. dar o dau la sibiu)
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Fain de tot a fost , pacat ca nu am putut ramane mai mult si ca nu am reusit sa ajung cu loganul . Felicitari organizatorilor si participantilor ! Ne vedem/revedem la urmatoarele intalniri
                Degeaba gandesti daca esti prost!

                Comment


                • am ajuns si eu aseara pe la 00:10...drumul a fost cam greu din cauza stresului care ma tot bazaia din spate "mergi prea tare"vezi ca vine din fata"ai grija"de ce pui frana asa tare"de ce etc etc etc...abea am asteptat sa o las acasa.....in fine.....oricum...intalnirea a fost foarte frumoasa...mi-a placut ne vedem data viitoare:P doamne ajuta....

                  PS:hai rebe cu pozele ca nu mai am rabdareeee......
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • Auzi acolo ) din cauza Stresului
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • pac pac ;-)

                      da sa fie primita berea,vinul,palinca,carnea,mici,cirnatii si nu in ultimul rind voia buna si oameni de caracter.
                      deja mie dor de felix,si de atmosfera de acolo
                      sigpic

                      Comment


                      • Foarte mare dreptate ai boris... astea 3 zile.. parca au zburat nici nu am simtit cum au trecut
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Originally posted by MS 41 NZN View Post
                          am ajuns si eu aseara pe la 00:10...drumul a fost cam greu din cauza stresului care ma tot bazaia din spate "mergi prea tare"vezi ca vine din fata"ai grija"de ce pui frana asa tare"de ce etc etc etc...abea am asteptat sa o las acasa.....in fine.....oricum...intalnirea a fost foarte frumoasa...mi-a placut ne vedem data viitoare:P doamne ajuta....

                          PS:hai rebe cu pozele ca nu mai am rabdareeee......
                          nu stiu cine era in spatele tau si te tinea de vorba, dar eu in nici un caz
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • @ stresu.... era o gagica)))
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • stresule, nu pot sa le deschid sub nici o forma .........
                              Bine, asta asa bland, ca daca nu iau levierul si tot o rezolvam
                              Acum lucrez si eu la poze sa le pun pentru fun!!!!!!!!! Foarte fain jocul de cuvinte care mi-a iesit!!!!!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Au trecut repede zilele la felix as mai repeta experienta inca o data cel putin.
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google