Intalnire Regionala La Brasov 1 martie 2009 Ora 10 !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Difuzor ma intereseaza pe mine daca reusesti sa aduci ma inscriu la unu... poze cu stickerul.. nu am deocamdata poate.. reuseste careva sa puna... la cei care le-am trimis..


    A si daca reuseste sa aduca careva pleoape ALbastru MINERAL.. daca nu negre.. sunt bune ofer pret minim
    Last edited by KeanuRev; 22 February 2009, 01:43.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • Cam asa ceva......stiker.
      In rest vad ca deja sa fac pregatiri de intalnire,oferte...sa speram ca timpul/vremea va tine cu noi.
      Sibianule tata cu treaba aia mai greu...poate poate da nu promit
      Attached Files

      Comment


      • puteti aduce orice aveti pt ca se v-a gasii un cumparator pt fiecare chestie interesanta si legata de logan!!!va salut cu respect si va asteptam
        sigpic

        Comment


        • Neata baieti!! In urma unei discutii cu Doc de la DimSport-OBDTuning, am inteles ca va fi si el prezent la intalnire, deci......doritorii de remapari profesionale, sa fie pregatiti Pt preturi, vedeti ca este deschis un topic unde se discuta aceste detalii.

          sigpic

          Comment


          • pai la cate masini suntem daca ar face o reducere la toti cei care vor sa faca remapari, o sa fie multumita toata lumea

            keanu: cel putin un stiker d'ala mic cu www sa ai la tine, pentru baiatul care nu poate ajunge la intalnire
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • am o veste destul de dezamagitoare.. am fost azi in Poiana Brasov.. exact la ora in care vrea echipa LoganClub sa urce in poiana si pot sa zic ca nu am gasit un sigur loc de parcare... mam invartit de doua ori acolo pana mia sarit dracii si am plecat acasa...

              Comment


              • cred ca au vorbit cei 2 organizatori la pensiunea respectiva sa tina parcarea goala. ca o sa fim destui, si cred ca este vorba de o rezervare aici
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • sigur s-a vb cu cei de la pensiune,altfel v-om incurca toata circulatia prin poiana si ne vedem si la pro tv asa.
                  sigpic

                  Comment


                  • prefer sa ne vedem la protv pentru ceea ce am reusit sa facem. sa unim mai multe cluburi din zona noastra, nu pentru ca am blocat toata poiana.

                    stiu ca cineva a dorit sa se mearga la locul nostru de intalnire, dar cred ca este imposibil. am bloca tot acolo, la cate masini o sa fie
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • ai dreptate,acolo nu e loc.Bine ca avem de ce sa ne facem probleme ca sant multe masini,decat sa ne fi facut probleme ca sant putine.Initiativa a prins si au raspuns multi si sant sigur ca v-a iesii totul foarte bine.Te salut aline
                      sigpic

                      Comment


                      • Daca are cineva maciulie de prestige sa aduca.Ofer recompensa )
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • @ag80bik : daca "sapca" e ca in poza de semnatura a lui kelu, ma bag!
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • vrea cineva admisii sport? sa mi spuna sa stiu sa le aduc..200ron fara filtru
                            Attached Files
                            Last edited by miezu; 22 February 2009, 15:41.

                            Comment


                            • Originally posted by kelu View Post
                              sigur s-a vb cu cei de la pensiune,altfel v-om incurca toata circulatia prin poiana si ne vedem si la pro tv asa.
                              faceti cum vreti..eu ma voi retrage inainte de restaurant...

                              Comment


                              • de ce vrei sa te retragi???????gasim loc noi orice ar fi omule
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google