Intalnire Regionala La Brasov 1 martie 2009 Ora 10 !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are si ploiestiul club. le-am scris intr-o zi dar nu au dat nici un semn
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Ploiestenii cred ca "penduleaza" sau se hotarasc mai greu!
      Ei sunt cei mai aproape de locatia aleasa de intalnire si nu si-au anuntat prezenta nici unul dintre ei!
      Pacat!!!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Originally posted by GOLAN91 View Post
        Hohoh ce de lume , cred ca va fi super ce ziceti baieti gasiti si pentru mine un loc duminika?ca nam bani de benzina(criza asta),Cerinte:1nefumator
        2fara manele
        3cu masina spalata
        4permis de minim 1 an
        5DCI neaparat sa consume putin
        ca nam paralele
        Astept oferte)) glumeam,sper sa aibe si ptr mine un loc
        off:daca duminica esti la ora 6:30 -7 la benzinaria dupa fantana miorita sigur te ia cineva stai linistit

        on: de abia astept
        ... Restul e LOGAN
        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

        Comment


        • Ar putea sa se numeasca.. intalnire nationala.. deoarece sunt atatea cluburi participante.. si locatia se afla in centrul tarii..... ce ziceti?
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • aici cred ca ar trebui sa discute organizatorii de intalniri. ca doar ei sunt reprezentantii

            @sibianul: cred ca ploiestiul are club separat. putini ii vad pe forum pe alte topicuri
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Eu zic si repet zic, sa ramana regionala cum a fost de la inceput!
              Marea provocare este sa reusim sa facem si nationala de la Sibiu la dimensiuni mai mari!
              Asa ca acceptati provocarea pentru NATIONALA DE LA SIBIU si sa vedem daca mai putem mobiliza asemenea "forte"
              Asa ca zic, eu sa ramanem pe regionala!!!!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • io-s din Tg Mures....nu din CJkeanu so cam incurcat...:P
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • nu mai e de mult regionala....se poate numi Multi-nationala.

                  Comment


                  • ziua oameni buni. scuze pentru intruziune. cele afirmate mai sus ..sunt complet adevarate..a exista..sau exista vre-o doua asa zise cluburi..insa ..unul tine de dacia club in care intra si night riders si altii..de la no speed limit..si altul care e mai ..slabut format..cel putin pe partea de posesori de logan..insa..ce sa zic..e cum e..perioada..sunt probleme multe..eu unul am lucrat si cunosc bv. destul de bine..deh..vremuri bune....insa pentru moment..am destule pe cap..si ..putin timp la indemana..o sa intreb in retea" daca exista ceva doritori pe plan local..sper ca in timp util.de nu..ce sa zic..exista initiativa..insa mai greu cu coordonarea..si punerea de accord.asa e..spre deosebire de alte zone..si alte(ti) participanti..rusinika.stiu..o zi buna si distractie placuta. pana acum am tot zis sa ajung..poate in vara..cine stie..dupa 2 accidente..si ceva probleme de sanatate..nu prea mi mai vine sa bat drumurile..aia e.nu poti sa le faci implicit sa le ai pe toate nu?..numa` bine.in caz de ceva..promit sa revin cu noutati".eventual si cu ceva confirmari..macar 2?.insa nu promit...
                    SIC CUNNECTANDO REM

                    Comment


                    • Sa ramana REGIONALA pentru ca asa a fost de la inceput. Dar va fi cu siguranta cea mai mare intalnire regionala vazuta pana acum in acest Club. Cel putin asa cred si asa sper nu de alta dar e facuta la Brasov. Si tre sa recunosc ca ma bucur.
                      Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                      Comment


                      • andreea13 de cand tot vreau sa iti trimit un pm si tot uit. ca incep sa te caut si dau de alte chestii si uit. te rog sa schimbi numele meu de pe lista cu renault f1 team cu cel al lui tTrust in persoana lui victor, logan ph2 rosu. o sa le ia el, ca ti-am povestit cum sta treaba. mai multe detalii pe pm daca vrei.

                        de nationala de la sibiu nu stiu prea multe, dar din cate stiu nici nu s-a stabilit o data. mai bine sa ramana regionala asta, asa zic si eu
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Deja se anunta invazie de loganuri la Brasov...eu unul cred ca oricare oras din tara ar avea emotii maricele cu organizarea la un asa numar de masini dar cum cunosc loganistii destul de descurcareti...ma astept sa iasa nesperat de bine...
                          ...revin maine cu un update la lista
                          Toata stima...stimabililor

                          Comment


                          • Da' nu inchide nimeni poll-ul ala?
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • Vin si eu
                              BV - 01 - BRM

                              prima intalnire .. ca sa nu zic ca-s virgin !!!
                              Last edited by brg; 27 February 2009, 01:03.

                              Comment


                              • Ce sa mai... Super Tare !!!
                                Sper sa iasa fain si sa legam cat mai multe prieteni...Abia astept sa ne vedem cu totii.
                                Referitor la politie, nu cred ca zice nimeni nimik, ca masini pe strada sunt garla in Brasov, loganuri ca peste tot....ce o sa ne dea de gol vor fii stikerele de pe parbrize...sau lunete...
                                sa ne vedem sanatosi.
                                Amr 2.
                                ....restul e LOGAN
                                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google